QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Sant Crist - Balaguer - 10K - Edició 2017

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 4 DIEGO CARDOZO MACHADO 00:33:47
2 1 ANTONI CARULLA ABADAL 00:34:02
3 40 MARC CASTAN CANILLAS 00:35:21
4 9 ALEXANDRE TÀSSIES LLORDÉS 00:35:26
5 70 POL FERNANDEZ RODRIGUEZ 00:36:37
6 116 SERGI FARRÉ PÉREZ 00:36:42
7 58 ALEX SALINAS GÓMEZ 00:36:42
8 130 PABLO CLAVERIA AVILA 00:37:40
9 47 JAUME TORRA MATEU 00:38:12
10 43 JORDI PUIGFEL PALACIN 00:38:13
11 62 CRISTIAN ARROYO CÉSPEDES 00:38:17
12 124 NACHO SAFONT FEMENIA 00:38:25
13 135 ALVARO MORENO SANTAMARTA 00:38:25
14 99 MIGUEL FRESNO AMATE 00:39:08
15 93 FRANCISCO MACIAS DURAN 00:39:26
16 106 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:39:26
17 94 ROMAN ALAMAN MORALES 00:39:39
18 13 JOSEP MARIA BALASCH VILARO 00:39:44
19 50 MARIO GOMEZ LOZANO 00:39:52
20 68 SANTI VILLEGAS GARCIA 00:40:00
21 126 FERNANDO MONTULL LABRADOR 00:40:08
22 104 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:40:10
23 2 ROSAMARI CARULLA ARGILES 00:40:28
24 63 JORGE MORILLAS SANCHEZ 00:40:40
25 83 MANEL MESTRE BENTANACHS 00:40:55
26 8 STEVEN SHARP PERALTA 00:40:55
27 32 VICTOR FILLAT GARRIDO 00:41:12
28 105 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:41:15
29 141 ALBERTO PULIDO MAESTRE 00:41:37
30 91 JORDI MOLINS MARQUES 00:41:43
31 55 SERGIO PEREZ LLENA 00:41:43
32 74 JOAN BRAVO PULIDO 00:41:54
33 76 XAVIER FARRE BALSA 00:42:04
34 48 MANEL FONT FARRÉ 00:42:10
35 97 TONI PARROT MAGRI 00:42:11
36 107 MARC FELIU CARRERA 00:42:17
37 46 JOAN TÉRMENS CANALS 00:42:53
38 36 JORDI MACIÀ ARBÓS 00:43:24
39 131 CRISTIAN ESPADA FERNANDEZ 00:43:26
40 37 DAVID MIR CAMINAL 00:43:31
41 29 SERGIO DIAZ SANCHEZ 00:43:58
42 35 AITOR PASARRIUS MONTAGUT 00:44:14
43 11 JOSEP MARIA ALEU ARDIACA 00:44:18
44 102 IGNASI BOYA DUOCASTELLA 00:44:20
45 85 JORDI NOU ROSELL 00:44:26
46 123 SEBASTIÀ CERVERÓ BRUNET 00:44:32
47 90 XAVIER VINYAL BULLICH 00:44:37
48 134 PAU JOVELL FUSTEGUERES 00:44:49
49 64 JORDI PELEGRÍ CUENCA 00:44:53
50 101 QUIM SUMALLA SUAREZ 00:44:57
51 61 RICARD FLORENSA PIJUAN 00:44:58
52 33 ANDREU MATOS GONZALEZ 00:45:00
53 22 JORDI ALCARAZ FEBRERO 00:45:05
54 65 JOSEP PUIGPINOS ROMA 00:45:05
55 120 ADRIA MARTINEZ LLENA 00:45:20
56 82 JESUS LOPEZ BOTANCH 00:45:26
57 18 ALEX GUAL RIPOLL 00:45:29
58 121 JOSE VTE HERNANDEZ GUERRERO 00:45:37
59 24 JORDI LLOBERA SOLE 00:45:40
60 69 OVIDI SANCHEZ ANDREU 00:45:46
61 28 JORDI DE MONTEYS SEGURA 00:45:49
62 95 NOEMÍ AUMEDES MARCH 00:45:57
63 67 ROBERT GUAL CAMPABADAL 00:46:11
64 122 MAMADOU SY 00:46:18
65 66 ALFONS FERNANDEZ FERNANDEZ 00:46:24
66 60 FIDEL FLORENSA PIJUAN 00:46:25
67 113 JOSEP JOVÉ MARCH 00:46:29
68 57 JOSEP MARIA SANTO SALVAT 00:46:31
69 44 ALBERT RUBIÓ BALAGUÉ 00:46:34
70 26 VICTOR BLANCO XUCLÀ 00:47:06
71 86 CARLES PROFITÓS LAPEDRA 00:47:16
72 112 FRANCISCO JOVÉ MARCH 00:47:35
73 34 EVA NOGUÉS VARA 00:47:48
74 52 CARLOS ENJUANES LLOP 00:47:57
75 115 ANTONIO RECIO CASADO 00:48:10
76 92 FRANCESC SEGARRA TELL 00:48:10
77 38 TONI SANCHEZ AGUILA 00:48:12
78 114 MONTSE MAGALLON CORTADA 00:48:15
79 20 IVAN SUÀREZ 00:49:07
80 119 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:49:50
81 72 JOAN BLANCH MORERA 00:50:00
82 12 IVAN RODENAS GONZALEZ 00:50:16
83 80 JAUME MARIÀ HUGUET PÉREZ 00:50:16
84 16 JORDI FORTUNY 00:50:32
85 27 IVAN FELÍS QUÍLEZ 00:50:36
86 88 PERE RÚBIES VALLS 00:51:02
87 81 ANNA LLOBERA MIRÓ 00:51:03
88 41 NEUS GILI MASAGUÉ 00:51:10
89 53 DANI RODRIGUEZ GAN 00:51:19
90 49 JOAN CARLES PURCALLA PEREZ 00:51:21
91 118 CARME SERRES GONZALEZ 00:51:55
92 15 SÍLVIA FERNÀNDEZ TARRAGONA 00:51:55
93 79 MARIA GARDENYES RUZ 00:51:56
94 128 JOEL BARÓN RRODRÍGUEZ 00:51:59
95 23 VICTOR BALLESTEROS PRIETO 00:52:12
96 42 SANTI OMS VILANOVA 00:52:26
97 103 JOSE MILLA 00:52:40
98 125 JOSEP MARIA NAVARRO ESTEBAN 00:52:50
99 100 JORDI RIBES MACIA 00:53:09
100 77 DARIO FERNANDEZ CORBATON 00:53:46
101 17 ÍNGRID GIMÉNEZ FIGUERA 00:53:52
102 127 JOANA ALBA MUÑOZ 00:54:08
103 54 MIQUEL CABUS JOVE 00:54:26
104 139 ORIOL PARRAGA RUIZ 00:55:00
105 87 ALEX RODRIGUEZ PRIM 00:55:40
106 137 LAIA VIUDEZ MESA 00:55:47
107 84 CLAUDIA NOU CARRERA 00:55:53
108 129 JOAN BASOMBA GILI 00:56:00
109 133 DAVID HIDALGO HORCAJADA 00:56:23
110 30 ANNA CAMATS CAMPABADAL 00:56:34
111 31 MARC PENELLA SUMARROCA 00:56:34
112 14 JOAN CARLES BONET URIACH 00:56:49
113 73 DAVID BLANCO XUCLA 00:57:00
114 75 TITO BRAVO SANTIAGO 00:57:11
115 89 ESTHER TORRUELLA MONTANE 00:57:11
116 25 M. IMMACULADA MIRO FONTANET 00:57:22
117 132 SALVA HIDALGO BENAIGES 00:57:25
118 19 JUDIT SERRA SILVESTRE 00:57:35
119 21 ANNA VILADRICH HUUGUET 00:57:35
120 110 SILVIA MARTIN GARCIA 00:58:14
121 111 MONICA MONTAÑEZ PESTAÑA 00:58:15
122 71 VÍCTOR ALEXANDRE GÓMEZ 00:59:19
123 39 MANEL PORTÉ I SUÀREZ 00:59:24
124 117 ANNA FONTOVA PONS 01:00:25
125 140 AROA PRIETO MESA 01:00:51
126 51 MONTSE PUIG JIMENEZ 01:01:51
127 108 GERARD CAPITÀ CANFRAN 01:04:04
128 109 CARINA RODRIGUEZ LUQUE 01:04:04
129 136 NEUS SERENTILL LORENTE 01:04:04
130 96 MARC BADIA HERNANDEZ 01:04:05
131 142 ALBERT SANCHEZ CASTRO 01:04:05