QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Trail Running - Raimat - Edició 2015

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 1 OSCAR MONCLUS FERRER 00:47:01
2 56 ANGEL VIDAL I BOLDÚ 00:48:13
3 2 GERARD ASCON SUMALLA 00:49:16
4 180 XAVIER TORRECILLAS PUJOL 00:49:30
5 19 ANGEL GARCIA QUINTIAL 00:49:42
6 119 OSCAR PEREMIQUEL CRESPO 00:50:16
7 88 LUIS FERNANDO MORENO MARÍN 00:50:17
8 3 CARLES SAURET GODIA 00:51:53
9 106 EDUARD GUIU MONESMA 00:52:05
10 108 SERGIO ESTRADA 00:52:37
11 47 JUAN CARLOS SORO GUIRAL 00:52:52
12 64 JOAN RIBES ESTRADA 00:53:34
13 15 CARLES CLARET PEREZ 00:53:34
14 135 MANU DE HARO 00:53:37
15 188 ORIOL CARRO VIDALLET 00:53:56
16 12 JOAN AGUSTI JOVE 00:54:00
17 57 DAVID MARTINEZ HERRERA 00:54:09
18 76 JORDI ESTRUCH SAMPER 00:54:12
19 4 MARC CONSUL MONTULL 00:54:13
20 7 NURIA RIBALTA FERRER 00:54:17
21 153 MIQUEL ANGEL FRANCO PERO 00:55:07
22 155 JOAN GIRIBET MOR 00:55:15
23 79 ISMAEL GABARRÓ LACASA 00:55:16
24 186 LLUIS GARCIA APARICIO 00:55:24
25 102 JOSEP M CALUCHO SOLÉ 00:55:28
26 32 JAVIER REY NAVARRO 00:55:33
27 50 ALBERT DUESO COSIALLS 00:55:46
28 98 JAUME CODINA MEJON 00:56:20
29 115 MARIO GUIU SANZ 00:56:20
30 44 FELIPE LLAGUNA EGEA 00:56:40
31 5 ISMAEL PARIS RUIZ 00:56:45
32 101 AGUSTÍ VICTOR CASTÀN 00:56:49
33 82 JOSE MANUEL GRAJAL ABAD 00:56:50
34 73 NIL CORTASA MARTINEZ 00:56:58
35 24 FER MALDONADO SERAL 00:56:59
36 133 JORDI GIRALT PUJOL 00:57:07
37 70 GEMMA BONJORN TREPAT 00:57:08
38 170 ROBERTO SANTAEUFEMIA FERNANDEZ 00:57:09
39 125 MAITE RODRIGUEZ MANZANEQUE MARTINEZ 00:57:19
40 181 ROC BOSCH VILELLA 00:57:20
41 51 FRANCESC ESPINET MORLANS 00:57:20
42 148 OSCAR CASTILLON 00:57:21
43 154 VICTOR GARASA QUEROL 00:57:27
44 132 IGNASI VALGAÑÓN BARBERÀ 00:57:30
45 99 DAVID FARGAS I BUSQUETS 00:57:35
46 42 ALBERT BARRERA CANO 00:57:47
47 66 JESÚS ALAJARIN RODRIGUEZ 00:58:05
48 175 DAVID CARRETERO VARGAS 00:59:58
49 46 GUILLEM ARNAU SAN MARTÍN GUIRAL 00:59:59
50 177 JORDI MATA RODRIGUEZ 01:00:01
51 123 JESÚS FONT PIJUAN 01:00:04
52 143 EDUARDO BALLESTIN VICENTE 01:00:05
53 53 NARDO PETIT TURMO GRUAS 01:00:11
54 58 EMILIANO PARDO CÉSPEDES 01:00:12
55 89 RUBEN PASCUAL MEDINA 01:00:14
56 97 LLUIS MIQUEL PLA ARAGONES 01:00:14
57 124 MIQUEL ODINA I JULIÀ 01:00:15
58 157 IVAN INGLES IBARS 01:00:15
59 176 XAVI CARULLA GOMEZ 01:00:16
60 95 ALBERTO SORIANO 01:00:18
61 113 LLUIS CHACON 01:00:20
62 145 CARLES CANTÍ NICOLÁS 01:00:26
63 162 GERARD MEDINA JIMENEZ 01:00:26
64 110 JORDI CLARISÓ FLORENSA 01:00:32
65 9 RAKI GARSABALL VILELLA 01:00:33
66 17 FEDE DIEZ ESCRIBANO 01:00:39
67 171 ORIOL VALGAÑON BARBERA 01:00:49
68 52 SALVADOR ESPINET MORLANS 01:01:07
69 179 SEBAS ZAFRA VALVERDE 01:01:34
70 69 MARC BALASCH MORENO 01:02:31
71 85 MANEL MARTINEZ ASENSIO 01:02:32
72 45 JULIO CABRERO SANJUAN 01:02:43
73 21 JOSEP RAMON ISANTA GARCIA 01:02:52
74 40 ÍÑIGO MONTAÑA ESPINACO 01:02:52
75 35 ABEL SATORRA VILALTA 01:02:59
76 39 XESC HERRERA GARRIDO 01:02:59
77 78 RAFA FORT UCEDA 01:03:04
78 182 XAVIER MAGRI TERSA 01:03:21
79 139 LLUÍS COMPANYS FARRÉ 01:03:24
80 61 GUILLEM CASALS GARDENYES 01:03:26
81 18 DAVID FARRE ALANDETE 01:03:30
82 90 JOSEP Mª PETIT ESPLUGUES 01:03:30
83 8 SVETLA TRAYKOVA GUGOVA 01:03:31
84 103 IVAN HERNANDO DEL PINO 01:03:37
85 22 ELENA LOPEZ TRUCO 01:03:39
86 117 ROBERT BEGUE GOMEZ 01:03:43
87 55 ELI SALA MARTÍNEZ 01:03:47
88 16 MARIA JOSE CLARIANA BATLLE 01:03:57
89 54 JOAN CARLES ROCA FARRERES 01:07:16
90 142 JAVIER ABOS ESCARTIN 01:07:23
91 43 DAVID SANCHO CEPERO 01:07:42
92 11 JORDI AGULLÓ TORREGUITART 01:07:46
93 189 VICTOR JIMENEZ 01:07:49
94 178 NATALIA VALERA BATALLA 01:07:50
95 109 LUIS MIGUEL ESTRADA HOLGADO 01:08:01
96 59 OSCAR PLANES NOVAU 01:08:01
97 20 OSKAR GIL BARRIO 01:09:01
98 77 ANNA FARRÚS LUIS 01:10:08
99 10 MIREIA MOLINS NIMO 01:10:10
100 41 EDU CAÑADAS ALFRANCA 01:10:12
101 62 CRISTINA GARDEÑES POTRONY 01:10:19
102 65 FRANCESC SANGRÀ PASCUAL 01:10:19
103 87 JOSEP MARIA MIRADA DONISA 01:10:23
104 38 XAVI SAMPER URBANO 01:10:25
105 121 JUANJO MACIAS BELTRAN 01:10:26
106 94 DANI SIMO 01:10:32
107 29 MONTSE PUIG VELANDO 01:10:36
108 107 ANGEL VEGA SANJUAN 01:10:38
109 60 JORDI TERRADO CASANOVAS 01:10:40
110 96 MERI TORRES PLAYÁN 01:10:41
111 174 NATALIA OJOSNEGROS ARENAS 01:10:43
112 75 MARIA DURAN TREPAT 01:10:43
113 138 GERARD ESQUERDA RIBERA 01:10:43
114 14 JAVIER ARANTEGUI JIMENEZ 01:10:46
115 163 FERNANDO OLMEDO DÍAZ 01:10:50
116 92 JUSEP RIFA SOLSONA 01:10:56
117 27 XUS MUÑOZ NAUDÍ 01:10:58
118 134 ALBERT BAIGET PIQUE 01:10:59
119 74 JOSEP MARIA COSCULLUELA GUIXÉ 01:11:04
120 160 DAVID MASIP ESCALONA 01:11:06
121 122 MARICEL ORÓ PIQUERAS 01:11:09
122 156 ANDRES GURPIDE 01:11:26
123 130 FAUST ROVIRA GIRÓ 01:11:34
124 63 ANGELINA GARSABALL VILELLA 01:11:45
125 118 CARME MARTIN BARROS 01:11:55
126 172 JOSEP Mª BOU ESPARBÉ 01:12:00
127 114 CARLES ESQUIUS MARFÀ 01:12:10
128 140 JORDI CARDONA CARMONA 01:12:24
129 168 CARLOS RODELLAR PRATS 01:12:32
130 152 MARIA ANGELS ESCUR PUJOL 01:12:33
131 187 ALICIA SALILLAS TERUEL 01:12:51
132 31 JUDITH REÑÉ CAMÍ 01:13:31
133 83 JOAN INGLES CASELLES 01:13:38
134 68 MARC ALDAVERT GASOL 01:13:44
135 165 IVAN PIRLA DOMENECH 01:14:27
136 48 CARLOS SAN-PEDRO GARCIA 01:14:49
137 49 ANDREU SANCHEZ I COSTA 01:15:44
138 116 PERE SORRIBES QUEROL 01:15:54
139 36 RAFAEL FELIPE MUÑOZ 01:16:10
140 161 TEIMA MAZARÍAS MURILLO 01:16:23
141 71 ADRIÀ BUENAÑO MACARRO 01:17:07
142 34 JUAN ANTONIO SOLÉ RUIZ 01:17:24
143 141 GERARD PALLEROLA RIUS 01:17:25
144 144 MIREIA BORIA MINGUELLA 01:17:55
145 128 GERARD GOMEZ CABERO 01:18:09
146 190 JUANJO LOPEZ SAEZ 01:18:11
147 185 GERARD MASNOU 01:18:38
148 169 JOEL ROGER MORENO 01:18:53
149 131 SONIA RUIZ MORENO 01:19:00
150 30 EVA REGUANT SURIACA 01:19:00
151 129 NATI GARCIA ESTOP 01:19:01
152 37 MODEST GRAUS NABAU 01:19:02
153 173 MONTSE HERRERA DORADO 01:19:21
154 149 DOLORS CURCÓ RIUS 01:23:16
155 151 ANGEL DOMINGO LAHUERTA 01:23:25
156 167 SISCO RIBES COMPANYS 01:25:01
157 150 PATRICIA DE LA FUENTE NAVARRO 01:25:02
158 147 JAUME CASAL AGUILAR 01:25:12
159 184 ANDRES MARTINEZ 01:25:25
160 158 MÒNICA LLOBERA FARNELL 01:25:39
161 72 ANTONIO BUENAÑO MACARRO 01:26:14
162 81 ANA GONZÁLEZ ESCUER 01:29:43
163 104 ESTER BUIL ANDREU 01:29:44
164 105 LIRIA LAITA MASANES 01:29:44
165 33 ROBERTO SÁNCHEZ FARRÉ 01:29:48
166 13 DORI AMAT LLOP 01:32:08
167 28 JOSEP PERUCHET ESCALES 01:32:08
168 136 JORDI BITRIÀ 01:36:54
169 93 MIGUEL ÁNGEL SÁNCHEZ 01:36:55
170 159 SANDRA MALCA 01:37:12
171 80 ALBERT GÓMEZ VIDAL 01:54:35
172 146 LAIA CARULLA GASIÓN 01:54:36