QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats SICORIS - Duatló - Edició 2018

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 71 SERGI ESCOBAR ROURE 01:23:56
2 24 DANIEL MARTÍNEZ VALENTÍN 01:26:54
3 45 JAVIER RODRÍGUEZ 01:27:00
4 81 TONI CAPELL BUENDIA 01:27:06
5 84 SERGI JURADO FOIX 01:27:06
6 46 ALBERT TORRES CARLES 01:27:23
7 30 MARC SANCHO ESPASA 01:28:04
8 83 XAVIER GASTÓ RODRIGUEZ 01:29:24
9 74 ALAN MONCHO ARACIL 01:32:50
10 23 DAVID CORNADO ROCA 01:33:15
11 20 MARC MARTÍ GONZÁLEZ 01:33:34
12 80 VICTOR CABALLERO CASTILLO 01:33:39
13 54 ALBERT ISERN SABADI 01:33:51
14 118 MIQUEL BASELGA DÍAZ 01:33:54
15 101 ISMA UCLÉS SENA 01:34:03
16 34 ALEX BUITRAGO FIGOLS 01:34:31
17 55 ALBERT JIMENEZ 01:34:33
18 69 JOSEP LLUÍS LOZANO GARRIGA 01:34:36
19 115 ADRIAN SERENA CUESTA 01:34:39
20 66 ALBERT ESPAX 01:34:39
21 86 JOAN NAVARRO MATEUS 01:34:44
22 38 JOEL ZAPATER DOLZ 01:34:59
23 10 ANTONIO TOMAS FREIXENET 01:35:01
24 70 MARC SOLER LLOVERAS 01:35:07
25 82 NURIA DUCH TURMO 01:35:08
26 29 XAVIER REIG PASTOR 01:35:19
27 14 GERARD PAGANO FARRAN 01:35:25
28 18 RAMON BONET OLIVART 01:35:27
29 117 AITOR NIETO TORRENT 01:36:10
30 53 XAVIER FARRE BALSA 01:36:12
31 25 JOSEP BERGUA MUÑOZ 01:36:27
32 9 DANIEL TAMARGO FERNANDEZ 01:36:46
33 90 JORDI ESTEVE TÀSSIES 01:37:50
34 2 MARC GRAU SILVA 01:37:50
35 4 JESUS MARTIN JULVE 01:37:57
36 123 JORGE MARTIN OLORIS 01:38:25
37 22 PABLO GIL FONZ 01:38:59
38 106 TOÑO DOLSET ARTACHO 01:39:06
39 97 ALBERT BOLADERES BLANCH 01:39:21
40 72 SERGIO SANCHEZ PIZARRO 01:39:29
41 110 ARTURO GONZALEZ CAMPO 01:41:48
42 47 BLAI AJATES BOSCH 01:41:56
43 13 MOISES MEZCUA 01:43:01
44 61 JOAN CARLES TIRADO HOLGUIN 01:43:05
45 44 AMADEU CASSANYE SALA 01:43:07
46 5 AURÈLIA PRAT COROMINAS 01:43:17
47 73 FRANCESC XAVIER SUBIRANA SALABERT 01:43:33
48 103 JAUME PEREIRA MENDES 01:43:37
49 1 JESUS ECHAUZ TRILLA 01:44:18
50 8 MARC ROCAMORA POMAR 01:44:18
51 79 ANGEL BERENGUER CATALA 01:44:24
52 100 OMAR SANCHO MONTANER 01:45:42
53 50 JORDI CLARISÓ FLORENSA 01:47:02
54 77 NATALIA BADIA 01:47:22
55 28 JOEL PORCEL DEL OLMO 01:47:26
56 26 MANEL OLIVA LEAL 01:47:58
57 93 JULIO VIGATA ZARAGOZA 01:48:05
58 67 JORDI GUITART MOYA 01:48:33
59 102 SERGI GILART FONTANALS 01:48:35
60 27 JOSEP ANTON PEREZ GARCIA 01:48:41
61 91 CARLOS HERNÁNDEZ MORCUENDE 01:48:53
62 35 JORGE MORILLAS SANCHEZ 01:50:13
63 105 ANTONIO CALVO MOYA 01:50:31
64 57 JOSEP MONSERRAT COMPANYS 01:51:29
65 98 JAVI SÁNCHEZ YESTE 01:51:32
66 40 EMILIO BARTA PASTOR 01:51:38
67 119 SALVADOR SALVANY SOLSONA 01:51:47
68 78 ANDREU BATALLA LAPEYRA 01:52:08
69 113 JOSEP MATEU LLEVADOT 01:52:29
70 108 FERRAN FARRAN FARRE 01:52:29
71 109 MAITE FARRAN FARRE 01:52:29
72 121 JAUME BAIGET FARRÉ 01:52:29
73 114 ALEJANDRO SAFONT PEREZ DE LARRAYA 01:53:00
74 31 IGNASI VILLAMAYOR ROZADOS 01:54:09
75 52 SERGIO ESTRADA HOLGADO 01:54:09
76 15 ROGER RIBA LAFARGA 01:55:58
77 16 ALICIA SALILLAS TERUEL 01:56:24
78 64 MERITXELL MOLLÓ MARSAL 01:56:40
79 7 JOSEP MARIA REIG MORELL 01:57:36
80 76 MCARME ARJO GUARDIA 01:58:12
81 51 GERARD ESQUERDA RIBERA 01:58:23
82 120 SANDRA RODRIGUEZ ORCAJO 01:58:30
83 59 JOAN ALBERT RAMIREZ SOLANS 02:01:04
84 48 MIKE MORELL SANGRADOR 02:07:43
85 111 MARC LARRIBA RIBES 02:12:23
86 92 JOSEP PEDROS RIASOL 02:15:11
87 89 CARLES CAPELL PLANES 02:15:11
88 104 JOSÉ ANTONIO AGUILERA BERMÚDEZ 02:18:03
89 95 JOSE LOPEZ FERNANDEZ 02:19:21
90 87 DAVID FONT VIDAL 02:20:18
91 42 LIRIA LAITA MASANES 02:32:39
92 41 IMMA ORÓ PEREMIQUEL 02:34:26