QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats MUT - Àger - ULTRA - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 57 MARCOS RAMOS GONZALEZ 12:16:39
2 2 LLUIS SANVICENTE ROCHA 12:25:19
3 76 DAVID ARREDONDO ROVIRA 12:30:19
4 75 FRANCESC MARTIN TORO 12:30:19
5 23 ALEXANDRE URBINA RUBIO 13:30:15
6 38 JAUME FOLGUERA ROBERT 13:30:15
7 32 ANTONIO MORALES MARTINEZ 13:47:22
8 14 GERARD BERROYA DEL CUETO 13:51:29
9 10 MANUEL GALLEGO FERNÁNDEZ 14:31:26
10 20 JORGE TRICAS CONDON 14:35:15
11 18 JUAN JOSE OLIVA SIMO 14:36:11
12 41 STEPHANE HIGUERET 14:38:26
13 44 XAVIER PÉREZ PÉREZ 14:42:23
14 62 MIKE COPPOCK 14:52:45
15 28 JORDI COT LOPEZ 14:54:58
16 39 GERMAN GANUZA BELTRAN 15:14:58
17 24 DOMENEC TRASTOY 15:14:58
18 50 SALVADOR PALACIOSHERNANDEZ 16:08:52
19 56 DAVID HARRISON 16:31:39
20 55 ANTONIO ESQUINAS RINCON 16:49:45
21 71 SVEN LIIVAND 16:59:00
22 73 JORDI IBÁÑEZ PULIDO 16:59:03
23 36 MIGUEL CRUZ RASTROJO 16:59:06
24 21 ENRIC BARBERÀ BARENYS 17:10:30
25 11 ERNESTO ESTER ARNAL 17:20:51
26 12 ALEJANDRO CASTARLENAS CHELA 17:20:52
27 29 RUBÉN RODRÍGUEZ PRÓSPERO 17:20:52
28 15 JOSE PEREZ GONZALEZ 17:24:29
29 13 LLORENÇ REIXACH CRUZ 17:31:36
30 63 ANGEL NIÑEROLS QUEROL 17:49:54
31 31 DAVID VILLALBA MARTIN 17:49:54
32 80 CARME PALACIN BOIX 17:55:10
33 30 ROY FARINELLO 18:17:29
34 66 MORI MARCO 18:17:31
35 43 CARMELO ORDÓÑEZ PEREA 18:22:49
36 64 TONI SANTANA FABREGAT 18:27:53
37 67 CRISTINA TASSELLI 18:30:13
38 47 ENRIQUE CESTINO SAEZ 18:48:42
39 61 GUILLEM CODERN CORTADA 18:52:04
40 35 ALBERT CONTRERAS BUSQUETS 19:09:12
41 54 JOSE MANUEL TORRICO GALVEZ 19:15:00
42 25 BLAS SAMA MUÑOZ 19:18:54
43 45 SERGIO DINIS RODRIGUES FREITAS 19:26:15
44 58 MARIAN BERTOLO DOMINGUEZ 19:30:20
45 59 PEP MIGUEL GUILLEM 19:30:23
46 8 MANUEL REAL PEREZ 19:37:38
47 9 FERNANDO CAMAS ALCAIDE 19:52:33
48 77 XAVIER CONANGLA ROSELLO 20:10:00
49 42 RUBEN MARTINEZ 20:29:43
50 60 EDGARS KUGENIEKS 20:35:59
51 5 AGUSTÍ ALCAZAR JIMENEZ 20:40:40
52 40 ISRAEL GARCÍA MEMBRIVE 20:40:41
53 53 ALEJANDRO LATORRE IGLESIAS 21:05:51
54 65 ENCARNA FERNÁNDEZ GALDON 21:09:29
55 7 TONI VELA PÉREZ 21:16:47
56 72 LLUIS CAIROL MARTINEZ 21:22:22
57 22 BENOÎT LEBLANC 21:43:12
58 17 YOLI LOZANO PAEZ 21:57:11
59 48 JOSÉ MARIA GALINDO CORPAS 22:25:57
60 49 GERMAN MARTINEZ GASCON 24:21:18