QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Cordera - Albesa - 10K - Edició 2014

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 20 ALEXANDRE TÀSSIES LLORDÉS 00:36:48
2 4 XAVI COSTA LARREGOLA 00:37:50
3 11 FRANCISCO JAVIER CEBRIAN GARCIA 00:38:05
4 5 JAUME GRAU MONTSERRAT 00:38:15
5 60 GERARD ASCON SUMALLA 00:39:16
6 9 XAVIER FAUS I TORÀ 00:39:49
7 32 GERMA PAULS VERDU 00:40:11
8 16 JORDI PUIGFEL PALACÍN 00:40:46
9 18 JAUME TORRA MATEU 00:41:16
10 AYOUB MOUDJAOUI 00:41:55
11 29 JORDI CAMATS BERNAUS 00:42:15
12 24 FERNANDO TORRES CHAVARRIA 00:42:31
13 77 JOAN SALVADOR ROBERT 00:43:02
14 97 ROC BOSCH VILELLA 00:43:13
15 55 STEVEN SHARP PERALTA 00:43:27
16 31 SANTI PAMPOLS SOLANS 00:43:28
17 41 MERITXELL BONET JOU 00:43:35
18 2 XAVIER PAMPOLS SOLANS 00:43:39
19 93 ROGER MARTÍ GUARRO 00:44:27
20 102 LUIS MIGUEL CARNICERO HERNANDEZ 00:44:32
21 45 FRANCESC XAVIER FÀBREGA CIURANA 00:44:51
22 68 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:45:12
23 54 FRANCISCO MACIAS DURAN 00:45:12
24 34 JOSEP MARIA SOLANS CODORNIU 00:45:18
25 105 JOAN PUJOL 00:45:21
26 LLUIS PLA 00:45:50
27 43 YOLANDA CEBRIAN GARCIA 00:46:16
28 75 JORDI MILLA ARENAS 00:46:30
29 96 GENIS LEAL SOLE 00:46:33
30 89 ORIOL HUGUET DOMENECH 00:46:55
31 104 RUBEN PRADA 00:47:08
32 69 GLÒRIA ABELLA FALCÓ 00:47:16
33 63 IGNASI BOYA DUOCASTELLA 00:47:22
34 88 MAIKEL GARCIA MILLÀ 00:47:38
35 65 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:47:38
36 80 ROGER SARRET BALDOMA 00:47:56
37 46 JOAN FONT CABROL 00:48:02
38 1 BART LOOMANS 00:48:13
39 76 ISABEL PASCUAL GARCIA 00:48:22
40 59 PERE ESPONA FERRER 00:48:23
41 58 JOSEP VENTURA ESPONA FERRER 00:48:23
42 66 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:48:27
43 LLUIS GARCIA 00:48:34
44 90 SALVA JOVELLS HUGUET 00:48:57
45 23 RAQUEL GARSABALL VILELLA 00:49:06
46 57 TONI HERMOSO PUA 00:49:07
47 51 ABEL TEIXIDO ALBAREDA 00:49:17
48 84 JORDI CANALS PANÉ 00:49:27
49 67 GUSTAVO SANCHEZ ORREGO 00:49:37
50 73 LLUIS CAIROL MARTINEZ 00:49:44
51 83 JOAN LLOBERA SANMARTI 00:49:58
52 86 ALBERT FARRÉ BALSÀ 00:50:00
53 87 XAVIER FARRÉ BALSÀ 00:50:00
54 7 TONI ESCALONA MELINES 00:50:01
55 56 JOSEP MARIA SANTO SALVAT 00:50:11
56 38 JOSEP ROFES BARCELO 00:50:22
57 15 SANTI OMS VILANOVA 00:50:29
58 37 IVAN SUÀREZ 00:50:44
59 25 LLUIS PERE SURROCA ARDEVOL 00:51:13
60 35 JORDI FONTOVA CURIA 00:51:16
61 10 FAUST ROVIRA GIRÓ 00:51:49
62 64 ALFREDO PIÑOL CAMI 00:51:55
63 33 JULI PAULS VERDU 00:52:15
64 13 MARC BALASCH MORENO 00:53:22
65 21 XAVI TELLA CORNELLANA 00:53:36
66 19 MARTA ALTISENT SANAHUJA 00:53:37
67 3 JOAN MANEL PIQUÉ SAFONT 00:53:43
68 94 MARTIN MONTORI ARENILLAS 00:53:54
69 28 MANOLO BADEMUNT MIQUEL 00:54:06
70 30 LAURA DOMÍNGUEZ PIÑOL 00:54:06
71 100 ANGELICA DAMOC 00:54:11
72 26 MARIA DE LOS ANG CASTILLO HERNANDEZ 00:54:22
73 74 SERGIO DALMAU LOPEZ 00:54:58
74 12 JOSE MANUEL SEGURADO MORALEJO 00:55:52
75 50 JORDI VILAPLANA MAYORAL 00:56:21
76 49 IGNASI VILAPLANA CORREA 00:56:21
77 70 ALBERT CORTES TEIXIDO 00:56:32
78 106 JOAN CARRERA ADOP 00:56:46
79 17 MARIONA SIMO SOLSONA 00:57:02
80 81 IVAN FARRE FARRAN 00:57:57
81 62 JOSEMA PALMA BELTRÁN 00:57:57
82 103 AGUSTÍ DIAZ-CANO CANO 00:58:20
83 91 XAVIER VALLORY PEREZ 00:59:06
84 14 NEUS GILI MASAGUÉ 00:59:12
85 6 LLORENÇ RIBERA I SOLSONA 00:59:22
86 95 PAU FREIXES VIDAL 01:00:01
87 39 LLUÍS AZNAR ARASA 01:00:10
88 47 GEMMA PUERTAS ALLEPUZ 01:00:10
89 61 ISIDRE GRAELLS PLANAS DE FARNES 01:00:36
90 78 MERCÈ PARISI DAVIU 01:00:44
91 JOSE LOPEZ FERNANDEZ 01:01:25
92 27 MERCE BADIA MORA 01:01:25
93 79 ANTONIETA SANMARTI LLOVERA 01:02:21
94 82 GLORIA BARRIENTOS MENDIBURO 01:08:07
95 22 JOAN MARSANS PRAT 01:13:59
96 85 MARTINA DUQUE ROCA 01:15:10
97 92 JENNY VIGO ESTEBAN 01:15:10
98 53 MARTA ARGILÉS MACIÀ 01:18:09
99 52 ANTONI ARGILÉS FALGUERA 01:18:19