QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Cursa de Bell-lloc - 10K - Edició 2015

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 28 POL FERNANDEZ RODRIGUEZ 00:34:26
2 1 ALEXANDRE TÀSSIES LLORDÉS 00:34:36
3 6 JAUME GRAU MONTSERRAT 00:36:17
4 14 FRANCISCO JAVIER CEBRIAN GARCIA 00:36:51
5 60 SANTIAGO SANCHEZ RAMOS 00:37:32
6 29 CARLES ARISA 00:37:51
7 86 JOSEP CUENCA GRIFOL 00:38:05
8 65 FRANCISCO MACIAS DURAN 00:38:38
9 94 FRANCISCO MACIAS CANTERO 00:38:51
10 77 ELISEO DEL OLMO MOYA 00:39:29
11 81 CARLES PEREZ DE LA TORRE 00:39:30
12 70 MIGUEL FRESNO AMATE 00:39:37
13 92 JOSEP ANGEL BAUTISTA JURG 00:39:47
14 66 STEVEN SHARP PERALTA 00:39:55
15 80 JOSEP LLEVADOT LLOBERA 00:39:58
16 8 JOAN AGUSTI JOVE 00:39:58
17 55 PATRICK PONS CAMPS 00:40:36
18 119 IGNACIO LEON ROBLES 00:40:51
19 88 JOAN SALVADOR ROBERT 00:40:51
20 35 GENIS LEAL SOLE 00:41:07
21 10 JORDI JIMENEZ FRESNEDA 00:41:24
22 76 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:41:37
23 87 JAUME CODINA MEJON 00:41:52
24 19 TONI CANOVAS MAYORAL 00:42:02
25 31 JOAN ARROYO ALONSO 00:42:20
26 84 JESUS LA PARRA LOPEZ 00:42:21
27 95 FRANCISCO MACIASCARRETERO 00:42:30
28 40 CESAR CALVILLO GALAN 00:42:31
29 48 ANGEL FARRAN JULIÀ 00:42:46
30 63 ANTONI ARGILÉS FALGUERA 00:42:58
31 79 ALBERT GOMEZ VIDAL 00:43:04
32 21 MARC FELIU CARRERA 00:43:08
33 85 BENITO PASCUAL GARCIA 00:43:13
34 112 ANTONI UBACH CAPDEVILA 00:43:22
35 46 JOSE MANUEL CASTILLO FERNANDEZ 00:43:29
36 17 JORDI PONS SORA 00:43:45
37 72 JOAQUIM MIQUEL PLANA 00:44:23
38 64 AURÈLIA PRAT COROMINAS 00:44:29
39 30 JOSEP MARIA SANTO SALVAT 00:44:45
40 62 SANTI CAPDEVILA GUIU 00:44:51
41 49 XAVIER FARRÉ BALSÀ 00:45:05
42 69 TONI HERMOSO PUA 00:45:07
43 43 JOSEP MARIA BOLDÚ CINCA 00:45:10
44 24 DAVID CABESTANY TIELL 00:45:21
45 96 ANGELICA DAMOC 00:45:39
46 26 XAVI TELLA CORNELLANA 00:45:50
47 41 MIKE MORELL SANGRADOR 00:45:51
48 83 SERGIO DALMAU LOPEZ 00:46:12
49 32 JULI PAULS VERDU 00:46:28
50 113 ANTONI VIDAL GUINDOS 00:46:29
51 9 TONI ESCALONA MELINES 00:46:34
52 106 ALBERT PINOS MASO 00:46:41
53 57 ALBERT VILALTA SABATÉ 00:46:48
54 38 TITO MALDONADO 00:46:51
55 37 JOSEP CUESTA 00:46:52
56 71 IRMA ZAVIRIUCHA 00:47:07
57 91 ALBERT NOVELL 00:47:07
58 22 MARTA ALTISENT SANAHUJA 00:47:21
59 16 XAVIER COLL BESA 00:47:45
60 100 ORIOL ARNAU GARCIA 00:47:48
61 99 FERRAN ARMENGOL SEGUI 00:47:54
62 103 BOGDAN DRAGAN 00:47:54
63 108 XAVIER SEGUES CUÑE 00:47:54
64 75 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:47:59
65 111 CARLES TORNÉ VIDAL 00:48:02
66 34 JOSEP CABISCOL LARREGULA 00:48:03
67 39 JOSEP ROFES BARCELO 00:48:06
68 59 JORDI VILAPLANA MAYORAL 00:48:06
69 101 JOAN CAZALILLA PEREZ 00:48:10
70 27 CATHERINE JOY WADDILOVE 00:48:22
71 51 DANI HERVAS GISBERT 00:48:31
72 11 ALBERT PEREZ DAVI 00:48:50
73 36 IVAN SUÀREZ 00:48:57
74 82 JOSEP MARIA REIG MORELL 00:49:07
75 18 D REYES CASES I SABARIEGO 00:49:07
76 4 JOAN MANEL PIQUÉ SAFONT 00:49:22
77 5 RAMON ALBERT CAU GARCIA-NAVAS 00:49:39
78 90 PAU TORNÉ ENRICH 00:49:43
79 115 DARIO FERNANDEZ CORBATON 00:50:13
80 553 JAUME SANS ALTISENT 00:50:24
81 97 ALBERT ROURE AMBOU 00:50:27
82 20 MARIONA SIMO SOLSONA 00:50:28
83 78 JOSE LUIS GAZQUEZ GARCIA 00:50:37
84 15 JOSE MANUEL SEGURADO MORALEJO 00:51:28
85 118 JOAN CARRERA CARRILLO 00:51:30
86 42 MANUEL BLANCO LOPEZ 00:51:38
87 117 JAUME FELIP CASTELLO 00:52:06
88 47 MARCOS CORTADA MORALES 00:52:21
89 74 JOSE MILLA MORA 00:52:37
90 61 ALBERT BONELL BOSCH 00:52:45
91 33 LAURA GARRETA ROIG 00:53:01
92 45 ROBERT CARMONA JORDANA 00:53:03
93 58 IGNASI VILAPLANA CORREA 00:53:45
94 25 RAFEL MARTÍ VILAMAJÓ 00:54:46
95 52 IBAN JAIME GARCIA 00:55:41
96 53 OSCAR JAIME GARCIA 00:55:41
97 54 LAURA PEREZ BLESA 00:55:44
98 50 JOSE ANTONIO GALERA RUBIO 00:55:44
99 104 ALBERTO MARTIN GIMENEZ 00:56:18
100 13 EMILIO CONTRERAS FRIAS 00:56:22
101 93 ROSA MARIA MOLL TUDURI 00:57:30
102 105 GREGORIO MENA RODRÍGUEZ 00:58:00
103 107 RAMON ROBLES SOLA 00:58:53
104 116 MARC VILARO SERVETO 00:59:48
105 102 PEPO DOMENECH ORO 01:01:57
106 98 ALBA MASIP ESCRIBA 01:02:40
107 67 ESTER BUIL ANDREU 01:04:46
108 68 LIRIA LAITA MASANES 01:04:46
109 56 MARIA TORNÉ VIDAL 01:08:32
110 114 IMMA ORO PEREMIQUEL 01:10:37