QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Cordera - Albesa - 10K - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 20 RAMON CARULLA ARGILÉS 00:37:45
2 1 RAMON BOSCH SALLA 00:38:09
3 52 ALEXANDRE TASSIES LLORDES 00:39:37
4 44 FRANCISCO PÉREZ ALMENDROS 00:39:58
5 25 ROSAMARI CARULLA ARGILÉS 00:40:01
6 33 MARC FELIU CARRERA 00:40:33
7 43 MIQUEL ORÓ ARIZÓN 00:40:40
8 28 JUANMA FERNANDEZ HORNERO 00:40:53
9 2 ISAAC OROMI BOSCH 00:41:08
10 538 ROC BOSCH VILELLA 00:41:18
11 6 JOAN TERMENS CANALS 00:41:43
12 31 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:42:14
13 19 VENTURA SÁNCHEZ 00:42:23
14 49 VICENT ESTEVE SANTAEULÀLIA 00:43:20
15 57 XAVIER RICARD NADAL 00:43:22
16 18 TARAS OSLAVSKYY 00:43:41
17 YOLANDA CEBRIÁN GARCÍA 00:43:42
18 22 JOAN SALVADOR ROBERT 00:43:52
19 48 JOSE DO PRADO ROSA 00:44:19
20 58 ANGEL FARRAN 00:44:27
21 11 ALFONS FERNANDEZ FERNANDEZ 00:44:36
22 55 DAVID CABESTANY 00:46:00
23 35 JESÚS LÓPEZ BOTANCH 00:46:19
24 39 SIRADIO DIALLO 00:46:22
25 56 RAMON AMIGO LLOBERA 00:46:23
26 34 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:46:41
27 38 ABEL PARISI CODINA 00:47:05
28 37 CARLOS MORA CAÑADELL 00:47:07
29 12 JOAN JORDI HERMOSO LASHERAS 00:47:28
30 7 EDUARD BATLLE POMAR 00:47:37
31 53 MARTA BOSCH CONSUL 00:48:02
32 54 XAVI TELLA CORNELLANA 00:48:03
33 32 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:48:20
34 41 MARC FULLA TARTALO 00:48:59
35 21 FRANCESC SEGARRA TELL 00:49:10
36 13 IVAN ZABALA AYASO 00:49:17
37 10 JESÚS CABEZAS BUIXADERA 00:49:18
38 27 PERE ESPONA FERRER 00:50:37
39 59 JOSEP VENTURA ESPONA FERRER 00:50:38
40 42 XAVIER GALLEN RODRIGUEZ 00:50:47
41 8 JULI PAULS VERDU 00:51:23
42 3 SANTI OMS VILANOVA 00:51:39
43 JOAN FALCO BATLLE 00:52:42
44 4 ALBERT RUBIÓ BALAGUÉ 00:53:26
45 5 MARIONA SIMÓ SOLSONA 00:53:26
46 17 MANUEL BLANCO LOPEZ 00:54:18
47 537 LLUC SOL SALA 00:54:40
48 51 ANNA CAMATS CAMPADABALL 00:54:49
49 50 MARC PENELLA SUMARROCA 00:54:49
50 30 XAVIER JOU CARRERAS 00:55:20
51 36 MERTXE DE ANTONIO 00:55:59
52 45 ANNA CABALLER FOSSAS 00:56:23
53 14 ELENA GARDENYES POTRONY 00:56:40
54 40 ANTONIO FLORENSA BOLDÙ 00:56:53
55 47 ANTO SANMARTI LLOVERA 00:58:40
56 46 NÚRIA FORNS PARIAL 00:59:04
57 23 PEP ARAN VILLARÓ 01:00:18
58 24 REBECA CAÑIZARES CARRILLO 01:00:18
59 16 DANIEL MACIÀ SANS 01:03:49
60 15 TXELL GINÉ CAPDEVILA 01:03:49
61 536 ALICIA CARRERA 01:05:08