QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Cordera - Albesa - 10K - Edició 2012

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 117 ABDERRAHIM EL JAAFARI 00:36:42
2 122 MOHAMED AJT BEN AISSA 00:37:19
3 1 SAMIR AIT BOUYCHAMANE 00:38:26
4 121 MUSTAFA ELKHOUYAALI 00:39:56
5 119 MOHAMED AGOUZAL 00:41:12
6 16 ALEXANDRE TÀSSIES LLORDÉS 00:41:13
7 36 JAUME FARRE MARCOS 00:41:30
8 39 DAVID FRANCOME GUTIERREZ 00:43:46
9 71 JAUME GRAU MONTSERRAT 00:43:56
10 70 XAVIER COSTA LARREGOLA 00:43:56
11 124 ANGELA CASTELLO NORIA 00:45:06
12 55 CARLOS ROPERO LOBATO 00:45:06
13 5 XAVI FORNÉ CASTELLS 00:45:19
14 4 TONI GABERNET FONT 00:45:27
15 2 JAVIER MARTINEZ REDONDO 00:46:03
16 29 JORDI AUMEDES MARCH 00:46:20
17 21 CERASELA PASA 00:47:35
18 110 IVAN RODRIGUEZ PEDRAZA 00:47:36
19 19 ORIOL ALEJO VALLE 00:48:56
20 12 ALBERT GARCIA LA IGLESIA 00:48:58
21 60 SANTI PAMPOLS SOLANS 00:49:31
22 101 ANTONI MORELL PÉREZ 00:50:04
23 53 LUIS LAHOZ BETES 00:51:10
24 54 FELIPE GALINDO PARDO 00:51:10
25 107 JORDI MATEU CEPA 00:51:54
26 8 XAVIER DE LA FUENTE LOPEZ 00:52:10
27 123 JORDI MATUTE CRESPO 00:52:11
28 111 JOSEP SOLE ESCOLA 00:52:13
29 48 JOSEP TÀSIES BARGUÉS 00:52:27
30 129 RUBEN SERRALDO SETÓ 00:52:34
31 113 MARC FREIXES SANJUAN 00:52:35
32 128 JAUME ARESTÉ MARTINEZ 00:52:40
33 15 JOSEP JOVÉ MARCH 00:52:55
34 56 TONI HERMOSO PUA 00:53:13
35 58 PERE ESPONA FERRER 00:53:15
36 69 ADRIA MALAGON GALLART 00:53:23
37 37 ROBERT TARRIO CARULLA 00:53:54
38 32 OSCAR NUÑO ISLA 00:54:01
39 62 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:54:12
40 10 CARLOS BRINGUE CEPERO 00:54:17
41 18 ALBERT CARBONELL BADIA 00:54:18
42 116 HIRAM ORTIZ ARILLA 00:54:23
43 45 F.XAVIER FILLAT MIRON 00:54:42
44 109 JOSEP MARIA PRIMO PUIG-GROS 00:54:50
45 11 ERIC MIRANDA SERRAT 00:55:00
46 7 LLUIS GARCIA APARICIO 00:55:10
47 104 ORIOL BOTARGUES VILA 00:55:26
48 52 FRANCISCO MACIAS DURAN 00:55:45
49 64 JOSEP Mª REIG MORELL 00:55:52
50 35 JESUS QUER CALÇADA 00:55:54
51 66 RAMON TERES GRAIT 00:55:55
52 6 FRANCESC XAVIER BERTRAN CEPA 00:55:55
53 59 JOSEP MARIA SOLANS CODORNIU 00:56:04
54 61 JULI PAULS VERDU 00:56:12
55 27 NOEMI AUMEDES MARCH 00:56:13
56 65 JOSEP LOPEZ FERNANDEZ 00:56:14
57 57 MARIANO PARAISO SANTOLAIRA 00:56:22
58 100 DANI VIÑALS RUIZ 00:56:48
59 115 MARTIN MONTORI ARENILLAS 00:56:52
60 44 JOSE M. HIJANO DÍAZ 00:57:05
61 28 MARC PUIG ARIASOL 00:57:18
62 30 FAUST ROVIRA GIRÓ 00:57:21
63 120 TONI ESCALONA 00:57:24
64 103 FRANCESC BAÑERES BARBÉ 00:57:27
65 50 FERRAN RIBA PIJUAN 00:57:28
66 49 JAUME FRANCESC PIÑOL GALAN 00:57:57
67 43 BENITO PELEGRÍ GRAU 00:58:06
68 125 FERNANDO BURGUES FO 00:58:21
69 127 ROBERT QUEROL BUTIA 00:59:07
70 102 JOAN LLOBERA SANMARTI 00:59:18
71 31 ALFRED GUZMAN RUIZ 00:59:42
72 72 JOSEP AMETLLA LLOBERA 00:59:46
73 73 SUSANNA RODRIGUEZ MIR 00:59:47
74 40 JOAN TOUS MONER 01:00:20
75 23 ADRIAN MARTINEZ LLENA 01:00:49
76 24 SERGIO PEREZ LLENA 01:00:56
77 34 FRANCESC BADIA 01:01:03
78 126 NURIA CORTADA 01:01:08
79 106 JOAN LATORRE SOTO 01:01:13
80 26 CARLES SANCHEZ GONZALEZ 01:01:15
81 46 JOAN CARLES RAMOS VALVERDE 01:02:12
82 14 OSCAR SANCHEZ ROMEU 01:03:49
83 67 GERARD BAIGET SABATE 01:03:55
84 112 JOAN FRANCESC MARTINEZ REDONDO 01:04:17
85 68 SERGIO DALMAU LOPEZ 01:04:44
86 13 OSCAR TERRADO BLAZQUEZ 01:05:31
87 20 DOLORS FERRAN LLOPART 01:05:46
88 42 PEP SOLE LLOVET 01:05:46
89 22 JOAN CARLES PURCALLA PEREZ 01:06:11
90 3 EU PUIG-GROS CLUA 01:06:30
91 63 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 01:06:32
92 25 DAVID GARZON LAFUENTE 01:06:47
93 9 FRANCESC GARRIDO FERNÁNDEZ 01:06:53
94 108 VALENTÍN OLMO SABATÉ 01:08:01
95 51 CARLOS MONFORT CASTEL 01:09:39
96 105 ALÍCIA CARRERA I GONZÁLEZ 01:10:31
97 114 OSCAR ORDÓÑEZ EXTREMO 01:10:39
98 118 MARTA PIQUÉ PIQUÉ 01:12:57
99 17 EMILIO CONTRERAS FRIAS 01:26:37