QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Cursa de Bell-lloc - 10K - Edició 2014

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 31 ALEXANDRE TÀSSIES LLORDÉS 00:34:29
2 91 JOSEP CUENCA GRIFOL 00:36:02
3 119 DAVID MARTINEZ LORDEN 00:36:06
4 34 JOSEP PASCUAL ROSELL 00:36:14
5 128 JOSEP GARDEÑES 00:36:20
6 126 MIQUEL FESNEDA JIMENEZ 00:36:33
7 6 JOSEP LLOBERA TORRES 00:36:48
8 103 BORJA COMENGE MONCLUS 00:37:12
9 68 SANTIAGO SANCHEZ RAMOS 00:37:58
10 24 FRANCISCO JAVIER CEBRIAN GARCIA 00:38:15
11 73 RAMON CARULLA ARGILÉS 00:38:54
12 76 XAVIER FAUS I TORÀ 00:39:29
13 58 DANIEL PÉREZ MARTÍN 00:39:35
14 69 CARLES PEREZ DE LA TORRE 00:39:43
15 74 STEVEN SHARP PERALTA 00:39:43
16 22 OSCAR OLIVA PAU 00:40:40
17 79 JORDI CAMATS BERNAUS 00:40:51
18 51 FRANCESC XAVIER FÀBREGA CIURANA 00:41:09
19 85 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:41:09
20 21 JAIRO CARRETERO SAN JOSE 00:41:12
21 44 RUBEN ALAMAN IBIZA 00:41:36
22 59 VICTOR POBLET ESPOLET 00:41:49
23 101 JAUME BOVE TRULLOLS 00:41:59
24 127 XAVIER CAMARASA CANETS 00:42:10
25 45 JOAN ARROYO ALONSO 00:42:15
26 14 OSCAR LANASPA PUYAL 00:42:19
27 27 JORDI PONS SORA 00:42:34
28 41 SERGIO PEREZ LLENA 00:42:55
29 82 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:43:04
30 64 XAVIER VILÀ PUIG 00:43:08
31 52 ISMAEL GABARRÓ LACASA 00:43:08
32 72 ANTONI ARGILÉS FALGUERA 00:43:12
33 71 OSCAR FARRERAS PETIT 00:43:14
34 18 KIKO PATIÑO DEL ARCO 00:43:25
35 83 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:43:48
36 67 ROGER VILARO FERNANDEZ 00:43:52
37 9 XAVIER MARAÑON RIPOLL 00:44:13
38 33 ROGER CABÓ CARRERA 00:44:32
39 78 AURÈLIA PRAT COROMINAS 00:44:42
40 48 EDU CASTILFORTE TORRES 00:44:50
41 5 PACO GARCIA RUIZ 00:44:54
42 13 FEDE DIEZ ESCRIBANO 00:45:01
43 60 JORDI PONS CASAS 00:45:04
44 115 JOAN TORNÉ ENRICH 00:45:06
45 17 JOAQUIM MIQUEL PLANA 00:45:26
46 32 XAVI TELLA CORNELLANA 00:45:36
47 97 PABLO COMENGE MONCLÚS 00:45:41
48 105 MIQUEL GARCIA MALAVE 00:45:44
49 123 JUAN MANUEL PRETEL SANCHEZ 00:45:45
50 94 MARC ROSET DALMAU 00:45:52
51 46 JOSEP MARIA BOLDÚ CINCA 00:45:59
52 89 MIGUEL ANGEL LUQUE LASTRA 00:46:00
53 109 JOSEP MAYORAL COLOMER 00:46:08
54 7 JOSE CARLOS LOPEZ SALIDO 00:46:10
55 631 GENIS LEAL SOLE 00:46:32
56 20 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:46:33
57 25 DANI PEREZ PACHECO 00:46:40
58 23 DULCE CASANOVA MARTINEZ 00:46:43
59 57 ENRIC MASIP I ARDÈVOL 00:46:56
60 90 MIKE MORELL SANGRAGOR 00:47:02
61 81 JULI PAULS VERDU 00:47:09
62 62 JOSEP ROIGÉ TAMARIT 00:47:15
63 37 ROSER XIPELL CLARASO 00:47:15
64 47 DAVID CABESTANY TIELL 00:47:27
65 93 SERGI ROCA FERRUZ 00:47:33
66 102 JOAN CAZALILLA PEREZ 00:47:34
67 1 XAVIER AMORÓS BORRELL 00:47:45
68 117 CARLES TORNÉ VIDA 00:48:10
69 16 TONI ALARCON RUIZ 00:48:17
70 2 JORDI AMORÓS CASTELLÀ 00:48:23
71 19 DANIEL DE LA FUENTE FERREIRO 00:48:50
72 28 MARTA ALTISENT SANAHUJA 00:49:11
73 65 ALBERT VILALTA SABATÉ 00:49:13
74 49 ANDREU DOMÍNGUEZ 00:49:13
75 100 ANTON BERMUDEZ RODAMILANS 00:49:13
76 80 RAMON LAVILLA FLOREJACHS 00:49:15
77 96 JORDI ALTISENT BUIRA 00:49:25
78 4 MARC PONS SOLSONA 00:49:26
79 125 JOSEP SORIGUERA PLANCH 00:49:31
80 92 JAUME AMORÓS BONET 00:49:39
81 43 JOSEP ROFES BARCELO 00:50:12
82 42 IVAN SUÀREZ 00:50:13
83 3 JOAN MANEL PIQUÉ SAFONT 00:50:26
84 39 JOSEP Mª TORRELLES SOLÉ 00:50:28
85 26 JOSE MANUEL SEGURADO MORALEJO 00:50:49
86 116 PAU TORNÉ ENRICH 00:50:49
87 11 RAMON TRIBÓ CRESPO 00:50:53
88 106 LAURA GARRETA ROIG 00:51:29
89 40 JOAN CARLES PURCALLA PEREZ 00:51:44
90 35 MARIA DE LOS ANG CASTILLO HERNANDEZ 00:52:17
91 110 MANEL MORELL FOLGUERA 00:52:30
92 104 JUAN ANTONIO FERNÁNDEZ BENITO 00:52:31
93 50 CRISTINA ENRICH GRIFOL 00:52:32
94 8 JOSEP MARAÑON GARRIGA 00:52:36
95 66 IGNASI VILAPLANA CORREA 00:53:01
96 30 RAFEL MARTÍ VILAMAJÓ 00:53:22
97 70 ALBERT BONELL BOSCH 00:53:25
98 10 LLORENÇ RIBERA I SOLSONA 00:54:21
99 54 ISABEL HERNANDEZ ROMA 00:54:35
100 114 RAMON ROBLES SOLA 00:54:39
101 113 JAUME QUEROL SOLE 00:54:58
102 122 JAVIER LOBO MUÑOZ 00:55:29
103 88 MARTA PRATDEPÀDUA PEDRÓS 00:55:56
104 87 DAVID CAÑO ROMEU 00:55:57
105 99 MARIONA RIBA SECANELL 00:56:43
106 56 JOSE MANUEL LOPEZ RUIZ 00:56:45
107 38 MANEL PIQUE FONTANET 00:57:00
108 53 JUAN LUIS GOMIZ RODRIGUEZ 00:57:16
109 98 RAMON RIBA DOMENJÓ 00:57:16
110 86 TONI BORONAT CURNUDELLA 00:57:21
111 77 FRANCESC GIL ANDREO 00:57:21
112 107 VÍCTOR JIMÉNEZ HERNÀNDEZ 00:57:50
113 63 MARC TORNÉ MO 00:59:20
114 120 IVAN TUFET LLAGUNA 00:59:58
115 61 TERESA PRATS MASGORET 01:00:24
116 124 JOSEP MARIA ROMA NAVARRO 01:00:32
117 108 ALBERTO MARTIN GIMENEZ 01:02:02
118 121 GLORIA BARRIENTOS MENDIBURO 01:02:41
119 118 MARIA TORNÉ VIDAL 01:11:02