QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Trenkacames - Rosselló - 7K - Edició 2013

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 12 PETER CLIMENT ALZAMORA 00:44:44
2 45 XAVI BORDES AYMERICH 00:45:13
3 6 SEBASTIA BATALLA BANYERS 00:45:38
4 46 JORDI GENE MOLA 00:47:48
5 1 JOAN MARC ALBERT MINGELL 00:48:16
6 4 RAFAEL ALMENTA ESCUDERO 00:50:11
7 40 PAU VILCHES BERNAUS 00:50:11
8 19 ARNALI TORRENT CLIMENT 00:51:18
9 42 MARC MARRESA CURTO 00:52:23
10 31 MARIONA ROCASPANA GARCIA 00:53:50
11 10 JORDI CASANOVAS MOIX 00:53:50
12 23 IGNASI GUILLÉN MOLA 00:53:58
13 3 JESUS ALCALDE COSTA 00:54:08
14 27 ISABEL PASCUAL GARCIA 00:54:11
15 25 CRISTINA MESTRE FIGUERUELO 00:54:48
16 35 ALEIX VILLAFAÑE CANALEJO 00:54:59
17 9 MARC CAMBRAY ASIN 00:56:01
18 37 XAVI ORTIZ PEÑA 00:56:01
19 8 CRISTIAN CALZADA HERNÁNDEZ 00:56:14
20 43 GEORGINA ROVIRA SANZ 00:57:01
21 44 ALBERTO VELEZ BERMUDEZ 00:57:01
22 7 FELIPE CALVO MARTINEZ 00:57:29
23 14 LAURA DOMÍNGUEZ PIÑOL 00:57:44
24 17 MARIA ESTRADA PALOU 00:57:46
25 16 BRIGITTE ESPURZ ABAD 00:57:48
26 41 POL BERNAUS ISANT 00:58:19
27 24 SANDRA LUQUE RUIZ 00:58:33
28 34 GISEL.LA SÁNCHEZ BAIGET 00:58:59
29 48 OCTAVI GARCIA ROMAN 00:59:08
30 129 SERGI JOAN CATALINA HERNÁNDEZ 00:59:18
31 50 RAMON VELASCO BLASQUEZ 01:00:30
32 5 MONTSE ASIN BARRIOSO 01:00:58
33 11 IRINA CHERNOVA 01:01:27
34 22 NÚRIA GARCIA GARCIA 01:03:55
35 20 ANNA FARRENY GASOL 01:05:50
36 47 RAMON BENET TELLA 01:06:14
37 49 OSCAR MOLINS COYO 01:06:14
38 36 IOLADA IBARS ORMO 01:06:17
39 32 SANDRA ROMERO SUCARRAT 01:06:19
40 2 BERTA ALBERT VILLAGRASA 01:06:42
41 28 RUBEN POCIELLO FONTANÉ 01:07:19
42 21 AMANDA FONTANA CASTILLO 01:08:26
43 29 ANNITA REDONDO 01:09:19
44 39 GEMMA SOLANS TOURIÑO 01:10:41
45 38 MONICA GUTIERREZ DONAIRE 01:10:41
46 13 DOLORS DOLSET PERIS 01:11:51
47 33 YOLANDA SALA VILLACRESES 01:13:29
48 30 BERNAT REÑE BELLMUNT 01:13:29
49 15 LORENA ECIJA 01:28:14
50 26 SUSI MONTEAGUDO DURAN 01:36:26
51 18 JOAN PERE FABRTEGAT SOLE 01:36:27