QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Solidària - Artesa - 10K - Edició 2013

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 35 ALEXANDRE TÀSSIES LLORDÉS 00:34:21
2 22 FRANCESC GASSÓ MINGUET 00:36:23
3 1 ANTONI GABERNET FONT 00:36:28
4 5 XAVIER COSTA LARREGOLA 00:36:35
5 6 JAUME GRAU MONTSERRAT 00:36:35
6 102 XAVIER TORRECILLAS PUJOL 00:37:47
7 144 ANTONIO RAMOS ALFONSO 00:38:18
8 3 DANI BELLART SANS 00:38:34
9 39 POL VAQUÉ PIEDRAFITA 00:38:50
10 24 DAVID RODRIGUEZ TUDELA 00:38:54
11 38 RAMON REQUESENS RODRÍGUEZ 00:40:30
12 40 ALBERT CORTÈS ALIAGA 00:40:40
13 50 VICTOR FILLAT 00:40:48
14 115 LORENZO GARCIA GONZALEZ 00:40:51
15 126 GERARD PELEGRÍ ANDRÉS 00:40:53
16 113 CARLOS CASTILLEJO LÓPEZ 00:41:12
17 15 JOSEP PUIGPINOS ROMA 00:41:18
18 91 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:41:28
19 43 QUIM HERNANDEZ ESCODA 00:41:43
20 127 JOAN PELEGRÍ ANDRÉS 00:41:59
21 65 GUILLEM PADROSA 00:42:16
22 86 ALBERT JIMENEZ CAMPOS 00:42:47
23 74 ALEIX VILLAFAÑE CANALEJO 00:43:01
24 82 JOSE M. HIJANO DÍAZ 00:43:16
25 60 RAMON LLOBERA BAIGET 00:43:19
26 134 BORJA CERDÀ DALMAU 00:43:52
27 37 LLUIS PERE SURROCA ARDEVOL 00:44:02
28 130 PAU VILIMELIS ACEITUNO 00:44:05
29 20 DAVID SANCHEZ CASTILLO 00:44:17
30 23 SANTI MINGUET PETIT 00:44:25
31 147 ENRIC BOSCH BARRUFET 00:44:26
32 41 JACINT BONET MARTIN 00:44:28
33 119 LEONARDO KOMAR 00:44:29
34 143 SOUFIANE HAMMADI 00:44:35
35 90 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:44:36
36 19 ALFONSO ALBÁ MONTILLA 00:44:37
37 36 XAVI TELLA CORNELLANA 00:44:47
38 88 IGNASI BOYA DUOCASTELLA 00:44:51
39 93 EMILI CARDONA ALMACELLAS 00:44:53
40 125 CRISTIAN PÁEZ SÁNCHEZ 00:44:58
41 45 LLUÍS ARNAU GARCIA 00:45:02
42 75 ARIADNA JOFRE MAGALLON 00:45:03
43 62 MIQUEL MAJADA RIBA 00:45:16
44 17 MANU MESA SANTOS 00:45:20
45 117 MIQUEL GARCIA MALAVE 00:45:24
46 150 SERGI PUERTAS GALLART 00:45:46
47 101 KARINA ABATEDAGA BANEGAS 00:45:53
48 56 FRANCESC HERRERA GARRIDO 00:45:57
49 122 IÑAKI MARTINEZ GOMEZ 00:45:58
50 87 CARLES PINYOL 00:46:25
51 76 MONTSE MAGALLON CORTADA 00:46:30
52 28 JOSEP MARIA REIG MORELL 00:46:42
53 140 GERARD CALDERÓ I MORERA 00:46:53
54 81 SIMEÓ FUENTES CRESPO 00:46:54
55 109 POL ARDERIU ALEIX 00:47:16
56 137 FRANCESC FORTO SALES 00:47:19
57 69 GERARD SABATÉ COLOM 00:47:21
58 118 MARC GARRÓS I BONASTRE 00:47:23
59 129 DENNIS QUERALT MIRÓ 00:47:23
60 64 OSCAR OLIVA PAU 00:47:27
61 83 BENITO PELEGRÍ GRAU 00:47:34
62 103 GISELA SANCHEZ BAIGET 00:47:44
63 142 JOSEP GUIMET ROSELL 00:47:56
64 2 JOAN MANEL PIQUÉ SAFONT 00:47:59
65 131 DIMES JOVELLS CABELLO 00:48:19
66 145 RENE FLORENSA MATEU 00:48:19
67 7 JORDI AGULLÓ TORREGUITART 00:48:22
68 44 JOSEP ALCONCHEL CABRERA 00:48:29
69 9 ARTUR ESPACHS ROURE 00:48:37
70 77 ALBERT MAGRIÑA SALAT 00:48:41
71 89 ALFREDO PIÑOL CAMI 00:48:46
72 63 SERGI MONNE PEREZ 00:49:01
73 49 GERMAN ESTUDILLOS BIOSCA 00:49:03
74 31 MARTA ALTISENT SANAHUJA 00:49:27
75 32 JOSEP CORNELLANA MARTI 00:49:34
76 11 MONTSE PUIG VELANDO 00:49:34
77 111 ALBERT BATISTE BONET 00:50:20
78 16 FRANCESC FARRE PERERA 00:50:34
79 98 IGNASI BALUÉ I TOMÀS 00:50:46
80 141 MIQUEL CASALS ROMA 00:50:51
81 112 JOSEP CABISCOL LARREGULA 00:51:10
82 59 XAVIER LAZARO OCHOA 00:51:11
83 104 MARC ROSET DALMAU 00:51:16
84 114 LÍDIA FERNANDEZ CAMAÑEZ 00:51:17
85 78 XAVIER MAGRIÑA SALAT 00:51:33
86 73 XAVI VILANOVA RIBOT 00:51:44
87 116 DAVID GARCIA MALAVE 00:51:54
88 27 CARME MARTIN BARROS 00:52:10
89 94 MARIA JOSEP NOGUERA RICO 00:52:21
90 18 EMILIO CONTRERAS FRIAS 00:52:27
91 53 ISIDRE GRAELLS PLANAS DE FARNES 00:52:38
92 123 MIREIA MOLINS NIMO 00:52:46
93 25 CÉSAR CANALS FERNÁNDEZ 00:53:12
94 61 ANTONI LLORET BADIA 00:53:18
95 13 GLÒRIA MASSOT FARRÉ 00:53:18
96 99 DAVID VALDERRAMA 00:53:20
97 58 DAVID JR 00:53:20
98 80 ARNAU FEIXAS PERERA 00:53:20
99 34 RAFEL MARTÍ VILAMAJÓ 00:53:21
100 8 NEUS BADIA TEIXIDO 00:53:38
101 79 ALBERT BONELL BOSCH 00:53:48
102 149 JORDI CABESTANY SERRET 00:54:11
103 148 JOSEP ARGILES HERRERA 00:54:11
104 71 ELOISA SETO GORT 00:54:11
105 42 MANEL PIQUÉ FONTANET 00:54:29
106 29 ANGI FARRE SAEZ 00:54:41
107 30 XAVI OLIVE GIBERT 00:54:42
108 51 JÈSSICA FREIXINET VIDAL 00:54:48
109 47 JOEL BOTA CASALS 00:54:50
110 121 JOSEP MARIA MAGRIÑA SALAT 00:55:10
111 146 ANGELINA DAMOC 00:55:14
112 21 JOSE MANUEL SEGURADO MORALEJO 00:55:17
113 26 LAIA SETÓ GORT 00:55:28
114 66 TERESA PORQUERAS TEIXIDO 00:55:39
115 72 TXELL VALLS MORET 00:55:59
116 133 SALVADOR BOYA DUOCASTELLA 00:56:01
117 57 CRISTINA HERRERA PEREZ 00:56:12
118 70 JOSEP SANCHEZ CASAS 00:56:12
119 139 JOAN MORAÑO GAMBOA 00:56:13
120 52 MARC GARCIA ALIAS 00:57:02
121 33 MAR GARCIA RUIZ 00:57:24
122 110 JAVIER ARQUES FONDEVILA 00:57:31
123 67 TERESA PRATS MASGORET 00:57:52
124 107 XAVI MORÉ MASIP 00:58:06
125 92 JAUME ARDERIU CAMATS 00:58:58
126 108 ISABEL ALONSO IGLESIAS 00:59:00
127 95 JOAQUIM NOGUES ALECH 00:59:03
128 136 RAFAEL FELIPE MUÑOZ 00:59:06
129 46 XAVIER BARO LLORENS 00:59:10
130 96 FERRAN ROMERO POZO 00:59:26
131 105 RAMIRO BARBERA BOSCH 00:59:41
132 68 GEMMA RODRIGUEZ TORRAS 00:59:42
133 128 MARTA PEREZ MOTA 01:00:21
134 124 LAURA NÒRIA SANTAMARIA 01:00:27
135 138 MARTA MIRO ESTEVE 01:01:05
136 135 JOSEP ORIOL CAMPS CASADEMON 01:02:49
137 85 MANEL PÉREZ I FORTUNY 01:06:17
138 132 MACIA PEDROS GUIU 01:06:17