QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats SICORIS - Duatló - Edició 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 1 GUILLEM SOLER BUADES 01:29:14
2 33 JOSEP VILADOMS BELLART 01:29:14
3 ROBERTO FIDALGO 01:29:20
4 37 ALBERT TORRES CARLES 01:29:27
5 2 JOSEP Mª SEGURA CASTELLS 01:30:31
6 3 EDUARD PALAU BORREGUERO 01:32:48
7 43 OSCAR PEREMIQUEL CRESPO 01:34:15
8 34 MARC BERGÉS PEIRÓ 01:34:19
9 26 JORDI GIL PAULS 01:34:20
10 9 XAVIER GASTÓ RODRIGUEZ 01:34:29
11 8 TONI FORCADA CORNADÓ 01:34:37
12 79 JORDI MINGUELLA BIGORDÀ 01:34:47
13 64 JORDI CASTELLVI SORIANO 01:35:50
14 67 RAMON FALGUERA MOLGÓ 01:35:50
15 40 ALEIX VECIANA CABRE 01:35:51
16 75 PAU CARRANZA SANGRA 01:35:52
17 58 ISMA UCLÉS SENA 01:35:57
18 38 CÉSAR ARBIZU ARBONÉS 01:36:02
19 21 MANOLO LUQUE MENDEZ 01:36:03
20 74 GERARD ROCA PASCUAL 01:40:31
21 32 MONTSERRAT CINCA PATO 01:40:42
22 25 PEP GAYA MIRÓ 01:40:57
23 16 JAUME PLANES OCAÑA 01:41:00
24 39 JORGE MARTÍN OLÓRIZ 01:41:13
25 66 TOÑO DOLSET ARTACHO 01:41:51
26 60 HECTOR LLOPART JARDIEL 01:44:12
27 62 JORGE MARQUEZ GONZALEZ 01:44:54
28 19 MARC ROCAMORA POMAR 01:46:07
29 14 XAVIER PEDROS BORIA 01:46:07
30 52 JOEL OLIVES ELCACHO 01:46:11
31 49 NACHO DURAN MARTI 01:47:15
32 53 JULIO VIGATA ZARAGOZA 01:47:18
33 10 CHRISTIAN GUTIÉRREZ PÉREZ 01:47:26
34 47 CARLES CAPELL PLANES 01:47:30
35 41 JUAN FERNANDEZ SIERRA 01:47:31
36 44 LLUIS MIQUEL PLA ARAGONES 01:47:33
37 4 AURÈLIA PRAT COROMINAS 01:47:33
38 46 RUBEN CABALLERO LOPEZ 01:47:35
39 17 PERE QUILES GEA 01:47:40
40 73 FRANCESC XAVIER SUBIRANA SALABERT 01:48:08
41 29 FRANCESC VALLES QUINTILLA 01:49:00
42 57 XAVIER ROIGE TORRELL 01:50:53
43 70 ALEJANDRO SAFONT PEREZ DE LARRAYA 01:51:00
44 65 IGNASI CORTASA MARTINEZ 01:53:01
45 61 RUBEN TRILLO PEROY 01:53:04
46 50 SERGI FERRER MARTIN 01:53:06
47 71 JAVIER TOMAS TARRAGO 01:53:06
48 72 MICKY MONTOYA GAONA 01:53:31
49 45 JOSEP Mª BRUFAU VIDAL 01:53:40
50 63 ANTONIO CALVO MOYA 01:53:41
51 68 GERARD PAGANO FARRAN 01:53:43
52 18 JOSEP MARIA REIG MORELL 01:53:55
53 31 RICARDO PERIS MARTIN 01:53:57
54 15 JOSEP PEDROS RIASOL 01:54:00
55 24 BENJAMI VINYALS MORAGREGA 01:54:06
56 56 ROSANA SORIANO SORIGUE 01:54:06
57 55 XAVIER MARTI BERTRAN 01:54:06
58 48 JORDI CASSANYA BAYONA 01:54:19
59 23 OSKAR GIL BARRIO 01:54:31
60 42 PERE SORRIBES QUEROL 01:55:13
61 22 MJOSE CLARIANA BATLLE 01:59:09
62 5 XAVIER CAMINOS ARAGÓ 02:00:58
63 20 DAVID VIDAL CAMINOS 02:00:59
64 30 LÍDIA MORA FUENTES 02:03:19
65 7 RAFA FELIPE MUÑOZ 02:03:20
66 77 MARIA PEREZ BENAVIDES 02:04:19
67 69 ESTER PRATS SABATÉ 02:07:18
68 54 SERGI MIRANDA BERTRAN 02:07:19
69 13 DIEGO PATÓN HERRERO 02:13:47
70 12 PRUDEN MORALES LEÓN 02:13:47
71 51 PAULINO GRAU MASIP 02:14:08
72 11 CARME MARTIN BARROS 02:18:14