QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Trenkacames - Rosselló - 14K - Edició 2014

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 38 XAVIER SAHUQUILLO FALCO 01:08:46
2 1 GERARD ASCON SUMALLA 01:10:30
3 127 VÍCTOR AGREDA BASSA 01:12:26
4 60 ANTONIO OLIVER RAMON 01:13:46
5 13 GERARD LÓPEZ GÓMEZ 01:14:08
6 53 LUIS FERNANDO MORENO MARÍN 01:14:43
7 132 JOSEP MARIA BONASTRE SEGURA 01:15:41
8 3 JUAN CARLOS SORO GUIRAL 01:15:46
9 125 JULIÀ MORANCHO TOMÁS 01:18:35
10 58 JOSEP M CALUCHO SOLÉ 01:18:37
11 128 GUILLEM SOLER BUADES 01:19:18
12 72 JORDI MATUTE CRESPO 01:20:07
13 45 ENRIC BOSCH BARRUFET 01:20:07
14 96 EDUARD MAS ESCOLÀ 01:20:08
15 62 MARC MANRESA CUITO 01:20:22
16 39 ROGER TORREBADELLA CAMATS 01:20:36
17 83 ALEJANDRO RENALES PRIETO 01:21:06
18 139 JORDI MILLÀ ARENAS 01:21:07
19 67 ARMENGOL REÑÉ PANADÉS 01:21:52
20 52 ESTEBAN MORALES CORREA 01:21:53
21 50 MIQUEL MAJADA RIBA 01:21:55
22 57 ALEX ILLESCAS SANCHEZ 01:22:11
23 37 JOAN RIBES ESTRADA 01:22:26
24 71 ALBERT CARBONELL BADIA 01:22:34
25 9 NÚRIA RIBALTA FERRER 01:22:38
26 22 JOSEP MARIA REIG MORELL 01:23:53
27 30 GERARD BAIGET SABATE 01:24:05
28 31 JORDI CAMATS BERNAUS 01:24:05
29 44 EDUARD BALDOMA GARCIA 01:24:37
30 70 ROBERT SATORRA VILALTA 01:24:48
31 91 JOAN GIRIBET MOR 01:25:08
32 117 PABLO TRAVER LLORACH 01:25:42
33 29 ESTEVE BARBERO MIARNAU 01:26:00
34 73 IVAN SALOME BUSQUETS 01:26:27
35 140 FRANCESC XAVIER ACOSTA DANIEL 01:26:34
36 14 FER MALDONADO SERAL 01:26:56
37 76 GERARD SARROCA BARRULL 01:27:13
38 92 RAMON JIMENEZ ESCOBAR 01:27:40
39 54 IVAN PUNTOS RIVAS 01:28:06
40 2 MAITE RODRIGUEZ-MAZANEQUE MARTINEZ 01:28:11
41 86 GEMMA BONJORN TREPAT 01:28:16
42 49 JOAN LLOBERA MORRO 01:28:54
43 136 MARC GARCIA BERNAT 01:28:58
44 122 SISCO RIBES COMPANYS 01:28:58
45 118 MARC VERRIERE COSTA 01:29:16
46 63 SERGI MONNE PÉREZ 01:29:22
47 79 UNAI SÁNCHEZ 01:29:23
48 23 FRANCESC JAVIER ESPINET MORLANS 01:29:31
49 106 CARLOS PUYO BERMESO 01:29:38
50 25 FRANCESC XAVIER SANS DALMAU 01:29:44
51 108 NÚRIA RIU CABALLOL 01:29:46
52 61 LLUIS CHACON RAMIREZ 01:30:07
53 12 ANGEL GARCIA QUINTIAL 01:30:56
54 124 JOAN CANO COLOMINA 01:32:07
55 18 JESUS CARRERA PEREZ 01:32:23
56 102 KAMAL OUAFARI EL MOUALEN 01:32:24
57 46 DAVID CAÑO ROMEUD 01:32:45
58 111 BERNAT SAULA FERRAZ 01:33:04
59 113 JOAN RAMON SERRET JOVELLS 01:33:05
60 123 MIQUEL ANGEL BASELGA DIAZ 01:33:19
61 17 FRANCESC HERRERA GARRIDO 01:33:41
62 115 ALBERTO SORIANO MUÑOZ 01:33:46
63 51 RAUL MANCERA CALLE 01:34:23
64 134 XABIER VELASCO RUIZ 01:34:50
65 109 MARCEL RUIZ MARTÍNEZ 01:34:59
66 101 MARC OSES PLANELL 01:35:50
67 103 DAVID PIÑOL PIÑOL 01:35:51
68 94 KEVIN MARTÍN DÍAZ 01:35:51
69 36 DAVID BOIX GODIA 01:36:32
70 78 PAU PRUNERA ARBONÉS 01:36:41
71 32 EMILIO BARTA PASTOR 01:36:44
72 116 DAVID JORDI TORRELLES NADAL 01:37:39
73 119 POL VIVES PEREZ 01:37:42
74 87 GEMMA CAPELL GUÍU 01:37:46
75 85 JESÚS ALAJARIN RODRÍGUEZ 01:38:16
76 121 FRANCESC MUÑOZ 01:38:24
77 69 LLUIS CAIROL MARTINEZ 01:38:34
78 133 SONIA RODRIGUEZ CORDOBA 01:38:45
79 5 OSCAR CALLEJA ROIG 01:38:45
80 104 SIDNEY POATY LUQUE 01:38:47
81 77 JORDI SOLANES GUILLÉN 01:38:50
82 66 ANTONIO TOMAS FREIXANET 01:39:10
83 48 FRANCESC XAVIER FILLAT MIRON 01:39:10
84 19 JORDI CORTADA ECHAUZ 01:39:27
85 84 ALEIX SOLÉ PALLARÉS 01:39:27
86 64 XAVIER CAMINOS ARAGO 01:39:41
87 47 RAUL COMAPOSDA GARRIDO 01:40:13
88 27 RAQUEL GARSABALL VILELLA 01:40:21
89 24 SALVADOR ESPINET MORLANS 01:40:57
90 81 MIQUEL BARRERA CARDONA 01:41:51
91 16 HECTOR SANCHEZ FARRE 01:41:58
92 26 JOSEP MARIA SOLE FALLADA 01:42:23
93 56 ABEL SATORRA VILALTA 01:42:24
94 80 JAUME MESALLES SOLE 01:42:44
95 120 MIQUEL ANGEL ARMENGOL SILVESTRE 01:42:45
96 88 MARC DEXEUS RODRÍGUEZ 01:42:48
97 59 XAVIER DALMAU LOPEZ 01:43:33
98 95 NAIARA MARTÍNEZ BADALAMENTI 01:43:40
99 68 JOSEP ANTONI AJATES ATERO 01:43:42
100 55 ADRIÀ QUILEZ VILARRUBIAS 01:45:06
101 99 CARLOS MOLINA GUTIÉRREZ 01:46:46
102 137 ALFONS GINE DE SOLA 01:47:14
103 4 SVETLA TRAYKOVA GUGOVA 01:47:50
104 34 BEGO MUÑOZ ARCOS 01:47:59
105 28 JORDI VAZQUEZ ORTIZ 01:49:03
106 6 CARME MARTIN BARROS 01:49:49
107 65 JORDI FERNANDEZ SOLE 01:50:00
108 114 MIQUEL SEUMA GUARDIA 01:50:00
109 41 DEIDY AYNETO VIDAL 01:51:06
110 20 CARMELO ASENSIO DOZ 01:51:19
111 141 ALBERT MESTRE ARENAS 01:51:19
112 97 ROGER MASIP GÓMEZ 01:54:22
113 112 SÒNIA SERRATOSA GRASSOT 01:54:54
114 105 EDGAR PUNSOLA MOMPART 01:56:46
115 126 LAIA BALLESTERO SABORIT 02:05:15
116 89 LEYRE GASCON LOPEZ 02:05:15
117 131 FERNANDA TERAN SILVA 02:07:26
118 130 XAVIER ORTIZ ALSINA 02:07:28
119 42 MONTSE HERRERA DORADO 02:16:14
120 75 MARIA JOSE SANCHEZ SAEZ 02:16:15
121 15 JUDITH RIBE MODOL 02:16:15
122 90 MARIA GAVALDÀ I MIRACLE 02:16:52
123 10 CARLOS SAN-PEDRO GARCIA 02:17:44
124 100 ESTER NOGUERA HIDALGO 02:20:58
125 98 ROGER MASSÓ REPISO 02:21:00
126 107 EULÀLIA RIBALTA BATALLA 02:22:17
127 110 ALBA SALAT LUENGO 02:22:17
128 8 ANNA CAMINOS MOLINE 02:22:34