QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Jonc/Sucre - Menàrguens - 10K - Edició 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 40 DAVID ADAN FREIXES 00:36:11
2 57 JOSEP GARDENYES CLIVILLE 00:36:38
3 28 ORIOL VICENS BOSCH 00:38:00
4 31 MIGUEL FRESNO AMATE 00:38:20
5 43 GILBERT CHACÓN ALBÀ 00:39:11
6 5 JOSEP MARIA BALASCH VILARÓ 00:40:18
7 50 AITOR NIETO TORRENT 00:40:26
8 53 JAUME CASTELLS ABELLA 00:41:07
9 11 DAVID SANCHEZ CASTILLO 00:41:34
10 37 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:41:57
11 7 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:42:21
12 42 JOSEP JOVÉ MARCH 00:43:35
13 58 NOEMI AUMEDES 00:43:46
14 14 FEDE DIEZ ESCRIBANO 00:43:57
15 22 LLUIS ARNAU GARCIA 00:44:04
16 13 ANNA CASTRO REGOL 00:44:11
17 34 TONI HERMOSO PUA 00:44:41
18 2 JOSEP VENTURA ESPONA FERRER 00:44:57
19 20 ROBERT GUAL CAMPABADAL 00:45:05
20 56 PEP TARRAGONA SALA 00:45:28
21 51 GERARD RODRIGUEZ ESCODA 00:45:28
22 3 PERE ESPONA FERRER 00:45:48
23 39 JOSEP MARIA REIG MORELL 00:46:03
24 8 JOSEP M BOLDÚ FERRÀNDIZ 00:46:15
25 41 FRANCISCO JOVÉ MARCH 00:46:22
26 16 ROSER XIPELL CLARASO 00:46:25
27 59 RAUL LOPEZ MAYORAL 00:46:38
28 9 JOSEP MARIA MORLANS SANS 00:46:58
29 21 JOSEP ROFES BARCELO 00:47:28
30 30 DAVID TOMILLERO GOMES 00:47:53
31 36 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:48:09
32 19 IVAN SUÀREZ 00:48:29
33 47 JORDI CASALS DALFÓ 00:51:04
34 48 SEBASTIÀ CERVERÓ BRUNET 00:51:22
35 46 XAVIER BERNAUS GABERNET 00:51:27
36 52 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:51:33
37 24 GEMMA GOU ALSINA 00:52:01
38 25 QUIM MONTENEGRO TOBAJAS 00:52:26
39 12 NEUS GILI MASAGUÉ 00:52:29
40 45 PEDRO LÓPEZ IGUAL 00:52:54
41 26 GERARD PIJUAN 00:53:08
42 15 SILVIA CALZADA CINTAS 00:53:33
43 1 NURI CORTADA CAMALLOL 00:53:47
44 4 SERGI FARRÉ PÉREZ 00:53:48
45 55 DAVID HIDALGO 00:53:49
46 38 CARME MARTIN BARROS 00:54:30
47 44 JORDI VAZQUEZ ORTIZ 00:55:32
48 6 ÍNGRID GIMÉNEZ FIGUERA 00:56:15
49 18 FRANCESC GIL ANDREO 00:58:32
50 17 OSCAR FABREGAT GÓMEZ 00:58:52
51 49 ANNA FONTOVA PONS 01:02:00
52 32 ELVIRA ARNAU SOLEDA 01:02:34
53 33 VICENT COLOM MAS 01:11:30