QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Nòria - Torrelameu - 10K - Edició 2015

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 2 ANTONI CARULLA ABADAL 00:34:56
2 13 FRANCISCO JAVIER CEBRIAN GARCIA 00:36:02
3 4 JAUME GRAU MONTSERRAT 00:36:04
4 23 JOSEP PASCUAL ROSELL 00:36:05
5 1 SERGI ESCOBAR ROURE 00:37:23
6 61 MANEL OLIVA LEAL 00:37:59
7 16 MICHEL ZAPATER GRAMÚN 00:38:36
8 24 RAMON REQUESENS RODRÍGUEZ 00:39:45
9 90 JOAN SALVADOR ROBERT 00:39:48
10 3 ROSAMARI CARULLA ARGILÉS 00:40:08
11 67 STEVEN SHARP PERALTA 00:40:18
12 70 MIGUEL FRESNO AMATE 00:40:26
13 36 MARC CAMI SUBIRA 00:40:44
14 35 SERGIO PEREZ LLENA 00:40:53
15 86 CARLOS BARRULL SUBILS 00:41:37
16 6 JAUME LÓPEZ BONCOMPTE 00:41:37
17 56 OSCAR LANASPA PUYAL 00:42:11
18 17 PERE CASAS MURTRA 00:42:16
19 75 ALEX MERLOS JIMÉNEZ 00:42:21
20 79 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:42:26
21 80 RICHARD BROWNING 00:42:28
22 45 MATEU ESTRADE BORCH 00:42:32
23 85 FRANCESC PELLICER RIBERA 00:42:37
24 59 JOSE VTE HERNÁNDEZ GUERRERO 00:42:48
25 87 XAVIER FARRÉ BALSÀ 00:43:13
26 37 ARNAU CASES MUNDO 00:43:17
27 65 CARLOS CAMPOS 00:43:40
28 76 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:43:43
29 41 XAVIER ANDREU BARBERÀ 00:43:53
30 NOEMÍ AUMEDES MARCH 00:43:55
31 110 PERE ANTON MOLA SOLA 00:43:55
32 46 MARC FELIU CARRERA 00:44:04
33 63 ABEL TEIXIDO ALBAREDA 00:44:25
34 52 JOSEP ROIGE TAMARIT 00:44:30
35 LLUÍS JIMENEZ VILA 00:44:45
36 RUBÉN MONTULL JOVER 00:44:48
37 92 DANIEL TRULLOLS FERNANDEZ 00:44:52
38 20 COBRETI TURMO GRUAS 00:44:57
39 74 JAUME CALDERÓ NOTARIO 00:45:12
40 5 NIL CIVIT VALLÈS 00:45:14
41 103 DAVID SANCHO CEPERO 00:45:37
42 60 JOSÉ MIGUEL HIJANO DÍAZ 00:45:41
43 40 MIKE MORELL SANGRADOR 00:45:45
44 69 TONI HERMOSO PUA 00:45:47
45 42 LLUIS ARNAU GARCIA 00:45:53
46 100 LLUIS GARCIA VILIMELIS 00:46:02
47 64 JUAN ANTONIO CAMINAL DÍAZ 00:46:06
48 78 GUSTAVO SANCHEZ ORREGO 00:46:40
49 71 IRMA ZAVIRIUCHA 00:46:55
50 53 NESTOR SERRA DOMENECH 00:47:11
51 57 MONTSE MAGALLON CORTADA 00:47:14
52 31 LLUÍS COMPANYS FARRÉ 00:47:35
53 39 MIGUEL SANCHEZ DE GREGORIO 00:47:41
54 82 JOSEP MARIA REIG MORELL 00:48:12
55 62 FRANCESC SEGURA FLOR 00:48:19
56 11 JORDI MACIÀ ARBÓS 00:48:25
57 38 JOSEP ROFES BARCELO 00:48:25
58 91 JORDI PLANELLA VENDRELL 00:48:47
59 51 PAU PUIG VILLAR 00:48:51
60 54 ALONSO VACA VALENCIA 00:49:05
61 106 JORDÀ ROSELL MATUTE 00:49:17
62 JORDI MATUTE CRESPO 00:49:18
63 22 CARLOS ENJUANES LLOP 00:49:19
64 47 RICARD GÓMEZ PUIG 00:49:20
65 33 XAVIER TORRES ROSELL 00:49:38
66 111 JOAN MORERA PROFITOS 00:49:44
67 105 MARICEL ORÓ PIQUERAS 00:49:45
68 66 DAVID TOMILLERO GOMES 00:50:17
69 10 JOAN CARLES PURCALLA PEREZ 00:50:23
70 97 ALBERT MORLANS MORENO 00:50:41
71 21 JOAN CARLES ROCA FARRERES 00:50:49
72 7 PILI BITRIA AGUILA 00:51:04
73 48 ENRIC MASIP I ARDÈVOL 00:51:05
74 29 RAMON LAVILLA FLOREJACHS 00:51:06
75 43 JOAN CARRERA ADOP 00:51:35
76 58 ALBERT BONELL BOSCH 00:51:43
77 94 JOAN MARTÍN TORRES 00:52:23
78 98 ALBERT ARQUE RUIZ 00:52:41
79 28 DOLORS GARDEÑES CAMARASA 00:52:47
80 27 LAURA DOMÍNGUEZ PIÑOL 00:52:48
81 9 JAVIER LUPÓN BARRERA 00:53:09
82 44 MIQUEL COLOM PICH 00:53:22
83 88 MIQUEL ANGEL CHAVERO BARBECHO 00:53:44
84 55 IGNASI VILAPLANA CORREA 00:54:43
85 8 ALEX HERNANDEZ BOLAÑOS 00:54:48
86 83 ANNA CASTILLO ROLDAN 00:54:58
87 73 ISIDRE GRAELLS PLANAS DE FARNES 00:55:11
88 101 PERE JIMÉNEZ PÉREZ 00:55:19
89 81 CARME MARTIN BARROS 00:55:26
90 95 SERGI BUÑUEL BLANCO 00:56:37
91 30 SANDRA BARBERA BOSCH 00:57:23
92 32 OSCAR GUZMÁN CARRASCO 00:57:27
93 25 RAMON REQUESENS TORRELLAS 00:58:26
94 84 MANEL FALCO AIGE 00:58:33
95 12 EMILIO CONTRERAS FRIAS 00:58:45
96 34 MANEL PIQUÉ FONTANET 01:00:18
97 50 FACUNDO OLLÉ ARNAU 01:01:02
98 18 ANTONIO BUENAÑO MACARRO 01:01:03
99 19 MÀRIUS CHALONS CASAS 01:03:21
100 96 ALBERT JANOT FELIU 01:03:21
101 14 NADIA SEGURADO HORTA 01:03:59
102 15 JOSE MANUEL SEGURADO MORALEJO 01:04:01
103 72 IVAN TUFET LLAGUNA 01:05:14
104 26 GLORIA BARRIENTOS MENDIBURO 01:05:59
105 99 IGNASI COSTA FERRIZ 01:12:27