QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Jonc/Sucre - Menàrguens - 10K - Edició 2014

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 15 DAVID NAVARRA ESPIGARES 00:34:41
2 13 OSCAR PLAZA PÉREZ 00:35:28
3 16 ANGEL VIDAL I BOLDÚ 00:36:04
4 63 JOSEP LLOBERA TORRES 00:36:14
5 6 ANTONI GABERNET FONT 00:36:45
6 11 JACOB VILADOMS BELLART 00:36:45
7 48 KEN HALLOWS 00:38:27
8 68 RAMON TRULLONS PEDRA 00:38:28
9 54 RAMON REQUESENS RODRÍGUEZ 00:39:08
10 42 JAUME FANALS NAVARRO 00:39:53
11 40 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:41:02
12 41 JULIO MARTÍNEZ 00:41:27
13 24 YOLANDA CEBRIAN GARCIA 00:42:16
14 9 ALVARO SEGURA CASCALLÓ 00:42:42
15 22 JOAN ALÍS PUJOL 00:42:51
16 17 MARCO RUFAS RIVAS 00:43:05
17 66 EDUARD BARCELO 00:43:06
18 39 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:43:26
19 38 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:43:50
20 5 JORDI SOLE AGUSTI 00:44:04
21 20 NOEMÍ AUMEDES MARCH 00:44:17
22 4 PERE ESPONA FERRER 00:44:45
23 55 BETSABÉ CABRERO MIRAS 00:44:55
24 36 JULI PAULS VERDU 00:45:07
25 50 MIGUEL GARCÍA SALGADO 00:45:18
26 10 AUREA ARCE FARRE 00:45:46
27 519 SEBASTIAN AGUERREBEHERE OCHOA 00:46:01
28 29 JOSE GUILLERMO HINOJOSA BERROCAL 00:46:30
29 3 JOSEP VENTURA ESPONA FERRER 00:46:46
30 26 MONTSE MAGALLON CORTADA 00:46:55
31 30 DAVID TOSTADO CLAVER 00:46:59
32 25 ROGER GELONCH VILAMAJO 00:47:07
33 35 RAMON LAVILLA FLOREJACHS 00:47:36
34 32 ALFREDO PIÑOL CAMI 00:47:37
35 21 JOSEP ALCONCHEL CABRERA 00:48:07
36 46 DOLORS PUIG BERGALLO 00:48:27
37 47 CONRAD BURGUES CUCO 00:48:28
38 2 NÚRIA CORTADA CAMALLOL 00:48:46
39 43 SERGI FARRÉ PÉREZ 00:48:47
40 12 JOSE MANUEL SEGURADO MORALEJO 00:49:21
41 28 ISABEL PASCUAL GARCIA 00:49:24
42 8 FRANCESC SANGRÀ I PASCUAL 00:50:05
43 52 XAVIER GONZÁLEZ DELGADO 00:50:30
44 23 MARIA DE LOS ANG CASTILLO HERNANDEZ 00:50:35
45 19 JOAN CARLES PURCALLA PEREZ 00:50:56
46 58 MARIONA SIMO SOLSONA 00:51:30
47 27 XAVI VILANOVA RIBOT 00:51:37
48 33 DOLORS GARDEÑES CAMARASA 00:51:37
49 57 GERMAN ESTUDILLOS BIOSCA 00:51:39
50 64 SERGI COLOM MAS 00:52:32
51 59 CLAUDIA NOU CARRERA 00:53:22
52 49 JÚLIA MUNTAL SABATÉ 00:53:22
53 7 LLORENÇ RIBERA I SOLSONA 00:53:42
54 18 MANEL PIQUE FONTANET 00:55:02
55 44 ERNESTO DOMENECH SOLE 00:55:33
56 45 IRENE MIRET PRIOR 00:55:33
57 MARIA JOSÉ LARA TOSTADO 00:59:24
58 53 GLORIA BARRIENTOS MENDIBURO 01:01:19
59 31 VICENT COLOM MAS 01:11:28