QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Sant Miquel - Lleida - 10K - Edició 2018

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 109 SANCHO AYALA ABAD 00:34:11
2 155 XAVI ALET ALIS 00:36:04
3 21 ARNAU DONES LLOBERA 00:36:21
4 57 ANDREU SÀNCHEZ I COSTA 00:36:50
5 181 SERGI CABALLERO TRESCENTS 00:36:51
6 44 ALBERT PUÉRTOLAS FABRA 00:37:07
7 3 MANEL OLIVA LEAL 00:37:20
8 20 JOSEP BERGUA MUÑOZ 00:37:32
9 2 JOSEP PASCUAL ROSELL 00:37:40
10 96 JORDI TORNÉ VIDAL 00:37:58
11 94 MARIO GOMEZ LOZANO 00:38:07
12 93 JOAN TERMENS CANALS 00:38:25
13 143 JULIÀ MORANCHO TOMAS 00:38:56
14 24 JORGE MORILLAS SANCHEZ 00:39:00
15 15 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:39:03
16 51 RUBEN CASALS RENALES 00:39:05
17 56 ALEX SALINAS GÓMEZ 00:39:05
18 182 PERE ESTANY ECHAUZ 00:39:07
19 148 XAVI GUTIÉRREZ RIU 00:39:08
20 84 JOAN AGUSTI JOVE 00:39:14
21 60 CESAR CALVILLO GALAN 00:39:20
22 39 JOSEP LLEVADOT LLOBERA 00:39:34
23 10 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:39:44
24 156 DAVID SANTOLARIA MOSEGUI 00:40:05
25 25 SERGIO PEREZ LLENA 00:40:09
26 NOUREDDINE NEGGAZI 00:40:10
27 12 MARC FELIU CARRERA 00:40:23
28 123 OSCAR GARCIA SERRATE 00:40:36
29 89 KRYSA MIROSLAV 00:40:41
30 90 VICTOR FILLAT GARRIDO 00:40:43
31 158 JOSEP MARIA ALEU ARDIACA 00:40:50
32 146 MARCEL MOR MIRÓ 00:40:57
33 83 JOAN RIBES GUERRERO 00:41:00
34 135 CAROL MONTAÑANA BURILLO 00:41:22
35 64 SISCO GARCIA ORTEGA 00:41:31
36 174 MERITXELL BONET JOU 00:41:37
37 78 SANTI VILLEGAS GARCIA 00:41:38
38 75 JORDI FALIP OLIVA 00:41:39
39 201 ALBERT LOPEZ GARCIA 00:41:52
40 53 PAUL IACOB 00:41:54
41 149 JOAN SALVADOR ROBERT 00:41:57
42 14 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:42:04
43 110 ALVARO LLOBERA SANMARTI 00:42:28
44 30 JORDI CAPDEVILA ROIG 00:42:39
45 86 DAVID ORRIOS ALBAREDA 00:42:41
46 162 SEBAS ZAFRA VALVERDE 00:42:45
47 167 VÍCTOR POYATOS GIL 00:42:56
48 11 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:43:07
49 121 ISIDRE FELIP NOGUÉS 00:43:11
50 142 SALVADOR VILA SANOU 00:43:11
51 159 XAVIER PAMPOLS SOLANS 00:43:18
52 61 JOAN CARLES CHARLES MILLAN 00:43:29
53 160 TONI ARIZA BLAZQUEZ 00:43:36
54 113 JORDI ALCARAZ FEBRERO 00:43:48
55 104 JOAN ESCOBAR ORTIZ 00:44:04
56 98 SALVADOR JOVELLS HUGUET 00:44:05
57 35 JESÚS ECHAUZ TRILLA 00:44:05
58 99 CARLOS MORA CAÑADELL 00:44:11
59 132 ALEJANDRO MESA RICART 00:44:18
60 111 DANIEL ARCHAMBEAU FERNANDEZ 00:44:25
61 22 JORGE GUERRERO RODRIGUEZ 00:44:33
62 59 ENRIC CABELO GARDEÑES 00:44:33
63 33 ELISEO DEL OLMO MOYA 00:44:39
64 152 KIKO CORTIJO MARTIL 00:44:46
65 13 GUSTAVO SANCHEZ ORREGO 00:44:47
66 76 ROBERT GUAL CAMPABADAL 00:44:48
67 163 ALEX MORENO LARA 00:44:57
68 193 ADRIÀ HERRERIAS YAGÜE 00:45:01
69 32 XAVIER DE HARO MARTIN 00:45:04
70 92 JOSEP JOVÉ MARCH 00:45:20
71 ANGELICA DAMOC 00:45:29
72 154 DAVID SORIANO PEREZ 00:45:33
73 101 CARLES PINYOL 00:45:34
74 103 XAVIER ALONSO 00:45:34
75 73 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:45:48
76 187 SANTI ARAN GASCON 00:46:00
77 1 IVAN SUÀREZ 00:46:04
78 27 JOSEP MARIA SANTO SALVAT 00:46:09
79 129 JULIÀ LORDAN BOTARGUES 00:46:13
80 114 JOSU ALFARO PLA 00:46:13
81 16 JOAN RAMON CAPELL GUASCH 00:46:41
82 176 DAVID CREUS CASTELLÓ 00:46:53
83 88 FELIP VALLMANYA LLENA 00:46:55
84 126 JUAN GUERRERO LASO 00:47:09
85 138 JERLEYN PÉREZ ARÉVALO 00:47:10
86 165 JESUS LOPEZ BOTANCH 00:47:10
87 207 ADRIA MAURI OLIVA 00:47:16
88 136 MAYRA MUÑOZ CASTELLS 00:47:23
89 34 JOAN DEL PINO MOLINA 00:47:24
90 17 ROBERT CARMONA JORDANA 00:47:25
91 139 DAVID PUJOL SOLSONA 00:47:39
92 23 XAVI MOR LARA 00:47:41
93 125 ADOLFO GRAU BARRABÉS 00:47:41
94 144 FER SANTAMARIA-MARTOS 00:47:56
95 195 JOSE MOCTEZUMA VELAZQUEZ 00:48:03
96 150 STEVEN SHARP PERALTA 00:48:08
97 42 NURIA MESEGUE MONTESINOS 00:48:11
98 184 ORIOL HUGUET DOMENECH 00:48:41
99 19 VICTOR RODRIGUEZ QUESADA 00:48:45
100 130 MONTSE MAGALLON CORTADA 00:48:56
101 164 JOSEP IGNASI REVÉS REVÉS 00:48:57
102 120 GERARD ESQUERDA RIBERA 00:48:59
103 68 JULI PAULS VERDU 00:49:00
104 52 PERE ESTEVE TUNICA 00:49:04
105 170 SERGIO DALMAU LOPEZ 00:49:11
106 112 JONATAN ARCHAMBEAU FERNÁNDEZ 00:49:12
107 133 JOSEP MIMBRERA CUENCA 00:49:21
108 71 CARME SERRES GONZALEZ 00:49:26
109 54 GERARD JUANOS VILLALTA 00:49:33
110 153 IVAN RODENAS GONZALEZ 00:49:37
111 172 OSCAR GARCIA JUSTICIA 00:49:43
112 161 NATALIA VALERA BATALLA 00:49:51
113 108 JOSEP ALCONCHEL CABRERA 00:50:01
114 186 JAVI REMÓN PIÑOL 00:50:03
115 49 SILVIA CALZADA CINTAS 00:50:16
116 137 STELIAN OPREA 00:50:19
117 175 MARC LLOBERA LLADÓS 00:50:19
118 91 GONZALO DIAZ MUÑOZ 00:50:21
119 87 ALÍCIA SALILLAS TERUEL 00:50:22
120 65 ANDRES GARCIA SANCHEZ 00:50:23
121 141 CRISTIAN SUÁREZ PEREZ 00:50:33
122 169 JOSEP Mª RODIÉ SANCHIZ 00:50:41
123 190 DAVINIA CAMÍ SUBIRA 00:50:48
124 192 CARLES COSTA ROIG 00:50:54
125 79 DANI PONS PORTA 00:50:54
126 29 LAURA ARIZA PRIETO 00:51:09
127 46 IVAN SABAU MARTÍNEZ 00:51:09
128 205 DAVID CUESTA BOTE 00:51:13
129 117 ALBERT BONELL BOSCH 00:51:15
130 100 LLUÍS JIMÉNEZ RUIZ 00:51:34
131 116 MANUEL BLANCO LOPEZ 00:51:36
132 43 FRAN PASAMON ESTEBAN 00:51:42
133 106 MIGUEL SANCHEZ DE GREGORIO 00:51:48
134 48 OCTAVI BENAGES IBARS 00:51:55
135 18 DOLORS RIUS VELASCO 00:52:00
136 107 FERNANDO CEBOLLADA AUCEJO 00:52:20
137 191 ALEXANDER CHICAIZA ESCOBAR 00:52:27
138 63 ANNA FONTOVA PONS 00:52:37
139 128 MÒNICA LLOBERA FARNELL 00:52:39
140 67 ALFREDO MARTÍN CORPORALES 00:52:44
141 81 CONSOL BOSCH PIJUAN 00:52:50
142 45 SANDRA RODRIGUEZ ORCAJO 00:53:07
143 47 GEORGINA SISÓ JOVÉ 00:53:45
144 37 PATRICIA FERNÁNDEZ SÁIZ 00:53:46
145 41 MÒNICA MARIN MUÑOZ 00:53:46
146 40 JUANJO MACIAS BELTRAN 00:53:46
147 197 TONI POSTIUS TERRADO 00:54:08
148 196 ALEX PEREZ GUARDIA 00:54:12
149 122 DARIO FERNANDEZ CORBATON 00:54:14
150 178 OSCAR VEGA PADILLA 00:54:15
151 115 ALEX BERNAL FERNANDEZ 00:54:15
152 140 MARIO ROMERO CANO 00:54:20
153 168 JUAN RODRIGUEZ LILLO 00:54:20
154 179 JESÚS COSTA ABIZANDA 00:55:07
155 151 JAUME CALDERO NOTARIO 00:55:08
156 55 ABEL MESTRE ROCA 00:55:32
157 50 ALFONS CALZADA DOLADE 00:55:37
158 119 JORDI DE LA CASA MARTINEZ 00:57:20
159 26 JULIO PIQUÉ CLEMENTE 00:57:24
160 80 LORENA MONTULL 00:57:29
161 177 VÍCTOR GARCÍA HIGUERA 00:57:29
162 185 SANTIAGO IGLESIAS OLIVA 00:57:58
163 171 MANEL FALCÓ AIGE 00:59:50
164 74 JOAN CARLES BONET URIACH 01:00:40
165 157 MAR GARGALLO BAÑES 01:00:43
166 95 MONTSE PUIG JIMÉNEZ 01:00:49
167 198 MIQUEL ÀNGEL RUBIO ESCABIAS 01:01:14
168 58 AURORA BARTRA QUILEZ 01:02:03
169 194 DAVID MELE GARCES 01:02:07
170 102 PURI RAMOS VILCHEZ 01:04:50