QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Trail Vall Àger - Edició 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 3 DIEGO CARDOZO 03:09:36
2 74 MARTÍ GUTIÉRREZ FARRÉ 03:11:10
3 1 ALBERT HERRERO CASAS 03:12:02
4 106 RAUL BUTACI 03:16:26
5 36 XAVIER SOLSONA NOVELL 03:23:00
6 79 ALEIX CUNILLERA CAPSIR 03:26:16
7 53 BERNAT BARNÉS MAJORAL 03:27:16
8 2 OSCAR MONCLÚS FERRER 03:30:37
9 103 ANTONIO MORALES MARTINEZ 03:39:10
10 28 JOSEP MARIA SEGURA CASTELLS 03:40:38
11 88 JORDI MARTINEZ MORENO 03:41:13
12 59 LUIS FERNANDO MORENO MARIN 03:42:21
13 73 EDUARD FORNAGUERA BALDRICH 03:45:32
14 7 DANI BELLART SANS 03:47:38
15 26 JOSEP MA CALUCHO SOLÉ 03:52:36
16 42 GERARD ARTÉS MONTES 03:53:21
17 71 JORDI ADAN MIARNAU 03:54:10
18 4 SILVIA PUIGARNAU COMA 03:55:33
19 89 XAVIER MONEDERO SOLANS 04:01:51
20 100 IÑAKI MARTINEZ GOMEZ 04:06:54
21 96 JOAN RIBA MIRANDA 04:08:37
22 107 ARNAU CORS SOLER 04:09:39
23 65 VICENÇ MUNYOZ GILART 04:11:20
24 85 ALBERT RIBA CAPDEVILA 04:13:26
25 43 MIQUEL ANGEL FRANCO PERÓ 04:13:30
26 94 MIQUEL PERUGA PEROY 04:14:00
27 19 GERARD SARROCA BARRULL 04:15:01
28 87 NACHO ZURITA GIMENO 04:16:45
29 99 ALBERT SOLÉ QUERALTÓ 04:16:53
30 12 CARLOS CLARET PEREZ 04:18:43
31 45 PEP SABATÉ MUÑOZ 04:19:12
32 11 MARTA BATALLA TRILLA 04:19:14
33 101 JOSE RUIZ MOLINA 04:19:22
34 55 DANIEL MATEU FONTOVA 04:21:11
35 54 LUIS MARIANO FERNANDEZ BERNABEU 04:22:27
36 50 SERGI MORENO MILLAN 04:22:45
37 69 FERRAN ALBUIXECH RIBES 04:22:54
38 86 ALBERT SANUY GOÑI 04:23:06
39 29 ALBERT DUESO COSIALLS 04:23:16
40 32 SERGI VENTAJA MARTIN 04:23:17
41 64 DAMIÀ VERICAT QUEROL 04:23:46
42 80 JOAN LLANES TICO 04:30:58
43 83 IVAN HUETE BENITEZ 04:34:40
44 34 RAFAEL FORT UCEDA 04:35:49
45 105 GILBERT CORTECANS ESTANY 04:36:46
46 16 FERNANDO MALDONADO SERAL 04:41:03
47 49 CARME MILLAN SOLA 04:41:56
48 51 RAUL PUERTAS RODÉS 04:41:56
49 68 MARC ROCA RUIZ 04:42:35
50 60 XAVIER CARULLA GOMEZ 04:42:36
51 21 FERNANDO SERRANDO VARGAS 04:43:36
52 70 TONI PANADÉS 04:44:01
53 75 ANTONI PIULATS MIRO 04:48:31
54 104 CARLES SAURET GODIA 04:49:26
55 61 CARLOS ARBIOL BOIRA 04:49:48
56 67 JOAN ARROYO ALONSO 04:50:08
57 97 XAVIER FONOLLOSA AULADELL 04:50:38
58 41 FRANCESC XAVIER ESPINETS MORLANS 04:50:38
59 72 FELIPE LLAGUNA EGEA 04:52:27
60 84 RAUL MARTINEZ RIBES 04:53:45
61 5 RAQUEL GARSABALL VILELLA 04:55:49
62 30 JORDI ESTRUCH SAMPER 04:55:49
63 35 FERRAN DOMINGO TREPAT 04:58:35
64 33 JOAN RAMON ANDRES RIAU 05:01:29
65 93 JUANJO GOMEZ CARDENAS 05:03:45
66 25 XAVIER VICENTE ALEMANY 05:04:16
67 37 SVETLA TRAYKOVA GUGOVA 05:05:24
68 66 ALBERT BARRERA CANO 05:09:35
69 62 DAVID ESTRUCH PORCEL 05:17:48
70 22 RAQUEL TORROBELLA FERRER 05:18:10
71 44 ARITZ ROYO ESNAL 05:19:38
72 57 JUAN JESUS TABOADA COSCULLUELA 05:20:00
73 40 SALVADOR ESPINET MORLANS 05:20:04
74 JOAN GARRIGA MUÑOZ 05:20:13
75 63 FRANCISCO PALOMERA ARREBOLA 05:29:01
76 47 ALBERTO SORIANO MUÑOZ 05:29:28
77 46 DAVID SANCHEZ FERNANDEZ 05:30:00
78 14 LLUIS GARCIA APARICI 05:31:36
79 17 XUS MUÑOZ NAUDÍ 05:31:36
80 102 DANI SANCHIS MORALES 05:37:03
81 31 JORDI TERRADO CASANOVAS 05:48:38
82 56 MANEL VIOLA SANTALLUSIA 05:51:50
83 52 XAVI ALCOBÉ MACIÀ 05:51:50
84 76 ROBERT TICO LLORET 05:51:50
85 90 MARCOS TOURIÑO NADAL 05:51:50
86 13 DAVID FARRE ALANDETE 05:51:51
87 95 DAVID PES MIRABET 05:54:55
88 92 JORDI PES MIRABET 05:54:58
89 10 ALBERT TOST CABESTANY 05:55:10
90 48 NIL CIVIT VALLES 05:55:10
91 20 ROSA SAURA ARILLA 05:55:41
92 108 JOSEP CLARISSIO NIUBÓ 06:23:07
93 38 JOSEP ANTONI AJATES ATERO 06:23:08
94 39 PERE SALA FLORES 06:23:08