QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Fruit Trail - Aitona - Edició 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 58 IVAN SABATÉ SANCHO 01:05:09
2 7 GERARD ASCON SUMALLA 01:06:37
3 40 FRANCISCO JAVIER CEBRIAN GARCIA 01:06:45
4 1 JOSEP Mª SEGURA CASTELLS 01:06:50
5 5 DANI BELLART SANS 01:07:43
6 53 QUIM HERNANDEZ ESCODA 01:07:55
7 77 CRISTIAN CATALÀ BLAY 01:07:59
8 125 JORDI ADAN MIARNAU 01:08:04
9 9 OSCAR PEREMIQUEL CRESPO 01:08:05
10 98 LUIS FERNANDO MORENO MARÍN 01:09:10
11 17 JOSEP MARIA BONADTRE SEGURA 01:09:13
12 42 JUAN CARLOS SORO GUIRAL 01:09:37
13 137 ANTONIO MORALES MARTINEZ 01:10:12
14 47 JOSEP MARIA BERGUA MUÑOZ 01:11:09
15 48 RUBÉN CASALS RENALES 01:11:11
16 24 ALBERT TORRENS VIVES 01:11:27
17 3 EDU VEGA CALVERES 01:12:57
18 21 JULI NIUBÓ CABA 01:13:04
19 13 FRANCESC LLOVERAS NOGAREDA 01:13:22
20 73 AHMED HFAIRI 01:14:04
21 141 CARLES SAURET GODIA 01:14:38
22 112 VICENÇ MUNYOZ GILART 01:14:53
23 111 JOSEP MARIA CALDERÓ BADIA 01:14:57
24 75 JORDI AGUSTIN PEREZ 01:15:13
25 2 NURIA RIBALTA FERRER 01:15:47
26 85 JOAN RIBES ESTRADA 01:16:08
27 86 ALEX SALINAS GOMEZ 01:16:49
28 34 HECTOR PEREZ GARCES 01:17:40
29 51 JORDI ESTRUCH SAMPER 01:17:41
30 131 ISAK MORLANS 01:18:01
31 65 FRANCISCO MACIAS CARRETERO 01:18:09
32 108 JOAN RAMON VIAÑA TORRENTO 01:18:32
33 126 JONATHAN QUER GRAU 01:18:34
34 15 JAVIER REY NAVARRO 01:20:20
35 52 JOAN CARLES GRANADOS BUJEDA 01:20:23
36 100 XAVIER CARULLA GOMEZ 01:20:30
37 132 JOAN PUJOL FIGUEROL 01:21:05
38 67 PACO PEREZ OSORIO 01:21:14
39 16 JOSEP Mª BALASCH VILARÓ 01:21:18
40 97 MARC CONSUL MONTULL 01:21:35
41 129 DANIEL MARTÍNEZ OSUNA 01:22:25
42 130 CARLES MONTES LOPEZ 01:23:02
43 109 JORDI CARALT ANGUERA 01:23:19
44 124 RAUL GUARDIOLA ROCA 01:23:37
45 96 GEMMA BONJORN TREPAT 01:23:42
46 79 ADRIANA DAZA PEREZ 01:23:56
47 4 NATÀLIA BADIA BUSQUETS 01:24:05
48 87 ALBERTO SORIANO 01:24:14
49 50 MARINA ESPEJO SANCHEZ 01:24:26
50 27 XESC HERRERA GARRIDO 01:24:30
51 10 SVETLA TRAYKOVA GUGOVA 01:24:33
52 33 JOAN VILANA VILARRUBLA 01:24:45
53 140 DAVID CORNADO ROCA 01:25:23
54 31 ANNA FARRUS LUIS 01:25:31
55 115 NÚRIA CODINA ALÉS 01:25:34
56 8 RAKI GARSABALL VILELLA 01:26:11
57 101 MARC MANRESA CUITO 01:26:22
58 103 ELISEO DEL OLMO MOYA 01:26:50
59 113 SERGIO DALMAU LOPEZ 01:26:59
60 20 BEA MIRET AIGUADE 01:27:13
61 29 ELIES FARRÉ MONJO 01:27:36
62 26 SANTI PELEGRÍ CORTIJO 01:27:49
63 102 JORDI MATA RODRIGUEZ 01:27:58
64 23 JOAN SIRVENT SOLÀ 01:27:59
65 70 ROBERTO TORRE ALVAREZ 01:28:29
66 135 ALEIX VILLAFAÑE CANALEJO 01:28:53
67 72 JORDI SANCHEZ GARCIA 01:28:56
68 44 JOSEP MARIA FERNÁNDEZ PEDRÓS 01:29:11
69 81 IVAN HERNANDO DEL PINO 01:29:59
70 82 ANDRES MADERAL LOBO 01:30:15
71 54 JOSEP MARIA LLARDÉN MARIN 01:30:44
72 99 LIDIA PUYALS BOIX 01:31:01
73 136 ADRIÀ BARÓ CORRAL 01:31:02
74 25 JORDI VERA RAEZ 01:31:14
75 35 JAVIER CLAVERIA GOMEZ 01:32:09
76 37 OSCAR NUÑO ISLA 01:32:09
77 121 RAUL MARTINEZ RIBES 01:32:24
78 38 VÍCTOR CORRAL BLANCH 01:32:33
79 56 JOSEP ANTON PÉREZ GARCIA 01:32:34
80 119 SANDRA LUQUE RUIZ 01:32:35
81 903 FRAN CARRILLO SERRADELL 01:33:24
82 49 DAVID CURCÓ ALBUIXECH 01:33:37
83 71 CARLOS DIAZ-ALEJO 01:33:47
84 59 JAMMA TURMO GRUAS 01:34:02
85 32 DAVID JOFRE FERNANDEZ 01:34:08
86 142 MIQUEL SERRA GODIA 01:34:43
87 66 JORDI MORE DOLADE 01:35:01
88 107 JOSEP MARIA REIG MORELL 01:35:12
89 68 JUDITH REÑÉ CAMÍ 01:35:48
90 138 D REYES CASES SANARIEGO 01:35:48
91 36 GERARD DEL RIO TEIXIDO 01:37:25
92 12 OSKAR GIL BARRIO 01:37:42
93 94 CARMEN GOMEZ BARDAJI 01:38:24
94 95 ENRIC HIDALDO ROMEU 01:38:25
95 106 DIEGO PATÓN HERRERO 01:38:42
96 116 CARLES ESQUIUS MARFÀ 01:38:50
97 84 JOSEP MARIA ORTEU BARRABES 01:39:20
98 55 GORETTI MAJÓS FONTOVA 01:39:52
99 14 SISCO PORTERO OTIN 01:40:10
100 104 CARME MARTIN BARROS 01:40:12
101 117 JUANI MARTÍNEZ SERRANO 01:41:18
102 114 GISELA SANCHEZ 01:41:43
103 93 MARC MARTINEZ MARTINOLI 01:41:43
104 133 GERARD SEGARRA DOMENECH 01:42:47
105 60 OCTAVI BENAGES IBARS 01:42:49
106 61 SILVIA CALZADA CINTAS 01:42:49
107 91 MONTSE HERRERA DORADO 01:43:59
108 69 JUANJO SANTOS NUÑEZ 01:44:01
109 11 DEIDY AYNETO VIDAL 01:44:14
110 45 JÈSSICA FREIXINET VIDAL 01:45:17
111 80 IVET FREIXES OLONA 01:45:38
112 128 DAVID BLANCO PEREZ 01:45:39
113 905 ÍNGRID GIMÉNEZ FIGUERA 01:45:52
114 18 TERESA GASSÓ CASTRO 01:45:52
115 143 RAFAEL FELIPE MUÑOZ 01:46:01
116 62 ALFONS CALZADA DOLADE 01:47:10
117 63 MARGA ESCUER LARROYA 01:47:11
118 43 NURI SERRANO 01:48:23
119 39 MARIA DE LOS ANG CASTILLO HERNANDEZ 01:52:33
120 28 SÒNIA OLLÉ MORÉ 01:53:09
121 123 EVA TERES GARDEÑES 01:53:09
122 105 PRUDEN MORALES LEON 01:55:26
123 139 JOAN CARLES GRAU BERMEJO 01:56:02
124 122 JOSÉ LUIS MONNÉ ESGUEVA 02:12:21
125 90 BEA FONFREDA CORTEZON 02:14:38
126 92 LAURA SOTO ROPERO 02:14:38
127 76 MARIA FILOMENA CANAL ALVAREZ 02:33:34