QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultados Fiestas San Ramón - Barbastro - 10K - Edición 2015

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 5 MARIO MIRON GRACIA 00:33:37
2 3 GREGORIO PUY CLAVERIA 00:36:20
3 7 ALBERTO BADEL RUBIO 00:36:34
4 72 CARLOS BARRABÉS CAMPO 00:37:17
5 104 ANDRES CLAVERO MARTINEZ 00:37:19
6 82 GREGORIO HERNÁNDEZ BRAVO 00:37:49
7 87 DANIEL FENERO OTIN 00:38:15
8 24 ALEJANDRO CASTARLENAS CHELA 00:38:41
9 1 FERNANDO TORRES CHAVARRIA 00:38:50
10 78 ISMA UCLÉS SENA 00:39:03
11 73 OSCAR FILLAT FERRAZ 00:39:03
12 157 ISRAEL TENA BRAVO 00:39:19
13 45 NICOLAS LLORENS SANCHO 00:39:20
14 9 IVÁN DAVIAS 00:39:35
15 51 NESTOR FERRER 00:40:08
16 130 GUILLERMO FERNÁNDEZ LIMIA 00:40:37
17 63 CARLOS ENRIQUE SALAZAR VILLANUEVA 00:40:37
18 83 MIGUEL ANGEL LUCAS DOMINGUEZ 00:40:40
19 110 OMAR SANCHO MONTANER 00:40:50
20 68 DANI SIERRA GARRIDO 00:40:58
21 105 SERGIO BOSQUE BUIL 00:41:09
22 79 JAVIER FERRER CASTILLON 00:41:34
23 129 ALBERTO ESTER ARNAL 00:41:40
24 102 JUAN JESÚS TABOADA COSCULLUELA 00:41:51
25 122 CARLOS CASAUS PIQUERO 00:41:54
26 103 PACO SAHUN 00:41:56
27 6 EVA INGLADA ESTRUCH 00:41:59
28 40 PABLO LANA CABRERIZO 00:42:24
29 111 PABLO ALLUE VISA 00:42:27
30 149 JUAN JOSÉ RUIZ AYALA 00:42:29
31 69 JOSE ANTONIO TORRES PINIES 00:42:40
32 146 ELOY PULIDO SANCHEZ 00:42:47
33 118 SERGIO BRAZO BUISÁN 00:42:47
34 8 ANGELICA DAMOC 00:42:47
35 138 SERGIO JIMÉNEZ LOPEZ 00:42:51
36 49 ALVARO MARCO OLIVERA 00:42:51
37 4 BARBARA RODRIGUEZ FERNANDEZ 00:42:54
38 17 MANUEL BARRAS RAMOS 00:43:00
39 71 FABIAN VIDAL CAL 00:43:03
40 80 RUBEN GÁLLEGO MARQUÉS 00:43:05
41 91 FRANCISCO JAVIER CALVO PULIDO 00:43:08
42 162 JAVIIER FRONTONS OLIVERA 00:43:19
43 56 RAFAEL NAVARRO GIMENEZ 00:43:29
44 59 ISAAC PERUGA CASTELLAR 00:43:32
45 158 FRANCISCO TORRES PANADERO 00:43:40
46 61 TOMÁS SÁEZ SALGADO 00:43:41
47 85 ANA LUESMA EZQUERRA 00:43:44
48 151 CARLOS SANCHEZ MALAGUILLA 00:43:44
49 109 MANUEL ESCUDERO VEIGA 00:43:49
50 33 RUBEN GRASA 00:44:03
51 19 SERGIO BIELSA PARDINA 00:44:20
52 143 RAFAEL MELÚS ROJAS 00:44:23
53 160 DAVID ZORIGUEL AZABAL 00:44:30
54 2 LAURA MALO LATORRE 00:44:34
55 15 RAUL AROCA MUÑOZ 00:44:36
56 126 PAULA COSTA RODRIGUEZ 00:44:47
57 125 RAMON SALVADOR CLAVERIA MUR 00:45:11
58 108 ALFREDO MIRAS MIRASPEIX 00:45:18
59 81 CARLOS FERNÁNDEZ CARRASQUER 00:45:25
60 168 INC. 00:45:29
61 121 JOSE MARIA BUSTOS GARCIA 00:45:31
62 127 JESUS DEL RIO LACOMA 00:45:35
63 93 DAVID LANAU LANAU 00:45:43
64 26 NURIA DOMPER MARTIN 00:45:43
65 165 PAU PALOMER VILA 00:45:59
66 131 FCO. JAVIER FERRANDO LAFUENTE 00:46:24
67 159 LUIS VIÑUALES SANCLEMENTE 00:46:36
68 164 FEDERIC NUEVO 00:46:37
69 119 MARCOS BUIL ALVAREZ 00:47:14
70 113 JORGE ARNAL URBAN 00:48:07
71 55 MIGUEL MUR MONTES 00:48:07
72 120 PABLO BUISÁN GIRAL 00:48:15
73 137 JOSE MANUEL GOMEZ VILCHES 00:48:19
74 136 HUGO GISTAU GARRIGA 00:48:32
75 114 BORJA ARROYOS CAMPO 00:48:32
76 128 VICTOR MANUEL DELGADO CUBILLO 00:49:02
77 117 JAVI BASTIDA BLANC 00:49:10
78 29 ANDRÉS GARCÍA CAVERO 00:49:20
79 95 ANTONIO NERÍN CALVERA 00:49:47
80 99 ALICIA DUCH GRAU 00:49:50
81 134 RAQUEL GARCÍA CASASNOVAS 00:49:51
82 112 ALBERTO ARIAS ÁLVAREZ 00:50:10
83 139 PILAR JORDAN ONCINS 00:50:19
84 166 ALBERTO ROURE AMBON 00:50:24
85 84 VLADIMIR MIRANDA DOMÍNGUEZ 00:50:48
86 66 SERGIO SANMARTÍN BISPE 00:50:55
87 140 MARTA LASHERAS GRACIA 00:51:05
88 53 JOSE FELIX MORILLO TORRES 00:51:13
89 34 LUCÍA GRASA RODRIGO 00:51:20
90 35 ARACELI HERNANDEZ HERRERA 00:51:20
91 90 SANTIAGO ALONSO FERRER 00:52:16
92 152 MARTA SATUE SAHUN 00:52:22
93 44 OFELIA LESMES MATÍNEZ 00:52:27
94 154 DAVID SOLANO PALLARUELO 00:54:38
95 70 JERZY VERA-REBOLLAR CALVO 00:54:39
96 32 JULIO GIMÉNEZ LACAMBRA 00:54:42
97 141 JOSE LUIS LOPEZ MARTINEZ 00:54:42
98 144 DAVID NAVAL PALLARES 00:55:03
99 10 ELENA ALBAR GONZALEZ-VALERIO 00:55:35
100 76 LOLA COSCOJUELA SANTALIESTRA 00:56:00
101 92 NURIA GAROS GOMEZ 00:57:17
102 97 DANIELA LADEBESSE NOVELLI 00:57:17
103 89 IXEIA SANCHEZ PERIZ 00:57:28
104 124 GUADALUPE CHAVES PERALTA 00:57:31
105 38 MARIA.JOSE(PEQUE) JUSTE ARNAL 00:57:42
106 60 GLORIA ROMERO HERVAS 00:57:43
107 31 MAITE GARRIGA BLANCH 00:57:43
108 13 JUAN CARLOS ALTEMIR FEBAS 00:57:46
109 100 DAVID BESTUE PUYAL 00:57:46
110 64 LUIS SANCHEZ BROTO 00:57:46
111 142 ANA MALO LATORRE 00:57:46
112 88 SABINA MORE BALDELLOU 00:57:47
113 54 JAVIER MUR MONTES 00:57:47
114 86 CARLOS IBAÑEZ GRUAS 00:57:47
115 115 BEATRIZ BARRA LISA 00:57:57
116 132 ISABEL FREDES BALLABRIGA 00:57:58
117 52 ANAMARI MONCASI CEBOLLERO 00:58:40
118 41 EZEQUIEL LAPORTA SOPENA 00:58:41
119 94 LORENA MELLINAS LÓPEZ 00:59:33
120 106 SANDRA ELVIRA VILLACAMPA 00:59:54
121 135 SUSANA GARCIA CLAU 01:00:04
122 147 NOELIA RAMO ABAD 01:00:38
123 23 MANUEL CARRILLO REINA 01:00:39
124 107 MARIA TERESA GRACIA DIAZ 01:05:18