QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Sant Crist - Balaguer - 10K - Edició 2012

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 64 SERGI RODRÍGUEZ BATISTA 00:34:25
2 53 ALEXANDRE TÀSSIES LLORDÉS 00:34:44
3 300 CARLES RIBA CORRONS 00:35:14
4 377 IVAN MENCHON VELASCO 00:35:38
5 348 CALEB AMIGO ALVAREZ 00:36:30
6 138 ALFREDO GRACIA LANAU 00:36:55
7 29 ANGEL VIDAL BOLDU 00:37:30
8 17 XAVIER PAMPOLS SOLANS 00:37:53
9 412 SERGI NUNES JORDAN 00:37:54
10 153 JOSEP LLEVADOT LLOBERA 00:38:37
11 21 JOSEP MARIA BERGUA MUÑOZ 00:38:48
12 76 BERNAT BARNÉS MAJORAL 00:38:53
13 368 ORIOL ALEJO VALLE 00:38:53
14 106 DAVID NAVARRA ESPIGARES 00:38:53
15 50 EDUARD GUIU MONESMA 00:38:54
16 148 ANDREU PADRENY GONZALEZ 00:39:04
17 135 JOSÉ IGNACIO SANTODOMINGO RODRIGUEZ 00:39:11
18 137 XAVIER PENELLA BARÓ 00:39:14
19 20 JOSE CARLOS LOPEZ SALIDO 00:39:19
20 381 JOSEP Mª MARQUES RODES 00:39:28
21 57 FERRAN PONT SIMÓ 00:39:41
22 124 XAVIER TORRECILLAS PUJOL 00:39:44
23 357 ANTONIO SERRANO 00:40:00
24 27 GERARD SERENA VEIG 00:40:28
25 59 KIKO CORTIJO MARTIL 00:40:40
26 378 FRANCESC PUJADES LLOMBART 00:40:42
27 14 ANDREU ROSAURO GOMEZ 00:40:42
28 373 JORDI PUIGFEL 00:40:56
29 344 GILBERT CHACÓN ALBÀ 00:41:00
30 171 ADRIÀ MALAGON GALLART 00:41:01
31 49 MANOLO SANZO RUIZ 00:41:03
32 16 SANTI PAMPOLS SOLANS 00:41:03
33 358 LLUIS MASSANA SOLE 00:41:06
34 132 GERARD PLAZA TEIXIDÓ 00:41:10
35 83 JOSE MIGUEL ESTEBAN YESTE 00:41:15
36 370 JAUME CAPDEVILA PEÑALVA 00:41:23
37 144 ? PUIG VILÀ 00:41:25
38 32 SERGI SOLE PLA 00:41:31
39 143 ALBERT SUBIRADA ROMA 00:41:37
40 172 JOAN SALVADOR ROBERT 00:41:45
41 316 MANEL FONT FARRÉ 00:41:48
42 147 MANEL MOLA PUJOL 00:41:51
43 330 AGUSTÍ ROSAURO CASTELLANOS 00:41:57
44 86 POL FERNANDEZ RODRIGUEZ 00:42:00
45 335 JOSEP TORRELLES CLAVEROL 00:42:03
46 37 JAUME REBORDOSA LLIBERATO 00:42:05
47 334 JOSEP SOLE ESCOLA 00:42:11
48 140 JULIO RAMONET CARRILLO 00:42:11
49 340 LUIS MARIANO FERNANDEZ BERNABEU 00:42:13
50 152 JOAQUIM RIBES BORRÀS 00:42:20
51 121 GERARD SATORRA MATEUS 00:42:22
52 104 JOAN MATEU PLA 00:42:25
53 30 RAMON GASA CANAL 00:42:25
54 145 MARC FREIXES SANJUAN 00:42:26
55 329 AITOR RAMONEDA RUMÍ 00:42:26
56 129 ALEX ILLESCAS SANCHEZ 00:42:31
57 22 DANIEL BOSCH CAPDEVILA 00:42:40
58 19 JAUME LOPEZ BONCOMPTE 00:42:41
59 133 PEP GAYA MIRÓ 00:42:44
60 DANI QUEROL DUART 00:42:44
61 380 DANI QUEROL DUART 00:42:45
62 98 JUAN JOSÉ LOPEZ GUERRERO 00:42:58
63 125 CARLOS TORRUELLA SOLDEVILA 00:43:01
64 54 JORDI GARCIA BERNAUS 00:43:02
65 354 TOMAS CANTONS TRIBO 00:43:03
66 34 JAUME PONS FOLGUERA 00:43:08
67 58 PERE CASAS MURTRA 00:43:08
68 46 JOSEP PUIGPINOS ROMA 00:43:09
69 15 LLORENÇ RUBIO CAMPAS 00:43:14
70 365 FRANCESC LLOBET ESQUIUS 00:43:15
71 67 NOEMI AUMEDES MARCH 00:43:19
72 12 ANGEL MOTOS HERVAS 00:43:26
73 11 PERE ANTON MOLA SOLA 00:43:28
74 77 XAVI BRUGOS ANDREU 00:43:32
75 165 JOSE MANUEL MUÑOZ LÓPEZ 00:43:38
76 10 ANTONIA HERMOSO PUA 00:43:38
77 351 OSCAR OTIN BARRIOS 00:43:41
78 162 FRANCISCO CASTILLO MARQUINA 00:43:43
79 131 F.XAVIER FILLAT MIRON 00:43:47
80 89 JOSEP MARIA GAY CAPDEVILA 00:43:52
81 350 JOSE MANUEL PERALTA AVELLANO 00:43:54
82 301 XAVIER VILADOT CARABASA 00:44:02
83 347 MANEL CABAU POMAR 00:44:04
84 356 FRANCESC BAÑERES BARBE 00:44:07
85 160 JOSE SANTOS MEDINA 00:44:07
86 66 XAVIER ALÚTIZ ESPAÑA 00:44:10
87 95 OSCAR LANASPA PUYAL 00:44:21
88 119 YERAY SANCHEZ FERNANDEZ 00:44:23
89 136 CARLES PIÑOL 00:44:23
90 384 EUDALD BERTAN CASAS 00:44:26
91 9 RAFA GARCIA NIEVAS 00:44:27
92 28 FELIP VALLMANYA LLENA 00:44:29
93 164 JOSEP LOPEZ FERNANDEZ 00:44:33
94 61 ENRIC REMACHA DUART 00:44:37
95 70 DAVID SAURA VALLS 00:44:37
96 167 ISAAC FONTELLES CODERCH 00:44:40
97 94 ALBERT JIMENEZ CAMPOS 00:44:46
98 151 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:44:48
99 139 DANIEL MATEU FONTOVA 00:44:53
100 84 JORDI FARRÉ PALAZÓN 00:44:54
101 115 PERE RÚBIES VALLS 00:44:55
102 75 LLUIS ARNAU GARCIA 00:45:10
103 122 RAMON TEJEDOR FONTANET 00:45:27
104 117 FRANCESC SALADRIGUES SOLÉ 00:45:29
105 306 JOAN AUGÉ ESPUGA 00:45:31
106 317 DANIEL GARCIA GARCIA 00:45:31
107 128 JOSEP MARIA VIOLA GARRIGA 00:45:48
108 18 JAUME CARBI TELLA 00:45:49
109 111 RICARDO PUERTAS VAZQUEZ 00:45:52
110 155 JOSEP MA REIG MORELL 00:45:58
111 60 XAVIER COMA NOVAU 00:46:16
112 309 CARLES CAMARASA GRAU 00:46:20
113 166 RAMON TERES GRAIT 00:46:31
114 118 MIGUEL SANCHEZ DE GREGORIO 00:46:32
115 146 JULI PAULS VERDU 00:46:35
116 69 JOSEP SANTACREU BRAVO 00:46:36
117 113 VICTOR RAMOS RAUSA 00:46:43
118 63 JOSEP Mª TORRELLES SOLÉ 00:46:44
119 23 ANNA MARIA CASTRO REGOL 00:46:44
120 343 JOSEP MIQUEL TURMO LOPEZ 00:47:00
121 47 XABIER VELASCO RUIZ 00:47:04
122 319 CARLOS GARCÍA PÉREZ 00:47:05
123 108 ISMAEL ORÚS 00:47:14
124 333 JORDI SOLE AGUSTI 00:47:18
125 78 MIQUEL CARALPS GIMENEZ 00:47:20
126 371 JOSEP FERNANDEZ CHACON 00:47:21
127 99 MONTSE MAGALLON CORTADA 00:47:21
128 102 MARC MARTINEZ MARTINOLI 00:47:32
129 161 SANTI CAPDEVILA GUIU 00:47:33
130 314 ROBERTO CARLOS DOS REIS GOMEZ 00:47:35
131 51 RUBEN CASTELLANOS PEREZ 00:47:46
132 332 FELIPE SERRANO MUÑOZ 00:47:49
133 324 JUAN JOSÉ HUERTA SANZ 00:47:57
134 341 DANI RODÉS CIRERA 00:48:02
135 302 BALOSU CLAUDIU 00:48:02
136 56 PERE LLORENS ARDEBOL 00:48:03
137 361 JOSEP CAPITA MORELLO 00:48:06
138 352 MIQUEL PEREZ GINE 00:48:09
139 305 NOEL ARROYO SUBIAS 00:48:09
140 126 SVETLA TRAYKOVA GUGOVA 00:48:10
141 3 JORDI AIGE TICO 00:48:13
142 90 EVA GODIA SEPÚLVEDA 00:48:18
143 68 JOAN CALL NOVAU 00:48:29
144 331 GILBERT SANZ MARTIN 00:48:32
145 312 TONI DIOS ARENAS 00:48:36
146 43 JOAN LOZANO JIMENEZ 00:48:39
147 375 FAUST ROVIRA GIRO 00:48:45
148 372 TANIA VIDAL ALMIÑANA 00:48:46
149 376 DELFI SOLSONA ORTIZ 00:48:47
150 363 JOAN EROLES VILES 00:48:51
151 55 MERCE BRESCO 00:48:53
152 134 NÚRIA CORTADA CAMALLOL 00:48:57
153 96 ALBERT LOHAN PALLAS 00:48:58
154 170 XAVIER COMA RUBIÓ 00:49:03
155 307 DAVID BOIX GODIA 00:49:03
156 379 JOSE PLAZA GARCIA 00:49:08
157 158 MARC FARRÚS COLOM 00:49:20
158 5 JAUME CASES PROFITOS 00:49:34
159 149 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:49:35
160 321 JAUME GIRALT RUIZ 00:49:41
161 362 LAURA GRAU LASIERRA 00:49:42
162 6 JORDI CEREZUELA CAMPAS 00:49:43
163 13 ALBERT PEREZ DAVI 00:49:44
164 7 RICHARD CORDOBA ESPINOSA 00:49:46
165 360 ALBERTO ESQUERRA 00:49:47
166 103 JAVIER MARTINEZ SANCHEZ 00:49:51
167 88 JESÚS FONT PIJUAN 00:49:53
168 107 PEDRO ORTIZ RODRIGO 00:49:53
169 62 JOSE MANUEL CASES ALARACON 00:49:56
170 92 HERMAN GUTIERREZ FERNANDEZ 00:50:03
171 327 ENRIC PANIAGUA GONZALEZ 00:50:11
172 GUSTAVO SANCHEZ ORREGO 00:50:14
173 303 GUSTAVO SANCHEZ ORREGO 00:50:14
174 33 JAUME SOLSONA CALDERÓ 00:50:15
175 42 JAUME CORRAL HERNANDEZ 00:50:16
176 65 JOAN CARLES PURCALLA PEREZ 00:50:18
177 109 JOSEMA PALMA BELTRÁN 00:50:20
178 150 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:50:23
179 382 JOSEP SORIGUERA BLACH 00:50:31
180 41 XAVIER SOLSONA CUADRAT 00:50:36
181 71 JORDI SOLE BENACH 00:50:40
182 87 JOSEP ORIOL FERRER ABELLO 00:50:52
183 72 KARINA ABATEDAGA 00:50:52
184 26 BEGOÑA MUÑOZ ARCOS 00:50:57
185 322 RAUL GONZALEZ COSTA 00:51:00
186 112 RAUL PUIG BITRIA 00:51:08
187 110 CARLES PROFITOS LAPEDRA 00:51:17
188 114 PERE RUBIES BURGUET 00:51:18
189 31 JOSEMARI QUEROL CARRERA 00:51:32
190 410 SERGI COLOM MAS 00:51:35
191 308 SUSANA BONIFASI FERNANDEZ 00:52:00
192 127 RAÜL VILA MARIMON 00:52:18
193 8 ROSA FONT FUMANAL 00:52:33
194 80 BLANCA CUNILLERA SABATÉ 00:52:34
195 369 SUSSANA NIETO LOPEZ 00:52:37
196 81 ORIOL DEL RIO I MACIAS 00:52:40
197 74 CARLOS ALZURIA IBARZ 00:52:58
198 156 FRANCISCO GARDEÑES PONS 00:53:06
199 157 FRANCESC SANGRÀ PASCUAL 00:53:06
200 411 LLUIS CORTES CAVA 00:53:32
201 318 JOSEP Mª GARCIA GOU 00:53:34
202 323 MIQUEL HERNANDEZ OMS 00:53:35
203 383 YENNIS ESTEVEZ CALA 00:53:40
204 101 JOSEP MARFULL OROMÍ 00:54:04
205 336 JOSEP VICTOR PORTA 00:54:12
206 328 ANA LAURA PUIDOKAS PANCELA 00:54:25
207 82 AGUSTIN DIAZ-CANO CANO 00:54:25
208 313 JOAN MARC DOLCET SERRA 00:54:26
209 91 ISIDRE GRAELLS PLANAS DE FARNES 00:54:38
210 409 FRANCESC MASIP PANAVERA 00:54:39
211 45 MIQUEL VISA SEVILLA 00:54:44
212 44 JOSEP NARCIS CALVERA 00:54:44
213 130 VICTOR SAIZ VELA 00:54:52
214 168 ROCIO TORRE RUIZ 00:54:55
215 154 CARME MARTIN BARROS 00:55:08
216 339 XAVIER SANT VIDAL 00:55:15
217 159 VICTOR BAÑOS GIMENEZ 00:55:21
218 345 SANDRA RIBA EXPÓSITO 00:55:22
219 35 SÒNIA OLLÉ MORÉ 00:55:34
220 40 FRANCESC SALVADO RODRIGUEZ 00:55:38
221 325 SANDRA MALCA SANDOVAL 00:56:09
222 346 SONIA GRACIA PEREZ 00:56:12
223 25 TATIANA DEL PILA MEJÍA VALENCIA 00:56:34
224 24 IRIS GÓMEZ ARGILÉS 00:56:34
225 38 RAMÓN TOMÁS ROURE 00:56:39
226 169 JORDI TARSA MARGINEDA 00:56:45
227 116 CARME RUIZ AGUILERA 00:57:01
228 73 MAYTE ALBAIGÉS GUTIÉRREZ 00:57:05
229 52 RAFEL MARTÍ VILAMAJÓ 00:57:08
230 364 MARINA ISAN BERGA 00:57:15
231 XIP ERRONI HY1DWPX 00:57:19
232 85 LOLA FERNANDEZ ALFARO 00:57:32
233 366 ARIAN RIOS CASOL 00:58:08
234 408 JORDI MAURI ARNALDO 00:58:24
235 355 MARIA URGELL SANSA CALL 00:58:29
236 142 LÍDIA SOLÉ JORDÀ 00:59:16
237 163 ANNA CASTILLO ROLDÁN 00:59:27
238 79 LAURA CASTILLO ROLDÁN 00:59:28
239 141 SISCO CORONADO MARIN 01:00:25
240 342 MIREIA SOLÈ BARBOSA 01:00:25
241 93 VERONICA JEREZ GARCIA 01:02:29
242 337 MIQUEL ÀNGEL DURANY FARRÚS 01:03:25
243 353 GUILLEM LOPEZ PASCUAL 01:09:53
244 326 GEORGINA MONTLLEÓ MARTINEZ 01:14:23
245 105 XAVIER MONTLLEÓ MONTLLEÓ 01:14:23