QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Aeroport - Alguaire - 10K - Edició 2015

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 97 ANTONI CARULLA ABADAL 00:35:35
2 1 JOSEP MARIA CASTELLÓ BALAGUE 00:36:52
3 50 SERGI BERNAUS TOSQUELLA 00:37:33
4 127 MIGUEL MORENO SANCHEZ 00:37:35
5 18 FRANCISCO JAVIER CEBRIAN GARCIA 00:37:54
6 6 MARC ARANDA MINGUELLA 00:37:58
7 25 JOSEP MARIA BERGUA MUÑOZ 00:37:58
8 41 DANIEL ALVAREZ GORGOJO 00:38:10
9 109 JOSEP LLEVADOT LLOBERA 00:39:24
10 10 BERNAT TURMO GRUAS 00:39:24
11 92 MIGUEL FRESNO AMATE 00:39:26
12 16 JOAN SAFONT CANELA 00:39:32
13 40 SANTI PAMPOLS SOLANS 00:39:36
14 154 JOAN GIRIBET MOR 00:40:04
15 105 MARIO GUIU SANZ 00:40:19
16 7 JOAN MARTIN GUERRERO 00:40:29
17 33 NICOLÁS LLORENS SANCHO 00:40:37
18 34 FERNANDO TORRES CHAVARRIA 00:40:47
19 63 XAVIER FARRÉ BALSÀ 00:40:56
20 164 ANTONI MIRÓ ANDREU 00:41:01
21 76 FRANCISCO MANUEL RODRIGUEZ HERRERA 00:41:05
22 13 MANUEL DE HARO MARTINEZ 00:41:26
23 108 JORDI CAPDEVILA ROIG 00:41:31
24 122 HÉCTOR PÉREZ GARCÉS 00:41:32
25 46 GENIS LEAL SOLE 00:41:33
26 2 ARNAU BENET MARQUEZ 00:41:57
27 128 CARLOS ENRIQUE SALAZAR VILLANUEVA 00:42:03
28 64 VICTOR FILLAT GARRIDO 00:42:12
29 36 PEP SOLE LLOVET 00:42:26
30 28 SERGIO PEREZ LLENA 00:42:44
31 23 FRANCESC JAVIER ESPINET MORLANS 00:42:54
32 94 JULIO RAMONET CARRILLO 00:43:00
33 58 JOSE MANUEL CASTILLO FERNANDEZ 00:43:11
34 104 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:43:20
35 112 ALBERT JIMENEZ CAMPOS 00:43:26
36 99 IGNASI BOYA DUOCASTELLA 00:43:33
37 24 AGUSTÍ MARSAL JOVENA 00:43:39
38 22 JORDI PONS SORA 00:43:45
39 47 ORIOL TOMÀS AGUSTÍ 00:43:59
40 183 JOSE IGNACIO SNTODOMINGO RODRIGUEZ 00:44:02
41 11 JOSEP MARIA VILALTELLA BARDIA 00:44:21
42 151 JOSE MARIA GALINDO CORPAS 00:44:47
43 148 XAVIER FONOLLOSA AULADELL 00:44:50
44 55 JOSEP MARIA BOLDÚ CINCA 00:45:01
45 117 OSCAR CALLEJA ROIG 00:45:07
46 168 DAVID RICART PUIG 00:45:18
47 26 RAKI GARSABALL VILELLA 00:45:20
48 155 ANTONI GIRVENT LÓPEZ 00:45:21
49 150 JAVIER GALIANO MORALES 00:45:25
50 114 BENITO PASCUAL GARCIA 00:45:26
51 130 JAUME FARRENY MORANCHO 00:45:36
52 83 RAMON TERES GRAIT 00:45:57
53 29 JOSEP MARIA SANTO SALVAT 00:46:05
54 152 MAIKEL GARCIA MILLÀ 00:46:13
55 57 ANGEL CASTELLS SANCHEZ 00:46:23
56 96 JAUME CALDERÓ NOTARIO 00:46:32
57 62 MANEL FA BINEFA 00:46:41
58 113 LLUIS CAIROL MARTINEZ 00:46:49
59 102 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:46:54
60 110 JOSEP MARIA REIG MORELL 00:46:56
61 79 FRANCISCO SANCHEZ CONTRERAS 00:47:08
62 8 EL HASSAN OUCHEN 00:47:11
63 157 XAVIER GOMEZ JORDANA 00:47:19
64 53 OSCAR ARÀNEGA MORENO 00:47:21
65 75 ELOI REVUELTA MOLINS 00:47:25
66 126 ADRIÀ GONZALEZ 00:47:42
67 14 ORIOL MARTÍN RAMA 00:48:03
68 73 DIEGO PATÓN HERRERO 00:48:06
69 44 SALVADOR ESPINET MORLANS 00:48:15
70 70 DANI MOLAS LAPLANA 00:48:19
71 100 ALFREDO PIÑOL CAMI 00:48:20
72 86 MONTSE MAGALLON CORTADA 00:48:26
73 15 JOAN CARLES PURCALLA PEREZ 00:48:27
74 182 DAVID FARRE ALANDETE 00:48:34
75 12 EDU CAÑADAS ALFRANCA 00:48:35
76 48 D´REYES CASES I SABARIEGO 00:48:37
77 178 JORDÀ ROSELL MATUTE 00:48:52
78 118 JORDI MATUTE CRESPO 00:48:52
79 143 ARNAU DOMENECH TRALLERO 00:49:01
80 85 JUAN FERNANDEZ SIERRA 00:49:07
81 89 MARC REYES CUBELLS 00:49:15
82 45 OSCAR PLANES NOVAU 00:49:28
83 93 IRMA ZAVIRIUCHA 00:49:30
84 125 JORDI ARQUÉS GORGUES 00:49:31
85 54 LEONARDO BARRERO CHAUX 00:49:54
86 161 PERE LIRIO RUBINAT 00:49:55
87 121 RUBEN PUÑET PUJOL 00:49:55
88 42 JOAN FALCO BATLLE 00:49:55
89 101 JAIME CASTILLO GAMBON 00:49:58
90 65 FRANCISCO GÓMEZ GÓMEZ 00:50:02
91 PEDRO JAIME GARCIA 00:50:08
92 91 GERARD ARAÑÓ PEREZ 00:50:11
93 174 JORDI ALBERICH QUINTAS 00:50:23
94 90 FRANCESC SEGURA FLOR 00:50:28
95 106 XAVIER OLIVART REMOLINS 00:50:34
96 176 GENIS BOSCH LOPEZ 00:50:38
97 17 MARIA DE LOS ANG CASTILLO HERNANDEZ 00:50:48
98 135 JOSEP MARIA ALBANA ARJO 00:50:53
99 31 JORDI TERRADO CASANOVAS 00:50:53
100 4 DAVID ORDUÑA GONZALEZ 00:51:03
101 87 MONTSE SANMARTIN MIRÓN 00:51:06
102 49 IVAN SUÀREZ 00:51:28
103 115 DAVID TORRELLES NADAL 00:51:33
104 95 JOEL SOLANES PANADES 00:51:36
105 134 JORDI ZAPATER TORRES 00:51:37
106 77 JOSÉ ÁNGEL RUBIO RUIZ 00:52:04
107 111 ARNAU FLORENSA CLAVEL 00:52:12
108 132 ANTONIO CANO 00:52:15
109 51 PEP ARAN VILLARÓ 00:52:46
110 52 REBECA CAÑIZARES CARRILLO 00:52:47
111 38 LAURA DOMÍNGUEZ PIÑOL 00:53:19
112 39 DOLORS GARDEÑES CAMARASA 00:53:20
113 68 OSCAR JAIME GARCIA 00:53:29
114 21 JOAN MARTIN TORRES 00:53:32
115 107 PERE SORRIBES QUEROL 00:53:48
116 67 IBAN JAIME GARCIA 00:54:04
117 124 XAVIER GONZALEZ ESPINET 00:54:09
118 123 JOSEP M. FERNANDEZ PEDROS 00:54:11
119 20 JOSE MANUEL SEGURADO MORALEJO 00:54:18
120 180 VICTOR TERRADO BLAZQUEZ 00:54:23
121 175 MOISÉS MORENO VERDUGO 00:54:55
122 43 CARMEN ACACIA GARCIA 00:55:01
123 145 DARIO FERNANDEZ CORBATON 00:55:03
124 172 EDUARD TARIBO DE PEDRO 00:55:11
125 142 MAITE DE PEDRO 00:55:12
126 156 JOSE MANUEL GOMEZ 00:55:12
127 61 ALBERT ESQUERRA ABÓS 00:55:16
128 5 JAUME ZAPATER TORRES 00:55:25
129 141 DANIEL CAMPOS GONZALEZ 00:55:32
130 179 JUDIT PUIGPINOS ROIG 00:55:39
131 170 JOSEP MARIA SOLANES BERTRAN 00:55:56
132 169 ORIOL SANLEANDRO 00:55:56
133 84 RAFEL TEXIDO VALLS 00:55:56
134 173 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:56:06
135 138 FRANCESC BAÑERES BARBÉ 00:56:07
136 137 ALEX BAÑERES BARBÉ 00:56:07
137 71 PRUDEN MORALES LEON 00:56:23
138 162 JOSE SANTOS LOPEZ LORENZO 00:56:53
139 88 RUBEN MORENO VERDUGO 00:57:00
140 120 DAVID JOFRE FERNANDEZ 00:57:00
141 129 MARIA DEL MAR BARADAD TERRADO 00:57:06
142 131 NURI SERRANO 00:57:06
143 80 LAIA SANTACREU SARRET 00:57:12
144 74 CRISTINA PÉREZ GIRONA 00:57:13
145 81 JOSEP SOLANELLES VERNIS 00:57:20
146 82 MANEL SUBIRANA SARDA 00:57:24
147 9 LLORENÇ RIBERA I SOLSONA 00:58:02
148 59 FRANCISCO MANUEL CHAVERO BARBECHO 00:58:08
149 3 DANIEL MARTIN RODRIGUEZ 00:58:22
150 60 MIGUEL ANGEL CHAVERO BARBECHO 00:58:37
151 30 MANEL SERRANO OCAÑA 00:59:38
152 146 GERARD FERNANDEZ MARMOLEJO 01:00:24
153 181 MARIANO BONET URBANO 01:00:30
154 177 INMACULADA ESPARBE GRAU 01:00:30
155 165 CARLOS MONTULL CARMONA 01:02:57
156 149 ANNA FONTOVA PONS 01:04:02
157 167 LAURA NAVARRO CREVILLÉN 01:05:43
158 133 JOAQUIM PANE PASCUAL 01:05:43
159 72 ANNA NADAL BAÑERES 01:05:43
160 171 CAMILO ARMANDO SUAREZ SOSA 01:06:54
161 19 MONTSE HORTA SABATE 01:10:35