QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats MUT - Àger - ULTRA - Edició 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 39 SERGIO LUIS TEJERO MADRIGAL 12:11:15
2 40 TOMAS ZAPATA TARIFA 13:01:41
3 1 LLUIS SANVICENTE ROCHA 13:42:16
4 55 JESUS FERNANDEZ DOMINGUEZ 14:34:55
5 18 ALBERT VILARDELL GRAELLS 14:34:56
6 61 EMILI RAFECAS 14:35:40
7 23 RAÚL ALBA FERNÁNDEZ 14:58:47
8 15 SERGI FERNANDEZ OLLÉ 15:04:39
9 63 JOSÉ MANUEL TORRICO GALVEZ 15:04:41
10 57 MIKEL LEAL IRASTORZA 15:26:51
11 19 LUIS MARTINEZ FERNANDEZ 15:43:07
12 2 NEREA MARTINEZ URRUZOLA 15:44:48
13 52 MIGUEL MARTINEZ MONTALBAN 16:41:11
14 67 LLUIS DE SANTIAGO IGLESIAS 16:54:21
15 14 ADEMIR CASTILLO ALVAREZ 16:57:21
16 13 DIDAC MARTINEZ LOPEZ 16:57:21
17 65 MIQUEL PERUGA PEROY 17:07:57
18 38 DANI NAVARRO CABALLERO 17:08:07
19 45 VICTOR VALDERRAMA LEON 17:36:21
20 26 MARC MONTOYA ENRIQUEZ 17:45:47
21 35 ORIOL ANTOLÍ SARRAU 18:12:11
22 60 JORDI GARCIA PACHECO 18:12:12
23 17 CARLOS CIERCO GARRIDO 18:12:12
24 59 MARC CAMI GARCIA 18:30:36
25 58 CARLES CAMI GARCIA 18:30:37
26 68 JAUME TERES COSTA 18:39:43
27 33 DAVID MORENO PEREZ 18:39:43
28 64 DAVID LILLO RUBIO 18:39:45
29 66 ALEX NAVARRO MARTÍNEZ 18:44:32
30 9 JORDI MILLÀ ARENAS 18:50:58
31 54 ALBERT SANUY GOÑI 18:51:00
32 53 ARNAUD PETIBOIS 19:04:16
33 31 MANUEL REAL PEREZ 19:26:17
34 43 DAVID JAVEGA 20:31:33
35 69 FERRAN RAMON CAMÍ 20:31:33
36 32 AITOR ANTUÑANO REÑÉ 20:33:47
37 56 MIQUEL GRACIA BERNADUCA 20:33:48
38 16 JOSEP DULCET GENARO 21:11:15
39 49 CARMEN PALACIN BOIX 21:11:20
40 71 DANI DELGADO 21:11:21
41 7 ADRIA MARTINEZ LLENA 21:11:27
42 4 LLUIS CAIROL MARTINEZ 21:11:39
43 3 LLUIS SIMO PIÑOL 21:12:20
44 34 EZEQUIEL CASTILLÓN MELGUIZO 21:26:38
45 25 AGUSTÍ ALCAZAR JIMENEZ 22:06:26
46 47 JOSE LUIS GARCIA MORALES 22:06:27
47 21 MARCEL UGAS DUBREUIL 22:06:27
48 48 XAVIER COTS SOLE 22:12:01
49 8 JORDI MATUTE CRESPO 22:15:00
50 5 ALBERT CARBONELL BADIA 22:15:00
51 30 FERNANDO LUQUE NAVAS 22:40:11
52 12 BEATRIZ GARCIA BERCHÉ 24:42:19
53 11 ANGEL VEGA SANJUAN 24:42:19