QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Cordera - Albesa - 10K - Edició 2018

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 20 ALEXANDRE TÀSSIES LLORDÉS 00:36:51
2 7 XAVI COSTA LARREGOLA 00:38:49
3 18 JOAN TÉRMENS CANALS 00:39:48
4 46 PACO MACIAS DURAN 00:40:13
5 56 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:40:51
6 47 JORDI MILLA 00:41:07
7 21 MARIO GOMEZ LOZANO 00:41:34
8 11 ISAAC OROMI BOSCH 00:42:00
9 57 JOEL BOLDÚ SOLSONA 00:42:08
10 54 MARC FELIU CARRERA 00:42:27
11 50 JOSEP MARIA ALEU ARDIACA 00:42:47
12 40 TARAS OSLAVSKYY 00:42:48
13 4 ALEX GUAL RIPOLL 00:43:01
14 35 MERITXELL BONET JOU 00:43:24
15 44 GENIS VERGES BALASCH 00:43:28
16 55 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:43:30
17 2 JORDI FALIP OLIVA 00:43:43
18 32 ALVARO LLOBERA SANMARTI 00:44:23
19 53 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:45:34
20 29 ALFONS FERNANDEZ FERNANDEZ 00:45:44
21 41 LLUÍS PÀMIES LLACH 00:46:06
22 51 IGNASI BOYA DUOCASTELLA 00:46:34
23 48 TONI HERMOSO PUA 00:47:01
24 67 JOAQUIM GARCIA FRANCH 00:47:23
25 62 DAVID FONT VIDAL 00:47:29
26 24 EDUARD BATLLE POMAR 00:47:47
27 10 JOSEP JOVÉ MARCH 00:48:34
28 83 J MARIA SANCHO SALVAT 00:48:44
29 49 JOSEP VENTURA ESPONA FERRER 00:49:02
30 69 JORDI ESTEVE SISTERÉ 00:49:06
31 5 IVAN SUÀREZ 00:49:19
32 45 FRANCESC SEGARRA TELL 00:49:21
33 15 XAVIER PAU ABELLA 00:49:26
34 3 ROBERT GUAL CAMPABADAL 00:49:37
35 65 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:49:39
36 25 MIQUEL RIBES BRESCOLI 00:49:50
37 38 ROBERTO GOMEZ SARO 00:50:13
38 73 ABEL PARISI CODINA 00:50:28
39 14 SANTI OMS VILANOVA 00:50:55
40 33 JORDI BALLESTÉ-COMA 00:51:11
41 30 HECTOR SERRAT ARTIGUES 00:51:22
42 68 PERE TORRENT MARTI 00:51:51
43 17 MARIONA SIMÓ SOLSONA 00:51:54
44 16 ALBERT RUBIÓ BALAGUÉ 00:51:54
45 19 JORDI MAS REIG 00:51:58
46 64 CARME SERRES GONZALEZ 00:52:13
47 39 JOSEP MIMBRERA CUENCA 00:52:36
48 37 MARIA GARDENYES RUZ 00:53:11
49 76 ANTONIO FLORENSA BOLDÚ 00:53:39
50 60 JOAN FALCÒ BATLLE 00:53:45
51 26 JULI PAULS VERDU 00:54:11
52 74 FERNANDO CEBOLLADA AUCEJO 00:54:24
53 13 GICU DANILA 00:56:09
54 61 MAGDA FARRÉ SANS 00:56:29
55 12 DIONISIO CASES I SABARIEGO 00:56:49
56 66 NOEMI TORRAS CORTINA 00:56:50
57 34 MANUEL BLANCO LOPEZ 00:56:54
58 63 ANNA FONTOVA PONS 00:58:32
59 77 MARIBEL SAEZ BUENO 00:58:47
60 71 ADRIA DURAN BARBAS 00:59:11
61 6 CONSOL BOSCH PIJUAN 00:59:27
62 79 JOAN CARLES BONET URIACH 01:00:18
63 75 LORENA CLUA POCIELLO 01:01:52
64 78 LLUC SOL SALA 01:01:53
65 36 XAVIER CASADELLA QUER 01:01:58
66 70 JOSEP AMETLLA LLOBERA 01:02:28
67 72 ALBERTO SALVIA PACHECO 01:02:28
68 42 MARIO ROMERO CANO 01:03:29
69 82 ALICIA CASUELA GONZALEZ 01:03:39
70 43 MANEL SUBIRANA SARDA 01:05:56
71 81 IMMA ESCUER AGUILAR 01:06:43
72 80 RUBEN SERRANDO SETO 01:06:43
73 22 MONTSE PUIG JIMENEZ 01:07:33
74 59 AURORA BARTRA QUILEZ 01:10:15
75 9 ADRIANA PANÉ VILA 01:11:02
76 8 BENIGNE PALLAS TORRES 01:11:02