QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Jonc/Sucre - Menàrguens - 10K - Edició 2017

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 15 MARC ARANDA MINGUELLA 00:36:35
2 20 FRANCESC GASSÓ MINGUET 00:36:49
3 24 JAUME TORRA MATEU 00:37:47
4 53 OSCAR PLAZA PÉREZ 00:38:38
5 27 MANEL OLIVA LEAL 00:38:44
6 55 JOSEP LLEVADOT LLOBERA 00:38:55
7 51 MIGUEL FRESNO AMATE 00:39:40
8 17 XAVI GUTIÉRREZ RIU 00:39:45
9 50 ROSAMARI CARULLA ARGILES 00:39:58
10 49 JOAN SALVADOR ROBERT 00:40:09
11 3 JOSEP MARIA BALASCH VILARÓ 00:41:08
12 29 SANTI PAMPOLS SOLANS 00:41:25
13 18 AITOR PASARRIUS MONTAGUT 00:41:54
14 34 SANTI VILLEGAS GARCIA 00:42:08
15 43 RAMON LLOBERA BAIGET 00:42:18
16 7 ALEX GUAL RIPOLL 00:44:16
17 66 ARNAU ESTEBAN 00:44:23
18 13 FEDOR GALCERAN ARELLANO 00:44:41
19 56 FRANCISCO JOVE MARCH 00:45:20
20 14 FRANCESC SAURET GRAU 00:45:21
21 33 ROBERT GUAL CAMPABADL 00:45:50
22 23 XAVIER PAU ABELLA 00:46:14
23 25 CARLOS ENJUANES LLOP 00:46:27
24 78 CATHERINE JOY WADDILOVE 00:46:27
25 2 MANEL ARMENGOL DUCH 00:46:53
26 52 JOSEP VENTURA ESPONA FERRER 00:47:11
27 28 RUBEN GUZMÁN RUIZ 00:47:54
28 26 FEDE DIEZ ESCRIBANO 00:48:06
29 59 MONTSE MAGALLON CORTADA 00:48:10
30 11 IVAN SUÀREZ 00:48:21
31 79 JORDI MIRET BERROCAL 00:48:42
32 19 XAVIER COLL BESA 00:49:01
33 42 MIGUEL HURTADO PACO 00:49:07
34 30 ANNA CASTELLÀ SÁNCHEZ 00:49:35
35 61 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:49:43
36 64 JORDI FORTUNY 00:49:47
37 48 FRANCESC SEGARRA TELL 00:49:48
38 74 PAU MARCO AGUSTÍ 00:50:22
39 41 MARIA GARDENYES RUZ 00:50:35
40 76 JERLEYN PEREZ AREVALO 00:50:48
41 46 DAVID PUJOL SOLSONA 00:50:51
42 68 JOAN EUGENI RODRIGUEZ PEREARNAU 00:51:00
43 22 NEUS GILI MASAGUÉ 00:51:00
44 62 NOEMI TORRAS CORTINA 00:51:48
45 21 DIONISIO CASES I SABARIEGO 00:51:49
46 36 JORDI BALLESTÉ COMA 00:52:02
47 39 DARIO FERNANDEZ CORBATON 00:52:07
48 47 CARME SERRES GONZALEZ 00:52:12
49 67 MIQUEL RIBERA GUIU 00:52:13
50 82 IMMA XIPELL CLARASO 00:53:42
51 71 CRISTIAN CEJAS ACEVEDO 00:53:43
52 81 JOSE MARTINEZ PARIS 00:54:12
53 72 CARLES COSTA ROIG 00:54:20
54 12 ANNA VILADRICH HUGUET 00:54:21
55 8 MANEL LLORENS ROIG 00:54:21
56 5 SÍLVIA FERNÀNDEZ TARRAGONA 00:54:22
57 45 DANI PONS PORTA 00:54:23
58 63 PEDRO LÓPEZ IGUAL 00:54:49
59 6 ÍNGRID GIMÉNEZ FIGUERA 00:55:37
60 80 JOSEP MARIA MIRET BERROCAL 00:55:44
61 35 VÍCTOR ALEXANDRE GÓMEZ 00:55:45
62 70 JORDI CASADELLÀ QUER 00:56:14
63 32 PEPITA MONTIEL SUAREZ 00:56:24
64 75 FIDEL PASCUAL PASTOR 00:57:10
65 77 JORDI SANAHUJA NAVARRO 00:57:13
66 1 RAMIR ANDRES ANDRES 00:58:11
67 40 JESUS FERRON ALONSO 00:58:18
68 38 JAIME CORELLA VALLVERDÚ 00:58:28
69 57 BEA GIMENO CAUSAPÉ 00:58:38
70 58 DAVID RALUY SALAMERO 00:58:39
71 65 CARLES PEREIRA BARROS 00:59:00
72 10 JUDIT SERRA SILVESTRE 01:00:00
73 44 GERARD PIJUAN 01:00:17
74 60 ANNA FONTOVA PONS 01:00:31
75 16 LLORENÇ RIBERA I SOLSONA 01:01:09
76 69 LUIS AGUINAGA 01:02:52
77 37 JORGE BERET GARCIA 01:05:07
78 31 MARY PAZ MOLERO PEREZ 01:05:20