QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Sant Crist - Balaguer - 10K - Edició 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 130 ACHRAF BOUFRA 00:34:23
2 118 JUAN HARLAND 00:34:35
3 5 FRANCESC JOVE RIART 00:35:41
4 121 IVAN MENCHON VELASCO 00:35:56
5 2 ALEXANDRE TÀSSIES LLORDÉS 00:36:42
6 88 DAVID ADAN FREIXES 00:36:48
7 34 JAUME TORRA MATEU 00:37:24
8 68 CRISTIAN CATALA BLAY 00:38:06
9 43 ALEX SALINAS GÓMEZ 00:38:40
10 77 DANIEL MATEU FONTOVA 00:39:17
11 69 MIGUEL FRESNO AMATE 00:39:24
12 83 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:39:44
13 1 ROSAMARI CARULLA ARGILES 00:39:47
14 21 XAVI GUTIÉRREZ RIU 00:40:02
15 74 JOAN BRAVO PULIDO 00:40:24
16 131 JULIO RAMONET CAMILLO 00:41:08
17 86 VICTOR CABALLERO CASTILLO 00:41:09
18 85 MANEL MOLA 00:41:09
19 104 TONI DIAZ MEDINA 00:41:21
20 9 JOSEP MARIA GARCIA SANCHEZ 00:41:29
21 3 XAVI THAI DE LA FUENTE LOPEZ 00:41:34
22 62 JORDI MOLINS MARQUES 00:41:38
23 78 MIQUEL MATEU FONTOVA 00:41:55
24 27 JAUME REBORDOSA LLIBERATO 00:41:56
25 19 TONI ESCALONA MELINES 00:42:07
26 108 ANTONI GIRVENT LÓPEZ 00:42:11
27 80 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:42:21
28 22 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:42:42
29 35 MARC FELIU CARRERA 00:42:59
30 39 FRANCESC GARDEÑES POTRONY 00:43:19
31 133 PEP TARRAGONA SALA 00:43:56
32 132 GERARD RODRIGUEZ ESCODA 00:44:02
33 75 FABIO MARINI 00:44:15
34 50 XAVIER VILADOT CARABASA 00:44:57
35 7 KIKO CORTIJO MARTIL 00:45:06
36 93 ADRIA MARTINEZ LLENA 00:45:22
37 28 ROBERT BARBOSA PADIN 00:45:43
38 20 FELIP VALLMANYA LLENA 00:45:54
39 70 QUIM SUMALLA SUAREZ 00:45:57
40 105 PERE ESTEVE TUNICA 00:46:17
41 36 MARTA ALTISENT SANAHUJA 00:46:19
42 38 XAVI TELLA CORNELLANA 00:46:20
43 51 JOAN BLANCH MORERA 00:46:23
44 89 FRANCISCO JOVE MARCH 00:46:31
45 97 JOAN GUERRERO LASO 00:46:37
46 63 FRANCESC SEGARRA TELL 00:46:37
47 41 JOSEP MARIA SANTO SALVAT 00:46:41
48 82 GUSTAVO SANCHEZ ORREGO 00:46:51
49 71 ORIOL MOTOS QUINTANA 00:47:07
50 48 CARLES PROFITÓS LAPEDRA 00:47:22
51 95 TONI PIÑOL CARULLA 00:47:23
52 49 IVAN SUÀREZ 00:47:30
53 103 JORDI DE MONTEYS SEGURA 00:47:32
54 16 XAVIER PINÓS MASÓ 00:47:44
55 60 ALBERT PEREZ DAVI 00:47:50
56 72 JORDI CLARISÓ FLORENSA 00:47:52
57 56 DAVID JR 00:47:53
58 37 DAVID CABESTANY TIELL 00:48:02
59 47 MONTSE MAGALLON CORTADA 00:48:06
60 81 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:48:12
61 45 XAVIER HERRERA ACUÑA 00:48:13
62 44 IRENE BADIA CASTELLS 00:48:13
63 14 JOAN MANEL PIQUÉ SAFONT 00:48:18
64 10 EVA NOGUÉS VACA 00:48:33
65 76 DANI ROL AGUDO 00:48:34
66 73 ALBERT VILASPASA REAL 00:48:34
67 8 JUANJO FARRÉ MERCADO 00:48:36
68 13 SISCO SALVADO RODRIGUEZ 00:49:11
69 125 NOEMÍ TORRAS CORTINA 00:49:17
70 26 JOSEP MARIA MORLANS SANS 00:49:22
71 91 FERRAN PALAU ORTEGA 00:49:35
72 40 HECTOR OLIVEROS BALLESTE 00:49:38
73 4 CRISTINA GARDEÑES POTRONY 00:49:54
74 117 CÉSAR UTRILLA AVELLANAS 00:50:26
75 17 SERGI NAVARRO CABASES 00:50:48
76 67 MARC BADIA HERNANDEZ 00:50:51
77 31 NEUS GILI MASAGUÉ 00:50:55
78 61 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:50:55
79 33 MARIONA SIMÓ SOLSONA 00:51:10
80 32 SANTI OMS VILANOVA 00:51:11
81 114 GERARD ROJAS CASTILLO 00:51:14
82 12 IVAN RODENAS GONZALEZ 00:51:18
83 129 ROGER BLASCO 00:51:27
84 42 NESTOR SERRA DOMENECH 00:51:38
85 92 JULI PAULS VERDU 00:51:43
86 57 JOSE MANUEL MARTÍNEZ GONZÁLEZ 00:51:46
87 55 MARIA GARDENYES RUZ 00:51:47
88 29 MARIA DE LOS ANGELES CASTILLO HERNANDEZ 00:52:10
89 6 SANDRA MONTAÑEZ LLADÓS 00:52:20
90 24 ESTHER MATOS GONZALEZ 00:52:20
91 113 MIQUEL RIBERA GUIU 00:52:45
92 58 OSCAR MARTINEZ RAMOS 00:53:56
93 94 ESTHER LAMARCA SOLÉ 00:53:56
94 109 JORDI MESTRES SANCHEZ 00:54:34
95 53 EMILI CULLERÉ RIBES 00:54:42
96 18 SERGI MARTOS MAJORAL 00:54:42
97 52 ALBERT BONELL BOSCH 00:54:46
98 122 ALBERT TREPAT DIAZ 00:54:47
99 119 AARÓN MANCHADO FERNANDEZ 00:54:54
100 30 JOSE MANUEL SEGURADO MORALEJO 00:55:18
101 124 DANIEL ADAN FREIXES 00:55:48
102 65 ESTHER TORRUELLA MONTAÑÉ 00:56:01
103 64 TITO BRAVO SANTIAGO 00:56:01
104 99 MAIDO BELLÉS ROCA 00:56:25
105 134 ORIOL DIAZ PUIGPELAT 00:56:25
106 15 ANNA ALSINA ARMENGOL 00:56:41
107 98 JOSEP ALSINA PASCUAL 00:56:41
108 107 JOSEP GIMENEZ SOLÉ 00:56:49
109 46 RAMON REQUESENS TORRELLAS 00:57:22
110 25 BLANCA CUNILLERA SABATÉ 00:57:30
111 87 SUSSI MONTEAGUDO DURAN 00:57:36
112 123 CARLA GARCIA MARTI 00:57:41
113 66 JESUS GONZALEZ CHABRERA 00:57:41
114 102 TONI CAMATS JOVELL 00:59:07
115 111 AUREMBIAIX PROFITÓS 00:59:18
116 23 ALBERT CORTÉS TEIXIDÓ 01:02:33
117 54 ANNA FONTOVA PONS 01:04:19
118 106 ELISA FERRER BALDOMÀ 01:04:54