QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Duatló - Alpicat - LLARGA - Edició 2020

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 66 MIQUEL MATEU 01:18:33
2 103 JAN CASTELLO RIBALTA 01:19:55
3 60 BERNAT REÑE BELLMUNT 01:20:22
4 42 MIQUEL BASELGA DÍAZ 01:22:29
5 96 ALAN MONCHO ARACIL 01:23:34
6 29 XAVI ARAN GASCON 01:25:17
7 21 ALEIX CALAFELL PUIG 01:25:40
8 107 DAVID ESCRIBA DURO 01:25:41
9 83 LLUIS GARCIA APARICIO 01:27:25
10 12 ADRIAN SERENA CUESTA 01:27:25
11 56 DAVID PEREZ 01:28:10
12 84 IVAN INGLES IBARS 01:30:04
13 105 RICARD OMS SANS 01:30:36
14 50 JORDI POMPIDO MANONELLES 01:30:36
15 40 EMILIO PLANELLA ALLUE 01:30:37
16 71 EDU ALEGRE FORNELLS 01:31:24
17 108 SIMEON VICENTE RAFAEL 01:31:50
18 33 ALBERT GARCIA LA IGLESIA 01:31:55
19 27 ALEX PIFARRE JAIMEJUAN 01:31:57
20 75 ALBA BELLOSTAS CARRERAS 01:32:06
21 11 TOÑO DOLSET ARTACHO 01:32:13
22 59 ARMAND LLADONOSA FARRE 01:32:24
23 2 MARC JARNÉ BONEL 01:32:39
24 46 ALBERT SOLÉ NEILA 01:34:08
25 77 DAVID MARTIN BARES 01:34:31
26 5 JORDI NAVARRA 01:36:42
27 65 JOSEP MONSERRAT COMPANYS 01:37:04
28 69 HECTOR QUINTANA HERNANDEZ 01:38:36
29 73 ROGER CASAS TORRUELLA 01:38:46
30 14 GERARD SOLÉ PIQUÉ 01:41:52
31 35 JORDI PELEGRI CUENCA 01:41:53
32 76 EMMA CARRERAS BOLADERAS 01:43:26
33 95 JOEL PORCEL DEL OLMO 01:44:33
34 38 JOAN ANTONI MARTÍ MARTÍ 01:45:55
35 51 JORDI PIQUÉ GINÉ 01:46:54
36 80 PERE ESPONA FERRER 01:48:41
37 82 JORDI MOLLÓ MARSAL 01:49:31
38 17 ARANTXA GALICIA VAL 01:51:22
39 16 ANDRÉS ZAPATER PUNTOS 01:51:23
40 20 CARLOS OTÍN APARICIO 01:52:06
41 61 RUBEN VILAGINES AGUILA 01:53:54
42 37 ANTONIO PALAU CLIVILLÉ 01:55:25
43 98 MERITXELL MOLLÓ MARSAL 01:55:28
44 72 ESTEFA NAVARRO NOGALES 01:56:38
45 31 NESTOR GALINDO NEGRO 01:57:14
46 88 NORBY CHARLES SIN 01:58:37
47 34 GERARD DEL RÍO TEIXIDÓ 01:59:33
48 15 LAURA PUIG TOLDRÀ 02:00:53
49 78 MAURO VERDUGO ESTRADA 02:01:36
50 43 FLORIÀ BELINCHON MAJORAL 02:04:06
51 97 PEDRO RUIZ SÁNCHEZ 02:10:35
52 32 ADRIÀ BUENAÑO MACARRO 02:10:37
53 58 GABRIEL GONZALEZ PATÓN 02:12:15
54 67 JOSEP MARIA SANCHEZ ABRIE 02:12:18
55 26 ALEX ARROYO TORRALBA 02:13:03
56 93 RICARD GARRIGA BARAUT 02:14:32
57 53 DAVID ORTIZ MARTINEZ 02:17:09
58 109 FRANCISCO DEL OLMO DEL EGIDO 02:18:06
59 23 GERARD SALVIA ARDERIU 02:19:41
60 102 SORAYA MUR CERVELLO 02:20:10
61 24 GERARD RAIMAT FERRANDO 02:24:08