QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Trail Vall Àger - Edició 2015

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 1 PERE RULLAN ESTARELLES 02:48:21
2 2 MANUEL RULLAN ESTARELLES 03:14:09
3 62 DAVID GAY TELLO 03:27:01
4 72 XAVIER SOLSONA NOVELL 03:29:52
5 55 IVAN RAMIREZ BATOR 03:34:21
6 84 SERGI BEL BENEYTO 03:36:53
7 79 ANGEL VIDAL BOLDÚ 03:38:07
8 50 XAVIER GOMÀ SAFONT 03:43:00
9 26 DANIEL PÉREZ MUÑOZ 03:46:36
10 130 JORDI VIDAL PEREZ 03:46:56
11 12 FRANCESC PONT TORNÉ 03:48:16
12 32 ALFREDO GRACIA LANAU 03:49:06
13 25 JORDI ADAN MIARNAU 03:52:33
14 107 DANIEL BUÑOLA ALFARO 03:54:14
15 77 JORDI FREIXA PEREZ 03:55:49
16 82 AITOR ESPALLARGUES VIDAL 03:57:23
17 40 JOAN RIBES ESTRADA 04:01:20
18 8 FERNANDO MALDONADO SERAL 04:01:59
19 81 XAVIER BERTRAN BERNARDEZ 04:02:45
20 109 JESÚS AUBERNI LLAUDET 04:03:11
21 113 PEP MARCHAL MORENO 04:03:26
22 37 LOLA BRUSAU ALOS 04:03:43
23 93 JOAN GIRIBET MOR 04:04:14
24 88 AXEL CALDERO BALAÑA 04:11:32
25 76 BERNAT BORRÀS VALLVERDÚ 04:12:00
26 63 ELENA FERRERES SEBASTIÀ 04:12:33
27 51 ALBERT TORRENS VIVES 04:12:39
28 85 ISMAEL GABARRÓ LACASA 04:17:05
29 22 LAURA CASTELLARNAU VILES 04:19:01
30 64 ARNAU CATA CONTRERAS 04:21:09
31 14 ALEX VENTOSA GODIA 04:21:09
32 13 ROGER MARTÍ CULLERÉ 04:21:33
33 6 CARLOS CLARET PÉREZ 04:23:10
34 61 QUIM HERNANDEZ ESCODA 04:24:02
35 38 DANI GUERRERO BADENAS 04:31:57
36 104 FERRAN MARANGES BAYÓ 04:32:00
37 115 FRANCESC TEIXIDÓ SANJUAN 04:35:00
38 83 ALBERT SANUY GOÑI 04:35:00
39 54 CARME MILLAN SOLA 04:35:11
40 78 JOEL MOLGO MOYA 04:35:51
41 42 TONI PEREZ DAVI 04:36:24
42 24 ALBERT ESCUDERO HERNÁNDEZ 04:36:39
43 36 GUILLEM ARNAU SAN MARTÍN GUIRAL 04:44:58
44 52 ANTONIO RUBIRA MARTINEZ 04:45:07
45 128 IÑAKI MARTINEZ GOMEZ 04:45:09
46 16 JORDI JUVILLÀ PUJAL 04:45:25
47 73 JOAN LLANES TICO 04:45:27
48 96 LLUÍS MAÑÉ JANÉ 04:45:51
49 110 SERGI MORENO MILLAN 04:47:50
50 99 SANTI SANTAMARIA PALACIOS 04:49:06
51 44 FRANCISCO IGNACI TORRES BONDIA 04:49:33
52 5 ANTONI BANLLES VENTURA 04:49:33
53 33 MIQUEL PIN JARQUE 04:50:13
54 47 FRANCESC XAVIER ESPINETS MORLANS 04:51:43
55 86 JORDI NAVARRO FARRE 04:56:25
56 39 PEP TORRAS MAS 04:56:32
57 80 SVETLA TRAYKOVA GUGOVA 04:56:55
58 45 ALBERT DUESCO COSIALLS 04:57:02
59 100 ALBERTO SORIANO MUÑOZ 04:57:19
60 112 ANTONIO DOMINGO ALONSO 04:57:50
61 65 LLUIS GARCIA APARICIO 04:58:57
62 41 MONTSERRAT CASÒLIVA CAROD 04:59:32
63 119 YENNIS ESTEVEZ CALA 05:00:24
64 126 MARC ROCA RUIZ 05:01:10
65 124 ADRIA MARTINEZ LLENA 05:02:20
66 23 JORDI SALAT FERNANDEZ 05:02:38
67 89 IBAN ROSINACH BUIRA 05:02:41
68 106 JORDI TARRES SANCHEZ 05:02:46
69 95 ELISEO SATORRES PARDELL 05:02:48
70 17 CARLES PROFITOS LAPEDRA 05:05:31
71 108 SONIA NIETO MOLINA 05:05:58
72 58 MIREIA MOLINS NIMO 05:07:53
73 68 XAVIER LAZARO SOLER 05:12:51
74 49 JOANNA OKARMA 05:13:19
75 120 JOAN TORRECILLAS ALEMANY 05:13:23
76 18 ROBERT TICO LLORET 05:15:06
77 31 XAVI ALCOBÉ MACIÀ 05:15:06
78 29 MANEL VIOLA SANTALLUSIA 05:15:06
79 103 ALBERT FERRE BORRAS 05:16:00
80 97 MANEL GABERNET SAGRA 05:16:45
81 118 KATY OZAETA MERA 05:17:53
82 4 XUS MUÑOZ NAUDÍ 05:18:37
83 15 PILAR COLS MARSINYACH 05:18:37
84 74 XAVIER AMORÓS BORRELL 05:18:39
85 102 JUANMA MARQUEZ MORAL 05:21:10
86 10 ADA ANGLES LORCA 05:22:08
87 69 HECTOR ALABART ALCALÀ 05:22:08
88 34 RAFAEL FORT UCEDA 05:26:40
89 11 SONIA RODRGUEZ CORDOBA 05:26:41
90 105 HECTOR SANCHEZ FARRE 05:28:44
91 90 JORDI RAMIREZ PASCUAL 05:31:31
92 114 EDUARD CAPDEVILA ROMEU 05:31:31
93 60 XESC HERRERA GARRIDO 05:32:42
94 35 SALVADOR GÁZQUEZ JUAN 05:33:05
95 117 TONI SANCHEZ GARCIA 05:33:30
96 3 XEXU CIRIA 05:33:48
97 20 ENRIC CAMARASA ARGERICH 05:38:18
98 94 JOSÉ MANUEL PASCUAL ALARCON 05:41:07
99 57 MARTÍ CLIMENT VERDENY 05:41:25
100 46 SALVADOR ESPINET MORLANS 05:41:41
101 101 ALFREDO MORILLA GALEANO 05:46:06
102 111 ROGER GRUAS GIRON 05:48:41
103 87 PILI GUIRAL TREJOS 05:58:30
104 123 XAVIER CALVO LALANA 05:58:31
105 27 FERNANDA JHASMYN TERÁN SILVA 06:05:59
106 66 ALICIA SALILLAS TERUEL 06:06:34
107 7 JOAN COSTA TURA 06:07:36
108 75 ANTONIO LORENTE HEREDIA 06:09:39
109 71 ELENA ALBAR GONZÁLEZ-VALERIO 06:09:39
110 116 OSCAR DONILO GARCIA 06:17:01
111 92 DANIEL IBARZ PÉREZ 06:18:04
112 9 ALFONS GINÉ DE SOLA 06:20:41
113 70 CRISTIAN NARANJO GARCIA 06:23:02
114 21 RAFAEL FEBRERO GARCÍA 06:28:32
115 48 EVA AMAT LLOP 06:32:09
116 121 ELENA RÁBADE SERRAL 06:50:00
117 122 CRISTINA FALGUERA RAMOS 06:50:00