QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Jonc/Sucre - Menàrguens - 10K - Edició 2018

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 61 PERE BIFET VERGE 00:35:40
2 76 MARC EXPÓSITO PORTA 00:36:30
3 69 FRANCESC JOVÉ RIART 00:37:15
4 106 RAMON CARULLA ARGILES 00:37:44
5 23 JOSEP BERGUA MUÑOZ 00:38:38
6 12 MARC ARANDA MINGUELLA 00:39:21
7 99 AITOR NIETO TORRENT 00:39:37
8 9 JORDI COS EXPOSITO 00:40:01
9 49 XAVI GUTIÉRREZ RIU 00:40:09
10 62 MIQUEL MATEU FONTOVA 00:40:52
11 20 JOAN TÉRMENS CANALS 00:41:11
12 55 ROSAMARI CARULLA ARGILES 00:41:16
13 66 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:41:33
14 34 JOSEP MUNTÓ AUBETS 00:41:42
15 8 SANTI VILLEGAS GARCIA 00:42:26
16 64 JOSEP MARIA ALEU ARDIACA 00:42:54
17 19 DAVID MIR CAMINAL 00:43:50
18 16 XAVIER TERMENS CANALS 00:43:59
19 37 ALVARO LLOBERA SANMARTI 00:44:01
20 41 JORDI FALIP OLIVA 00:44:07
21 67 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:44:24
22 10 FEDOR GALCERAN ARELLANO 00:44:48
23 104 ELISA LLADÓS CATALÀ 00:44:57
24 27 MARC NOVELL ARDERIU 00:45:05
25 97 ROSSEND SOLE MORA 00:45:24
26 11 FRANCESC SAURET GRAU 00:45:53
27 17 JOSEP JOVÉ MARCH 00:46:24
28 95 CARLES PEIRET DE LA FUENTE 00:46:40
29 4 ALEX GUAL RIPOLL 00:46:59
30 3 ROBERT GUAL CAMPABADAL 00:46:59
31 88 TOJE FONTOVA MEDA 00:47:56
32 39 JORDI BALLESTÉ-COMA 00:48:00
33 74 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:48:07
34 7 IVAN SUÀREZ 00:48:10
35 59 ALEJANDRO ROBLES JIMENEZ 00:48:14
36 18 NÚRIA ALCÀNTARA RODRÍGUEZ 00:48:18
37 102 MANEL PUERTAS INSA 00:48:24
38 50 JOAN SALVADOR ROBERT 00:48:38
39 38 JOAN MANEL ALMARAZ FERNANDEZ 00:48:49
40 56 JOSEP VENTURA ESPONA FERRER 00:48:49
41 22 MIQUEL ARGILES ROMERO 00:49:03
42 91 ILDE JIMENEZ GALIANO 00:49:07
43 87 MAITE FARRAN FARRE 00:49:08
44 44 DAVID PUJOL SOLSONA 00:49:08
45 86 FERRAN FARRAN FARRE 00:49:09
46 57 SALVADOR SALVANY SOLSONA 00:49:17
47 43 MARC LLORET GALLEGO 00:49:27
48 89 JOSÉ GÓMEZ 00:49:30
49 42 JAUME MARIÀ HUGUET PÉREZ 00:49:33
50 60 XAVI MUÑOZ MIRALLES 00:49:39
51 103 ORIOL PARRAGA RUIZ 00:49:50
52 47 FRANCESC SEGARRA TELL 00:49:54
53 68 FRANCISCO JOVÉ MARCH 00:50:06
54 93 MAYRA MUÑOZ CASTELLS 00:50:31
55 46 PEP TARRAGONA SALA 00:51:02
56 90 NATALIA GONZALEZ GARCIA 00:51:10
57 40 DANIEL BARO ALONSO 00:51:31
58 75 IDOIA VALMAYOR SAFONT 00:51:32
59 72 SALVADOR RUBIO CURCO 00:51:43
60 78 ANGELINA GARSABALL VILELLA 00:51:52
61 26 ROSA AGUILÀ VALLS 00:51:56
62 92 MARC MONTOLIU 00:51:57
63 32 ALBERT MARTÍN-ESTRADA 00:51:58
64 29 JULI PAULS VERDU 00:52:08
65 28 GERMA PAULS VERDU 00:52:08
66 96 TRESA ROIGÉ CARBONELL 00:52:23
67 48 NEUS GILI MASAGUÉ 00:52:32
68 5 JOAN E. RODRÍGUEZ PEREARNAU 00:53:43
69 52 CRISTINA ENRICH GRIFOL 00:53:47
70 36 JOSEP ALCONCHEL CABRERA 00:53:50
71 21 JOAN CARLES PURCALLA PEREZ 00:54:08
72 33 PEPITA MONTIEL SUAREZ 00:54:41
73 107 SERGI COLOM MAS 00:55:39
74 84 DAVID CUESTA BOTE 00:56:18
75 82 ELENA BARADAD MATEU 00:56:20
76 77 MARIA JOSE VIDAL NADAL 00:56:20
77 2 SÍLVIA FERNÀNDEZ TARRAGONA 00:56:52
78 105 GICU DANILA 00:57:31
79 83 DANIEL CAMPOS GONZALEZ 00:57:51
80 24 MANEL SERRANO OCAÑA 00:57:52
81 101 CARLA REQUENA SOLE 00:57:57
82 25 IBAN FARRE FARRAN 00:58:33
83 85 EMMA DURANY THOMPSON 00:58:35
84 81 IRATI AZKARGORTA GALARZA 00:58:35
85 1 JOAN CARLES BONET URIACH 00:58:47
86 71 ANNA FONTOVA PONS 00:58:47
87 63 TERESA GARROFER TORREGUITART 01:00:39
88 51 ELVIRA ARNAU SOLEDA 01:01:24
89 6 JUDIT SERRA SILVESTRE 01:01:28
90 15 LLORENÇ RIBERA I SOLSONA 01:01:31
91 98 JESUS CASTELLO I SOLÈ 01:02:23
92 35 PERE PINÓS VILALTA 01:04:27
93 100 MARIA ESTELA ORNA SALAZAR 01:05:08
94 94 AMANDA PALACIOS CORBELLA 01:05:08
95 58 DANI MENÉN COSTA 01:05:09
96 80 LUIS AGUINAGA 01:05:15
97 79 RAQUEL JIMÉNEZ AMPURDANES 01:09:19
98 70 AURORA BARTRA QUILEZ 01:09:22
99 54 MARIA TORNÉ VIDAL 01:11:30