QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultados Fiestas San Ramón - Barbastro - 10K - Edición 2013

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 4 JAVIER MARIÑO BALAGUER 00:33:20
2 311 YASSINE ABBATOURAM 00:33:47
3 35 AGUSTIN MORENO NAVARRO 00:33:51
4 10 PABLO ALMUNIA CONEJERO 00:34:12
5 23 SERGIO MALLADA GALLINAT 00:34:26
6 11 JAVIER TIRAPU CORERA 00:34:28
7 2 SERGIO SUPERVIA POCINO 00:34:32
8 18 ANTONI GABERNET FONT 00:36:04
9 6 ALBERTO SUSIN NASARRE 00:36:23
10 9 MIGUEL ANGEL MORENO SANCHEZ 00:36:26
11 JOSEP A. GARDEÑES CLIVILLÉ 00:37:04
12 209 NÉSTOR ARILLA SUBÍAS 00:37:49
13 36 PEDRO DE GREGORIO GARCIA 00:38:35
14 5 NURIA SIERRA MARIN 00:38:41
15 305 JOSÉ MIGUEL BARRIOS PEÑAFIEL 00:38:54
16 27 DANIEL PÉREZ MARTÍN 00:39:32
17 146 HUGO LORIENTE BARRAS 00:39:34
18 303 LUIS BALLARIN GÜERRI 00:39:35
19 29 SERGI VIZCAINO NAVARRO 00:39:39
20 190 JOSE MIGUEL SADABA ARAGUES 00:39:42
21 152 RAUL MERINO ESCRIBANO 00:40:19
22 174 DAVID SOLANA ARASANZ 00:40:20
23 200 JULIAN BARDAJI CUELLO 00:40:22
24 202 ALEJANDRO CASTARLENAS CHELA 00:40:23
25 3 MARIA LLORENS EIZAGUERRI 00:40:25
26 1 MÓNICA SALUDAS LORENZ 00:40:32
27 233 MOISES GALANTE LAGUNAS 00:40:44
28 140 JOSE MARIA LACOMA LOPEZ 00:41:02
29 123 DANIEL CATALAN PARRILLA 00:41:25
30 119 ANGEL CALLEJAS ESCARTIN 00:41:39
31 158 JULIAN OLIVAN ABAD 00:41:42
32 138 MARIANO LACAMBRA CASTILLO 00:41:45
33 194 JOAQUIN BELLERA CAMPODARVE 00:41:49
34 8 JUAN RAMÓN PLANA GRASA 00:41:51
35 198 LUIS OSCAR DOMINGUEZ SANTALIESTRA 00:41:58
36 30 SERGIO BOSQUE BUIL 00:42:07
37 126 EDUARDO CORTES PONSA 00:42:23
38 300 ANDRES CLAVERO MARTINEZ 00:42:35
39 176 ALEJANDRO SOLER PALOMERA 00:42:38
40 275 JUAN JOSE RUIZ AYALA 00:42:39
41 199 JESUS ABAD GONZALEZ 00:42:41
42 110 MANUEL BARRAS RAMOS 00:42:41
43 173 CHEMA SATUE SOTO 00:42:43
44 211 JESUS ASENSIO GRASA 00:42:49
45 28 LAURA FERNANDEZ CAMBARA 00:42:56
46 315 WILMER FAREZ 00:42:59
47 113 VENTURA BIELSA MUR 00:43:12
48 16 JUAN JESUS TABOADA COSCULLUELA 00:43:19
49 217 JULIO BENITO LORENZO 00:43:22
50 263 ILDEFONSO NUÑEZ DONAIRE 00:43:32
51 237 PABLO GASPAR LASANTA 00:43:41
52 7 GREGORIO PUY CLAVERIA 00:43:48
53 230 OSCAR ESPIER MARTINEZ 00:43:48
54 308 RUBEN ALMUNIA CONEJERO 00:43:56
55 148 SERGIO MALO LOPEZ 00:44:03
56 24 JOSE LUIS FORTON LARRUY 00:44:05
57 280 EZEQUIEL SUAREZ PARRA 00:44:06
58 124 ROBERTO CAVERO ROSALES 00:44:07
59 136 MIGUEL HECHO RASO 00:44:08
60 271 PACHI POZA ALLEPUZ 00:44:11
61 277 FERNANDO SALVATIERRA CABRERO 00:44:12
62 274 SAMUEL RODRIGUEZ MESA 00:44:22
63 260 JAVIER NAVARRETE HERRERA 00:44:22
64 304 MANUEL GOMEZ BORRAZ 00:44:39
65 266 LUIS PALACIN TRUEBA 00:44:48
66 100 FERNANDO ABELLAN PULIDO 00:44:49
67 145 JOSE LUIS LORIENTE BARDAJI 00:44:49
68 17 JERZY VERA-REBOLLAR CALVO 00:44:54
69 285 FABIAN VIDAL CAL 00:44:58
70 177 JUAN PABLO TADEO PINAR 00:44:59
71 189 ANTONIO SOS SUSÍN 00:45:01
72 220 OSCAR BUIL CARRERA 00:45:02
73 147 RAFA LUEZA VALERO 00:45:15
74 45 GERARD SANCHEZ AQUILUE 00:45:18
75 41 CARLOS IBARZ LOPEZ 00:45:18
76 234 MARCOS GARCES AGUILANIEDO 00:45:18
77 20 XAVIER GRENIER PALOMAR 00:45:29
78 192 JOSE ANTONIO TORRES PINIES 00:45:55
79 168 ABEL SALAS NOVALES 00:46:03
80 262 ALBERTO NICOLAU FERRA 00:46:06
81 235 JAVIER GARCÍA POLO 00:46:08
82 299 PACO SAHUN NOVALES 00:46:16
83 103 JOSE LUIS ALTEMIR GIRAL 00:46:18
84 167 LUIS RUIZ LOPEZ 00:46:22
85 171 SERGIO SANMARTÍN BISPE 00:46:26
86 131 OSCAR FOLLA FERNANDEZ 00:46:36
87 309 ANTONIO LACHOS ROLDAN 00:46:42
88 149 ANGEL MARTINEZ ANDREU 00:46:43
89 212 JORDI AYALA ANTEQUERA 00:46:43
90 254 ANTONIO MARTINEZ TRIPIANA 00:46:49
91 115 JOSE LUIS BLAZQUEZ BESCOS 00:46:54
92 243 JOSÉ MANUEL HERNÁNDEZ TRAID 00:47:00
93 108 JAIME BALLABRIGA AGRAZ 00:47:13
94 294 JAVIER LABAT LATORRE 00:47:29
95 216 JUANJO BELTRAN MATA 00:47:32
96 293 ALFREDO RUFAT RECH 00:47:32
97 185 JOSE MIGUEL ADELL ROYO 00:47:34
98 22 MARCOS BARRANCO SORINAS 00:47:34
99 261 RAFAEL NAVARRO GIMENEZ 00:47:35
100 186 PEDRO LABORDA PLAYAN 00:47:36
101 155 MIGUEL MUR MONTES 00:47:41
102 242 ADRIAN HERNANDEZ RAMOS 00:47:42
103 231 FCO. JAVIER FERRANDO LAFUENTE 00:47:48
104 188 DAVID BARRABES ALBUJAR 00:47:48
105 114 SERGIO BIELSA PARDINA 00:47:49
106 279 JAVIER SANTORROMAN JOVELLAR 00:48:14
107 159 JAVIER OLIVERA DURAN 00:48:25
108 232 JAVIER FRONTONS OLIVERA 00:48:28
109 316 JAVIER CALAHORRA ORTEGA 00:48:30
110 240 RUBÉN GRASA 00:48:35
111 205 FERNANDO MONFORT BUIL 00:48:42
112 183 SERGIO BARRIERAS TELLA 00:48:47
113 298 MARCOS PACO CANELA 00:48:48
114 297 BORJA NAYA TOLOSA 00:48:50
115 169 JAVIER SAMPEDRO GIBANEL 00:48:52
116 133 ANTONIO GIBANEL CURTO 00:48:52
117 204 FRANCISCO LACAU SANZ 00:48:58
118 296 CRISTIAN MORILLO TORO 00:48:58
119 289 HECTOR JIMENEZ ECHEVARRIA 00:49:07
120 38 RAMON GRACIA SALA 00:49:08
121 180 ARTURO VILLALTA LOPEZ 00:49:17
122 292 JESUS TORRES TERAN 00:49:46
123 284 ROEL VAN DER LINDEN 00:49:46
124 207 DAVID ABELLO VIRGIL 00:50:09
125 127 JOSE LUIS CUBELOS MARTIN 00:50:19
126 26 JUANMA TORRE COLLADO 00:50:21
127 117 RAMÓN BRUALLA LÓPEZ 00:50:25
128 161 JOSÉ LUIS PERA VIGO 00:50:25
129 129 MANUEL ESCALA NADAL 00:50:26
130 290 OSCAR ALCARIO CORELLA 00:50:32
131 229 MANUEL ESCUDERO VEIGA 00:50:33
132 249 LETICIA LÓPEZ SADA 00:50:34
133 210 JOSE LUIS ARMISEN LACASA 00:50:43
134 312 HECTOR FERNANDEZ GRAVA 00:50:49
135 154 JAVIER MUR MONTES 00:50:50
136 106 RAUL AROCA MUÑOZ 00:50:59
137 208 JAVIER ARBÚS AUTERO 00:51:02
138 241 LORENZO GRASA MONSON 00:51:05
139 258 JOSE MORCATE ALLUE 00:51:21
140 278 ALBERTO SAMPIETRO ALONSO 00:51:33
141 21 JOSE MANUEL SEGURADO MORALEJO 00:51:40
142 203 JORGE LLORET GAZO 00:51:53
143 251 ANTONIO LUNA LATORRE 00:52:03
144 19 FRANCISCO GARCIA RIVERO 00:52:21
145 31 FRANK CASAS BUIL 00:52:22
146 301 ALBERTO SOLANA BROTO 00:52:58
147 281 SANTIAGO TORRES FAJARNÉS 00:53:02
148 160 MARIA JOSE PALACIN BUISAN 00:53:09
149 310 JOSE MANUEL BUIL PALACIO 00:53:10
150 223 JUAN CARLOS CORTES ALER 00:53:16
151 34 JULIO PIQUÉ CLEMENTE 00:53:24
152 253 CAROLINA MARTI SALAS 00:53:24
153 219 CARLOS BESTUE PUYAL 00:53:24
154 12 DAVID BESTUE PUYAL 00:53:28
155 196 JESUS ANGEL ARNAL MONGAY 00:53:31
156 163 BEGOÑA ROCA RIAZUELO 00:53:46
157 143 CONCHA LOPEZ GOMEZ 00:53:46
158 109 ANA BARRAS RAMOS 00:53:51
159 135 LUCÍA GRASA RODRIGO 00:53:52
160 244 RAMON JUSTE 00:53:57
161 236 JOSE RAMON GARUZ LIMINIANA 00:53:58
162 272 MONTSE RAMI PUEYO 00:54:03
163 201 PILAR SIERRA MARIN 00:54:06
164 25 JAVIER LOPEZ ARANA 00:54:08
165 137 MANU JORDAN ONCINS 00:54:41
166 42 EZEQUIEL LAPORTA SOPENA 00:54:44
167 44 CHRISTIAN PUY GUINALIU 00:55:00
168 215 MARÍ BARCIA ALBA 00:55:08
169 291 JOSE MANUEL GAVIN BERMEJO 00:55:09
170 175 LUIS CALVO VILA 00:55:14
171 265 Mª JOSE OTERO ALFARO 00:55:15
172 120 ENRIQUE CALVO VILA 00:55:16
173 256 VÍCTOR MAYORAL LARDIÉS 00:55:18
174 191 CESAR FERNANDEZ SALAS 00:55:19
175 157 JESUS NASARRE MATA 00:55:34
176 130 ENRIQUE FAUBEL MONTESINOS 00:55:34
177 269 ESTEBAN PLANES MUR 00:55:56
178 286 SANTIAGO VIEITES MANSO 00:56:04
179 227 JESUS DEL RIO LACOMA 00:56:09
180 134 JULIO GIMÉNEZ LACAMBRA 00:56:21
181 248 JOSÉ LUIS LÓPEZ MARTÍNEZ 00:56:21
182 264 JOSE MANUEL OLIVERA AGRAZ 00:56:50
183 302 JUAN AGUILA PANO 00:56:53
184 314 ALBERTO BEGUER GAZO 00:57:06
185 245 ANA LAGÉN COSCOJUELA 00:57:13
186 246 IGNACIO LANAU COSCULLUELA 00:57:13
187 228 NURIA DOMPER MARTÍN 00:57:26
188 247 DAVID LANAU LANAU 00:57:26
189 306 MARIA MOR PERA 00:58:11
190 172 JESUS SANTALIESTRA GRAU 00:58:12
191 218 ANABEL BERNAD CARRASQUER 00:58:12
192 40 MARIVI TORRES ESCUTIA 00:58:52
193 39 Mª JESUS PUEYO CALDERON 00:58:52
194 43 ANAMARI MONCASI CEBOLLERO 00:59:15
195 101 ELENA ALBAR GONZALEZ-VALERIO 00:59:20
196 250 ELENA LORENTE ALBAR 00:59:20
197 102 PILAR ALBAR GONZALEZ-VALERIO 00:59:22
198 111 ANTONIO BERNAD SALLÁN 00:59:36
199 150 JUAN MARTINEZ MADRIGAL 00:59:36
200 257 JOAQUIN MORA LARRAMONA 01:00:10
201 255 DAVID MASSÓ LÓPEZ 01:00:12
202 288 ROBERTO VILLAR BAIL BIELSA 01:00:27
203 268 CRISTINA PALACIO GRAU 01:00:29
204 151 JOSÉ LUIS MELER PELEGRÍN 01:00:40
205 184 JOSE ANTONIO PUCHE ARIZA 01:00:45
206 225 MERCEDES DALMAU AGRAZ 01:00:46
207 282 REGINA VALERO ENGUITA 01:00:46
208 226 NATALIA DALMAU AGRAZ 01:00:47
209 273 SARA REMON OLIVER 01:00:55
210 267 ANA PALACIO GRAU 01:00:55
211 193 ANDRÉS BELLERA CAMPODARVE 01:02:11
212 287 RAQUEL VIERAS MARTIN 01:02:57
213 239 BEATRIZ GONZÁLEZ PELEGRÍN 01:02:57
214 187 NACHO NAVARRO LATORRE 01:02:57
215 222 SANTIAGO CONDE BARREIRO 01:02:57
216 141 CARLOS LACOMA LÓPEZ 01:03:27
217 37 PILI PARDINA CARRANCO 01:04:11
218 142 CARLOS LAHOZ BIEL 01:04:16
219 139 AGUS LACOMA LOPEZ 01:04:17
220 125 JOSE Mª CHELIZ CASTAN 01:04:39
221 162 BLANCA PESQUER VILAS 01:04:39
222 252 ANA MARTÍ JARNE 01:05:21
223 270 JEAN-FRANÇOIS PONTROUÉ 01:05:22
224 221 LOLA COMES GARCÍA 01:06:07
225 107 IVAN BALLABRIGA AGRAZ 01:07:19
226 166 CARMEN Mª RUBIELLA GOMEZ 01:07:22