QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Jonc/Sucre - Menàrguens - 5K - Edició 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 MARC ARANDA MINGUELLA 00:17:33
2 524 SERGI NUNES JORDAN 00:17:40
3 510 ALEJANDRO RENALES PRIETO 00:18:04
4 521 JORDI TORRES CORTASA 00:18:16
5 MARTI SABATER SANCHO 00:18:41
6 503 JAUME LÓPEZ BONCOMPTE 00:20:20
7 514 JOAN AUGÉ ESPUGA 00:21:07
8 565 MARI SANFELIU 00:21:12
9 517 ALBERT DOLCET CABASES 00:21:48
10 558 DÍDAC BORDA CUCÓ 00:22:11
11 508 JOSEP Mª SERRA CAIROL 00:22:14
12 557 VÍCTOR BERGÉ GIMÉNEZ 00:22:34
13 555 ALVAR SOLÉ GÓMEZ 00:23:00
14 522 ISABEL PASCUAL GARCIA 00:23:01
15 516 JOSEP BLANCO 00:23:07
16 561 ORIOL MARQUES 00:23:28
17 562 JORDI SOLÉ 00:23:30
18 523 JOSEP MARIA MARQUÉS RODÉS 00:23:30
19 509 CRISTINA GARDEÑES POTRONY 00:23:40
20 545 CASIMIRO RUIZ HERNANDEZ 00:24:01
21 515 PATRICIA AYALA CORONEL 00:24:14
22 518 IVAN HERRERA IBAÑEZ 00:24:36
23 506 MARIA DE LOS ANG CASTILLO HERNANDEZ 00:24:50
24 XAVI VILANOVA RIBOT 00:24:50
25 528 DAVID AGUILERA LIÑAN 00:24:51
26 542 XAVIER MARVÀ AGUSTI 00:25:04
27 511 IMMA XIPELL CLARASO 00:25:07
28 544 MIREIA RUBIES ABAT 00:25:29
29 507 JUAN CARLOS LONGÁN ABAD 00:25:34
30 534 JOSEP MIQUEL BALCELLS ROS 00:26:06
31 504 ANNA SANGRÀ CASALS 00:26:08
32 505 FRANCESC SANGRÀ PASCUAL 00:26:09
33 551 EVA BALART CUCÓ 00:26:09
34 525 LIDIA FAURA GARCIA 00:26:24
35 553 RAQUEL TREPAT DIAZ 00:27:03
36 527 DESIREE SARRI MARTINEZ 00:27:04
38 532 OSCAR ALMODOVAR MARTI 00:27:35
39 552 MARIANA PETRIDEAN 00:28:03
40 536 MIQUEL CABUS JOVE 00:28:04
41 540 DAVID FERRER LÓPEZ 00:28:41
42 531 JORDI RIBERA MORENO 00:28:57
43 530 SONIA GROS BALLABRIGA 00:28:57
44 519 FRANCESC IBAÑEZ TORRUBIANO 00:29:27
45 535 NATÀLIA BERNAT MIRON 00:29:30
46 54 ALBA MASIP ESCRIBÀ 00:29:30
47 539 MONICA ESPEJO RODRIGUEZ 00:29:31
48 556 NOEMÍ CAPELL LOPEZ 00:29:36
49 566 ELVI MIQUEL 00:29:51
50 541 GERARD HIMBERNON RUBIES 00:30:00
51 501 GERARD BALDOMÀ CAMPOS 00:30:08
52 529 DAVID BENAGES IBARS 00:30:12
53 512 OCTAVI BENAGES IBARS 00:30:12
54 547 MARTA VILIMELIS BLANCH 00:30:35
55 550 ANNA ALARCON RODRIGUEZ 00:30:53
56 554 SILVIA TREPAT DIAZ 00:31:05
57 520 ALICIA LONGAN JORDAN 00:32:27
58 567 ANGELS CALZADO 00:33:20
59 560 ALAN FREIXAS 00:33:52
60 559 ANNA MUNTAL 00:33:58
61 548 IRENE YUSTE TARRAGÓ 00:34:06
62 538 ENRIC ESCOLÀ CLOSA 00:34:30
63 543 SANDRA MOLES TANYÀ 00:36:46
64 537 ELNA COLOM CALVÍS 00:38:47