QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Fruit Trail - Aitona - Edició 2015

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 2 GERARD ASCON SUMALLA 01:09:49
2 49 MARC CONSUL MONTULL 01:12:09
3 3 JUAN CARLOS SORO GUIRAL 01:12:19
4 122 CARLES SAURET GODIA 01:13:05
5 70 JOSEP Mª SEGURA CASTELLS 01:14:12
6 37 ISMAEL PARIS RUIZ 01:16:01
7 91 MANEL BADIA I BUSQUETS 01:16:06
8 87 OSCAR PEREMIQUEL CRESPO 01:16:11
9 51 JOAN RIBES ESTRADA 01:17:27
10 10 CARLES CLARET PEREZ 01:17:38
11 4 NURIA RIBALTA FERRER 01:19:42
12 61 ISMAEL GABARRÓ LACASA 01:19:54
13 79 LLUIS CHACON 01:20:36
14 121 ROC BOSCH VILELLA 01:20:37
15 47 AGUSTI ARBONES CABA 01:21:09
16 110 ISAAC MORLANS VÍTORES 01:21:09
17 38 JAUME REBORDOSA LLIBERATO 01:21:36
18 105 FRANCISCO MACIAS CANTERO 01:21:49
19 78 SERGIO ESTRADA 01:22:22
20 74 JAUME CODINA 01:23:04
21 113 XAVI ISERN BIOSCA 01:23:20
22 40 JORGE VILLACAMPA RICART 01:23:21
23 62 JOSE MANUEL GRAJAL ABAD 01:23:27
24 22 JAVIER REY NAVARRO 01:23:31
25 88 XAVIER ANDREU BARBERÀ 01:23:32
26 54 JESÚS ALAJARIN RODRIGUEZ 01:23:39
27 129 VICTOR GODIA FARGUES 01:23:42
28 97 JORDI GIRALT PUJOL 01:23:43
29 60 RAFA FORT UCEDA 01:23:58
30 102 RUBÉN CASALS RENALES 01:24:04
31 77 JORDI CLARISÓ FLORENSA 01:24:23
32 133 DAVID CARRETERO VARGAS 01:24:25
33 57 GEMMA BONJORN TREPAT 01:24:36
34 80 ADAM ESCALÉ BARRABÉS 01:24:40
35 67 JORDI MORE DOLADE 01:25:01
36 119 XAVI PEDROS BÒRIA 01:25:17
37 39 GUILLEM ARNAU SAN MARTÍN GUIRAL 01:25:31
38 53 RUBEN ANGEL PASCUAL MEDINA 01:26:20
39 5 SVETLA TRAYKOVA GUGOVA 01:26:29
40 16 VICTOR JIMENEZ VILES 01:26:52
41 116 MIQUEL ANGEL BASELGA DIAZ 01:27:22
42 92 MIQUEL ODINA I JULIÀ 01:27:27
43 31 JESUS ECHAUZ TRIILA 01:27:44
44 126 PACO PEREZ OSORIO 01:28:50
45 43 JESUS QUER CALÇADA 01:29:40
46 103 JOAQUIN FLORENZA VILLAGRASA 01:29:42
47 55 NATALIA BADIA BUSQUETS 01:30:05
48 30 XESC HERRERA GARRIDO 01:30:05
49 28 ELIES FARRÉ MONJO 01:30:11
50 44 OCTAVI BENAGES IBARS 01:30:13
51 95 XAVIER OLLE BOLADERES 01:30:18
52 36 FELIPE LLAGUNA EGEA 01:30:26
53 112 SERGI PONS SOLE 01:30:37
54 12 LLUIS GARCIA APARICIO 01:30:47
55 7 RAKI GARSABALL VILELLA 01:30:50
56 58 RICARD BORRAS ECHAUZ 01:31:27
57 52 ROBERTO TORRE 01:31:33
58 89 SERGIO DALMAU LOPEZ 01:31:48
59 106 FRANCISCO MACIAS CARRETERO 01:32:18
60 82 CRISTINA FIGOLS I QUEROL 01:32:23
61 99 ANTON BOADA AGUADE 01:32:55
62 107 ANDRES MADERAL LOBO 01:32:56
63 72 ALBERTO SORIANO MUÑOZ 01:32:58
64 64 EDUARDO MARTINEZ IGLESIAS 01:33:07
65 63 JUANMA MARQUEZ MORAL 01:33:18
66 27 ABEL SATORRA VILALTA 01:33:50
67 90 SERGI VALENTINES PUIG 01:33:50
68 18 XAVIER MAGRI TERSA 01:33:55
69 132 DAVID FARRE ALANDETE 01:34:25
70 73 IGNASI SOLANÍ 01:36:02
71 33 ALBERT BARRERA CANO 01:36:08
72 108 RAUL MARINEZ 01:36:30
73 118 DANI LONCÀ ROYES 01:37:07
74 32 SANDRA RODRIGUEZ ORCAJO 01:37:08
75 50 JORDI TERRADO CASANOVAS 01:37:09
76 17 ELENA LOPEZ TRUCO 01:38:14
77 25 XAVIER SAMPER 01:38:52
78 68 DIEGO PATÓN HERRERO 01:39:28
79 59 SERGI FONT PAREJA 01:40:53
80 65 SANDRA MONTÁÑEZ LLADÓS 01:40:53
81 83 OLGA MIREIA FERRAN AGUSTÍ 01:40:59
82 75 XAVIER DALMAU LOPEZ 01:41:02
83 131 RAQUEL TORROBELLA FERRER 01:41:05
84 117 MIREIA MOLINS NIMO 01:41:15
85 6 IMMA CHICO BALCELLS 01:43:26
86 26 ROSA SAURA ARILLA 01:43:31
87 13 OSKAR GIL BARRIO 01:43:37
88 76 DEIDY AYNETO VIDAL 01:43:40
89 24 ALICIA SALILLAS TERUEL 01:43:43
90 35 BLANCA CUNILLERA SABATÉ 01:43:55
91 120 CRISTINA CRUCIANU 01:43:59
92 114 JOSEP MARIA BOU ESPARBE 01:44:02
93 98 JUANJO SANTOS NUÑEZ 01:44:50
94 21 JUDITH REÑÉ 01:46:29
95 45 SILVIA CALZADA CINTAS 01:46:35
96 71 LAURA SOPLON ALBALA 01:46:40
97 19 BEGO MUÑOZ ARCOS 01:47:01
98 123 ROBERTO SANCHEZ FARRÉ 01:49:38
99 124 ALEX PENA TOLO 01:49:39
100 42 MARGA ESCUER LARROYA 01:49:54
101 46 ALFONS CALZADA DOLADE 01:50:45
102 100 MIREIA BORIA MINGUELLA 01:50:58
103 34 CARMELO ASENSIO DOZ 01:50:59
104 66 PRUDEN MORALES LEÓN 01:51:04
105 41 CARLOS SAN-PEDRO GARCIA 01:52:31
106 56 MANUEL BLANCO LOPEZ 01:54:39
107 115 MONTSE HERRERA DORADO 01:58:46
108 23 JUDITH RIBE MODOL 02:02:05
109 85 MARIA JOSEP NOGUERA RICO 02:07:02
110 29 RAFAEL FELIPE MUÑOZ 02:07:02
111 20 MAGDA ORTEU CORTES 02:09:29
112 130 LOURDES MUNTANYOLA VARGAS 02:09:52
113 96 MARIA JOSE SANCHEZ SAEZ 02:09:52
114 128 M. ANGELS PAUL GRACIA 02:10:35
115 9 ROSA BERNAL GARCIA 02:17:02
116 8 MANEL BERNAL GARCIA 02:17:02
117 86 JOAQUIM NOGUES ALECH 02:20:19