QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Duatló - Alpicat - LLARGA - Edició 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 274 TONI NAVAS GARCIA 00:50:11
2 257 JORDI BERNAT BADIA 00:51:09
3 253 MARC BERGÉS PEIRÓ 00:51:28
4 254 EDUARD PALAU BORREGUERO 00:51:28
5 410 ALBERTO MARTÍN COSTA 00:57:39
6 161 UNAI GALINDO LEGA 00:58:02
7 327 MANEL MARSELLES 00:58:08
8 290 MARC CABASES JOVE 00:58:13
9 267 ADRIÀ ROSET FARRAS 00:58:20
10 258 RUBÉN CASALS RENALES 00:58:30
11 407 ENRIC FALCON SOLDEVILLA 00:58:47
12 434 RAMON FABRER 00:59:55
13 271 XAVIER VALL-LLAURA ESPINOSA 01:00:05
14 404 JORDI POMPIDO MANONELLES 01:00:31
15 259 JOSEP MONSERRAT COMPANYS 01:00:35
16 312 ADAM ESCALÉ BARRABÉS 01:01:21
17 263 ÀNGEL LAFITA FORCADA 01:02:57
18 162 MIGUEL A VELLIDO VEGA 01:03:35
19 431 NANDO FARRERES 01:03:50
20 286 RAMON SOBREVALS 01:04:27
21 284 PERE ESPONA FERRER 01:04:34
22 328 JORDI VERDU 01:06:39
23 317 PAU BALAGUER LLAQUET 01:06:41
24 315 JORDI PIQUÉ GINÉ 01:08:29
25 287 ANNA VALLVERDÚ CORTADA 01:08:31
26 285 JOEL TORRES ARROYO 01:08:37
27 402 DAVID ORTIZ MARTINEZ 01:08:43
28 255 ORIOL SABATÉ SALA 01:08:45
29 103 ORIOL ALARCON PEREZ 01:09:05
30 401 LLUIS ALARCON PALLAS 01:09:06
31 297 RUBEN VILAGINES AGUILA 01:09:24
32 307 MIQUEL LLOVERA SOBRINO 01:09:34
33 325 ADRIA PELAEZ 01:09:47
34 318 XAVIER ARMENGOL SARRIA 01:10:07
35 321 CARLOS BRINGUE CEPERO 01:10:14
36 252 MARC CERCOS DAMIAN 01:10:16
37 301 IVAN HERNANDO DEL PINO 01:10:20
38 428 MANUEL VITALLER CONDE 01:10:32
39 424 SEBASTIÀ ORÓ BENAVENT 01:10:39
40 300 SARA VELLIDO VEGA 01:13:15
41 415 MIGUEL VELLIDO MERIDA 01:13:17
42 291 JORDI GODIA MASANA 01:13:19
43 322 SERGI MIRANDA 01:13:25
44 169 IAN FARRERES 01:14:02
45 418 MARCEL ESCUER COLOMINA 01:14:13
46 294 IMMA CHICO BALCELLS 01:14:23
47 426 JOSEP BLAZQUEZ MIRET 01:14:41
48 406 TXUS VINDEL IBARS 01:14:43
49 311 ERIC ORÓ VIDAL 01:14:50
50 292 ANNA FARRÚS LUIS 01:14:54
51 306 ZOILO JOVE MORRERES 01:15:49
52 411 CAN LORENZO GONZÁLEZ 01:18:46
53 314 ADRIÀ ROMÀ PEREZ 01:18:52
54 433 PEDRO LORENZO 01:19:11
55 313 ADRIÀ ORTIZ BROCAL 01:19:31
56 298 ANNA GRAELLS NOGUEROLA 01:20:09
57 141 JAN CASTELLON RIBALTA 01:20:26
58 408 SANTI MARTÍNEZ CEBALLOS 01:26:54
59 303 ALEX SARSFIELD-MALL LORENZO 01:27:01
60 269 OSCAR FONDEVILA COLLADOS 01:27:03
61 264 DANI ROL AGUDO 01:27:03
62 310 GERARD ESTEVE NEGRE 01:27:10
63 272 XAVI TOMAS IBAÑEZ 01:27:21
64 168 INGRID ESCUER NAVARRA 01:29:53
65 419 JOAN NAVARRA GINESTÀ 01:30:03
66 429 SUSANNA MOIX 01:30:23
67 432 COVI FERNANDEZ 01:30:49
68 421 ROBERTO AIÇAGUER 01:32:20
69 425 KARLOS PÉREZ BACIGALUPE 01:32:20
70 282 ALEX PIFARRÉ JAIMEJUAN 01:32:37
71 281 NOEMÍ GRAU SANVISEN 01:32:37
72 279 ANDREU GARCIA JAIMEJUAN 01:32:38
73 163 LAURA FREIXENET CELIS 01:32:40
74 427 JORDI FREIXENET TRESANCHEZ 01:32:41
75 435 PATXI MERCADER 01:32:55
76 293 MARIA CÁNOVAS TIENDA 01:35:18
77 296 GEMMA ARJÓ PONT 01:35:19
78 295 XAVIER CORTÉS LACRUZ 01:35:19