QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Clariana de Cardener - 10K - Edició 2015

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 25 SANCHO AYALA ABAD 00:36:24
2 5 XAVI TOMASA SERRANO 00:37:00
3 21 JAUME GARCIA SOLER 00:40:24
4 61 OSCAR JORBA MORROS 00:41:36
5 1 FEDOR GALCERAN ARELLANO 00:43:12
6 22 LLIBERT PINÓS BERGÉ 00:43:26
7 17 SILVIA LEAL AUGÉ 00:43:35
8 43 MARC AUBARELL TORRENT 00:43:50
9 66 EFREN LLOBET GARCIA 00:43:55
10 6 RAMON MARIA PERA SANCHEZ 00:43:55
11 19 LLUIS MASSANA SOLÉ 00:44:00
12 33 JOSEP PONT MORROS 00:44:18
13 36 JOAN SALVADOR ROBERT 00:44:46
14 52 XAVI BENAIGES JORDAN 00:45:11
15 50 IVAN ROMERO CASAFONT 00:45:16
16 10 JOAN TORRENTS MARMÍ 00:45:37
17 40 LLEÏR MORENO CAMPS 00:46:32
18 62 RUBEN GRANE SERRANO 00:46:37
19 41 GUILLEM BARCONS REAL 00:46:43
20 42 ALBERTO BECERRA HERNANDEZ 00:46:43
21 46 JORDI OBIOLS PUJANTELL 00:47:04
22 14 JORDI BORES MOLNER 00:47:59
23 54 JOAN MARC PRAT ARIZA 00:48:34
24 20 EDUARD BATLLE POMAR 00:48:41
25 59 ALFONS VILASECA MIQUEL 00:49:28
26 63 DANIEL SALA TERUEL 00:50:15
27 55 XAVI SANCHEZ NAVARRO 00:50:38
28 31 MAURICIO GUTIÉRREZ GARCÍA-MENÉNDEZ 00:51:33
29 2 FRANCESC SAURET GRAU 00:51:41
30 16 IMMA GONZALEZ RIBES 00:52:06
31 53 GENIS BESORA TRILLA 00:52:07
32 15 MONTSERRAT COLILLES SOLÉ 00:52:31
33 57 ROGER SOLÉ SOLER 00:53:31
34 35 ALBERT CORTES TEIXIDO 00:53:39
35 12 DOMÈNEC NOGUÉS I CLUSELLAS 00:53:55
36 24 JOSEP ALCONCHEL 00:54:14
37 8 MARTA SÁNCHEZ SALINAS 00:55:05
38 44 MARIA MASSANA RONDA 00:55:16
39 37 JACINT SOLÉ VILAJOSANA 00:57:29
40 9 JOSEP TOMASA 00:58:39
41 3 ANTON SOLE VILAJOSANA 00:58:51
42 64 RAMON LLORDELLA SALA 00:59:04
43 65 XAVI CASANOVAS SEGARA 00:59:04
44 58 JOAN SOLÉ VILAJOSANA 00:59:30
45 30 IGNASI GILABERT HERNANDEZ 01:00:06
46 27 KARINA FERNÁNDEZ PUERTAS 01:01:44
47 32 FRANCISCO JIMENEZ RAMOS 01:02:16
48 51 SOPHIA FERNANDES 01:02:59
49 7 EMMA MALÉ COMA 01:03:49
50 38 SERGI COMELLAS MATÓ 01:03:49
51 56 ALBA SERRA VILARDEBO 01:04:10
52 23 PERE PINÓSVILALTA 01:06:27
53 39 TONI RUIZ GILIBETS 01:06:47
54 26 PILAR BONACHE ORTIZ 01:08:07
55 34 JOSEP MARIA ALSEDA CLAVE 01:09:43
56 60 GEMMA GILABERT TALAVERA 01:09:43
57 11 JOSEP ROVIRA OLIVA 01:13:14
58 13 FRANCESC RUIZ BRICHS 01:18:41
59 28 JOAN FREIXA COMELLAS 01:23:22