QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Gaig Blau - Castelldans - TRAIL - Edició 2015

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 304 JOSEP Mª CASTELLÓ BALAGUÉ 01:14:35
2 301 DANI BELLART SANS 01:17:01
3 300 EUGENI SANFELIU IBAÑEZ 01:24:35
4 317 JUAN CARLOS SORO GUIRAL 01:24:55
5 346 DANIEL MATEU FONTOVA 01:29:07
6 352 ORIOL CARRO I VIDALLET 01:30:34
7 303 FACUND BALSELLS FABREGAT 01:31:20
8 330 NOEMÍ AUMEDES MARCH 01:32:22
9 323 FERRAN ALBUIXECH RIBES 01:32:24
10 334 ISMAEL GABARRÓ LACASA 01:32:26
11 320 XAVIER REIG PASTOR 01:33:12
12 326 CRISTINA FARGAS PADRENY 01:33:25
13 357 JAUME CODINA MEJON 01:34:22
14 342 SANTI CAPDEVILA GUIU 01:34:49
15 322 ROGER CABÓ CARRERA 01:34:50
16 370 CARLOS ESTOPA RIBALTA 01:34:58
17 356 SERGI VÀZQUEZ SIMÓ 01:35:14
18 369 OSCAR FELIU FELIU 01:36:11
19 305 GILBERT CORTECANS ESTANY 01:37:03
20 316 JAUME REBORDOSA LLIBERATO 01:38:46
21 372 PERE ANTON MORA SOLA 01:39:19
22 327 GUILLEM CASALS GARDENYES 01:41:03
23 336 ADRIA MALAGON GALLART 01:41:33
24 363 JAUME CASTELLS ABELLA 01:43:51
25 360 JACOB MATEU IGLESIAS 01:44:26
26 343 ANTONI ARGILÉS FALGUERA 01:45:53
27 359 BERNAT BORRÀS VALLVERDÚ 01:46:13
28 318 FRANCESC XAVIER SANS DALMAU 01:46:47
29 309 DAVID FARRE ALANDETE 01:46:48
30 368 ALBERT SANFELIU IBÁÑEZ 01:47:23
31 321 HERIBERT RAMON MARTÍ 01:48:03
32 351 BLAI AJATES BOSCH 01:48:59
33 366 AITOR NIETO TORRENT 01:49:11
34 324 ANGEL CAPDEVILA GUIU 01:50:59
35 325 GUILLE ROSELLO NARBONA 01:50:59
36 319 JOSEP MARIA SOLE FALLADA 01:51:29
37 362 ROSSEND BERTOMEU MONTOLIU 01:51:39
38 302 GLÒRIA ABELLA FALCÓ 01:51:56
39 361 CARLOS CAPELL PLANES 01:51:56
40 348 DIDAK RUZAFA MURIANA 01:52:23
41 315 XESC HERRERA GARRIDO 01:53:59
42 329 CARLES SANCHEZ GONZALEZ 01:54:46
43 347 CÉSAR GONZÁLEZ-RODILES CÁRDENAS 01:55:24
44 333 TONI ARIZA BLAZQUEZ 01:56:24
45 310 JAUME ARMENGOL MORELL 01:56:31
46 365 MIQUEL LUMBIERRES PALLAS 01:56:46
47 340 JORDI TARRES SANCHEZ 01:57:21
48 350 DAVID ESTRUCH PORCEL 01:58:14
49 337 JOSEP MARIA ORTEU BARRABÉS 01:59:12
50 341 JOSEP Mª BOU ESPARBÉ 01:59:15
51 339 CARLES PIÑOL BERGUA 01:59:56
52 349 ROBERT BEGUE GOMEZ 02:04:17
53 328 DAVID GARZON LAFUENTE 02:04:31
54 332 MARC ALDAVERT GASOL 02:07:44
55 358 DAVID FONT VIDAL 02:07:44
56 344 DEIDY AYNETO VIDAL 02:10:09
57 364 JOSEP FELIU PUIG 02:15:20
58 355 JORDI VÀZQUEZ ORTIZ 02:18:01
59 345 DANI SIMÓ TORRES 02:18:01
60 307 JOAN MATEUS GORGUES 02:33:20
61 335 SALVA JOVELLS HUGUET 02:33:20
62 306 TONI BORONAT CORNUDELLA 02:33:20