QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Cursa de Bell-lloc - 10K - Edició 2011

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 30 ALEXANDRE TÀSSIES LLORDÉS 00:35:34
2 18 JOSEP VILADOMS BELLART 00:35:44
3 48 RAMON BASCOMPTE TOMÀS 00:36:29
4 240 IVAN MENCHON VELASCO 00:36:38
5 102 JOSEP MARIA RIBES BORRÀS 00:36:44
6 113 RAMON CARULLA ARGILÉS 00:36:57
7 220 CARLOS FERNANDEZ DE DIOS 00:37:11
8 33 JACOB VILADOMS BELLART 00:37:58
9 119 MIQUEL FRESNEDA JIMENEZ 00:38:09
10 23 ABELARDO PUERTA LUNA 00:38:16
11 47 TONI GABERNET FONT 00:38:27
12 125 XAVIER PAMPOLS SOLANS 00:38:39
13 79 ALEX LEAL BLANCO 00:38:51
14 75 GUILLEM PARCERISAS LABORDA 00:38:51
15 EMILIO GESTEIRA MARTINEZ 00:39:05
16 100 ANTONIO FAURIA ROMERO 00:39:10
17 13 JORDI BESORA PALOU 00:39:27
18 121 ALBERT BERGADA ALBURQUERQUE 00:40:05
19 9 JOSEP MARIA BALASCH VILARO 00:40:08
20 61 PERE JOSEP LÓPEZ MARTÍ 00:40:10
21 138 SISCO GUALLAR GONZALEZ 00:40:12
22 120 JOSEP MARIA MARQUÉS RODÉS 00:40:19
23 140 STEVEN SHARP 00:40:26
24 14 JOSEP BORGES SOLÀ 00:40:35
25 65 JORDI FALIP OLIVA 00:40:42
26 8 JORDI ESQUÉ PORTA 00:40:44
27 7 DANI BELLART SANS 00:40:44
28 42 JOAN MOGAS AMOROS 00:40:46
29 58 SANTI SANCHEZ RAMOS 00:40:51
30 66 JOSEP MUNTÓ AUBETS 00:41:09
31 36 ROBERT BARBOSA PADIN 00:41:26
32 ARNAU FEIXAS PERERA 00:41:31
33 128 JOEL BOLDU SOLSONA 00:41:39
34 126 SANTI PAMPOLS SOLANS 00:41:42
35 115 JOSEP M CALUCHO SOLE 00:41:50
36 114 FRANCISCO MACIAS DURAN 00:41:50
37 43 JORDI PONS SORA 00:42:00
38 72 JORDI BALAGUÉ I LINARES 00:42:13
39 221 MARC BRUGULAT I PANÉS 00:42:17
40 28 JUAN JOSÉ LÓPEZ GUERRERO 00:42:25
41 96 JOEL FELIP CAMPS 00:42:26
42 87 JORDI BALLESTE ESCORIHUELA 00:42:28
43 41 PERE CASAS MURTRA 00:42:33
44 91 JESÚS AUBERNI LLAUDET 00:42:44
45 83 LLUIS MIQUEL PLA ARAGONES 00:42:52
46 237 TONI MATEO LÓPEZ 00:42:52
47 19 VICENÇ SANCHO CALDEIRO 00:43:03
48 11 JUAN CARLOS ABASCAL BARQUÍN 00:43:07
49 86 ROBERT TARRIO CARULLA 00:43:14
50 26 RAMON BOSCH SALLA 00:43:18
51 103 ABEL TEIXIDO ALBAREDA 00:43:23
52 52 JOSEP MALAVÉ SOTERAS 00:43:26
53 233 JAUME SEGURA RICO 00:43:27
54 68 FRANCISCO JOVÉ MARCH 00:43:34
55 222 ARNAU CLOT RAZQUIN 00:43:41
56 110 JORDI VINDEL IBARS 00:43:48
57 269 DANI ABASCAL BARQUÍN 00:43:51
58 105 JOSEP MANUEL PERALTA AVELLANO 00:43:58
59 245 MARC ARACIL SALLES 00:44:12
60 21 ESTEBAN MARTINEZ ROSA 00:44:12
61 236 JORDI GUIXÉ XIXONS 00:44:18
62 32 ANTONIO BELLART SALDAMANDO 00:44:21
63 2 BART LOOMANS 00:44:25
64 6 BLAI FARRE JARANA 00:44:26
65 216 RAMON TERES FERNANDEZ 00:44:28
66 254 JOSE CARLOS LOPEZ SALIDO 00:44:30
67 62 ALBERT LÓPEZ NADAL 00:44:33
68 46 SÒNIA TARRAGÓ SOLÉ 00:44:37
69 15 EDUARD ARJONA FELIP 00:44:46
70 84 XAVIER AMORÓS BORRELL 00:44:48
71 49 JOSEP PUIGPINOS ROMA 00:44:51
72 146 CARLES CASTELLÓ I MATEU 00:44:59
73 20 RAMON SOLÉ PÀMIES 00:45:00
74 88 MAGI MERCER ARGELICH 00:45:04
75 117 TONI HERMOSO PUA 00:45:05
76 214 JOSE ANTONIO FUENTES TRASSIERRA 00:45:08
77 69 DANI PEREZ PACHECO 00:45:08
78 263 MARTIN MONTORI ARENILLAS 00:45:09
79 31 AUREA ARCE FARRE 00:45:32
80 67 JOSEP ALCONCHEL CABRERA 00:45:33
81 89 CARLES PIJUAN CAUS 00:45:34
82 108 IMMA ESTANY I MORROS 00:45:56
83 209 GERARD GUAL GRADO 00:45:57
84 145 ROBERTO SÁNCHEZ FARRÉ 00:46:02
85 213 JOSEP FUENTE MUNTANE 00:46:07
86 226 JORGE FUMANAL CASTANERA 00:46:08
87 118 JORDI AIGE TICO 00:46:10
88 16 DAVID BOSCH BLASI 00:46:11
89 77 JAUME GIMENO JUAN 00:46:22
90 270 RAMON PRATS PASCUAL 00:46:26
91 ROSAMARI CARULLA ARGILÉS 00:46:26
92 132 JOSEP Mª REIG MORELL 00:46:26
93 63 JOAN CARLES PURCALLA PEREZ 00:46:31
94 112 ANTONI ARGILÉS FALGUERA 00:46:33
95 107 HÉCTOR SÁNCHEZ FARRÉ 00:46:41
96 106 SIMEÓ FUENTES CRESPO 00:46:41
97 57 JOSEP Mª TORRELLES SOLÉ 00:46:44
98 4 ARTUR ESPACHS ROURE 00:46:49
99 92 ENRIC MASIP I ARDÈVOL 00:46:56
100 40 RAMON BONET OLIVART 00:47:04
101 255 ANTONI ARTIGUES TARRES 00:47:19
102 142 DIEGO PATON HERRERO 00:48:01
103 141 JUAN MANUEL CALERO RAYA 00:48:02
104 223 MAURICIO GUTIÉRREZ GARCÍA-MENÉNDEZ 00:48:04
105 97 JOSEP MARIA BOLDÚ CINCA 00:48:09
106 127 JULI PAULS VERDU 00:48:18
107 122 LLORENÇ RUBIO CAMPAS 00:48:24
108 215 DANIEL SAGUÉS GISPERT 00:48:25
109 136 ALBERT CORTÉS TEIXIDÓ 00:48:25
110 71 LLUÍS SERRA MUNTANÉ 00:48:30
111 27 JOSE ANDRES CAÑAS MARTINEZ 00:48:32
112 109 ALEX VILANOVA CASTELLÓ 00:48:46
113 134 JOAN ANTONI DEL PINO MOLINA 00:48:46
114 124 XAVIER VIAÑA TREPAT 00:48:46
115 80 DANIEL ATIENZA LÓPEZ 00:48:52
116 70 DAVID MADRID FIGUERAS 00:49:02
117 204 XAVI TELLA CORNELLANA 00:49:06
118 24 XAVIER SOLSONA CUADRAT 00:49:12
119 1 MARC PONS SOLSONA 00:49:36
120 130 PEPITA MONTIEL SUAREZ 00:49:52
121 242 JOSEP MARIA BALAGUÉ I FORÉS 00:50:00
122 206 ANDREU DOMINGUEZ RODRIGUEZ 00:50:12
123 217 FREDY DIAZ RODRIGUEZ 00:50:17
124 253 JAUME CARBI I TELLA 00:50:18
125 45 EMILIO SOLANA CAMPAÑA 00:50:21
126 231 ALBERT VILALTA SABATE 00:50:22
127 22 NÚRIA SALVAT ROVIRA 00:50:23
128 229 JUANJO RUBIO ARCHS 00:50:25
129 243 DAVID CABESTANY TIELL 00:50:33
130 123 JORDI CASTELLÀ BOVÉ 00:50:46
131 241 XÈNIA OLLER DOMINGO 00:50:53
132 101 BENITO PASCUAL GARCIA 00:50:55
133 59 JOAN CATALA RIBE 00:51:03
134 54 XAVIER CARRILLO I ALIANA 00:51:11
135 94 JOSE MARIA GARCIA SANCHEZ 00:51:13
136 258 MARIA MAÑANET NAVAL 00:51:13
137 60 ELENA SEGURA RIUS 00:51:21
138 29 RAFEL MARTÍ VILAMAJÓ 00:51:24
139 235 LAURA GARRETA ROIG 00:51:39
140 44 RAMON PONS SOLE 00:51:50
141 212 GERARD FONT MARTIN 00:51:52
142 260 JUAN PEÑAFIEL TELLADO 00:52:04
143 247 ALBA ANDRES ROCA 00:52:10
144 205 JORDI BRUCART MILLAN 00:52:14
145 201 ALBERTO MARTIN GIMENEZ 00:52:28
146 93 ROBERT TÀSIES LLORDÉS 00:52:32
147 248 GERARD ROBINAT RUBI 00:52:40
148 202 JOAQUIN PIEDRA PASCUAL 00:52:52
149 251 JOSE ANGEL RUBIO RUIZ 00:52:53
150 225 JOSE LUIS ZUFERRI SEGURA 00:53:02
151 232 JAUME BORRUT CASTELLÓ 00:53:08
152 99 XAVIER MARUENDA LLOBERA 00:53:20
153 207 ROSA BONET BIOSCA 00:53:24
154 246 JUDITH NAVÉS SOLÉ 00:53:24
155 144 CARMEN ACACIA GARCÍA DEZA 00:53:31
156 218 JORDI MOLNER CANAL 00:53:44
157 219 RAMON LLOBERA BAIGET 00:53:49
158 224 JOSÉ ANTONIO NAVARRO ABAD 00:53:55
159 116 ROSA FONT FUMANAL 00:53:57
160 257 DANIEL MAÑANET NAVAL 00:54:01
161 208 VIS VIDAL ROSELL 00:54:02
162 259 JOSEP M. GILI CASALS 00:54:03
163 85 JAVIER MAÑANET JOVELLAR 00:54:07
164 53 MANEL PIQUE FONTANET 00:54:07
165 64 SERAFIN SANZ SANZ 00:54:10
166 135 ROSA MOLLO HUGUET 00:54:22
167 56 JUDIT SOLÉ PEREZ 00:54:27
168 50 JAIME CASTILLO GAMBON 00:54:42
169 17 ALBERT BOLADERES 00:54:53
170 37 PERE PINÓS VILALTA 00:55:10
171 73 TONI BORONAT CORNUDELLA 00:55:20
172 131 CARME MARTIN BARROS 00:55:22
173 268 ELI VILALTA SALA 00:55:43
174 3 MARC SOLÉ MERCÉ 00:56:37
175 133 FERRAN ROMERO POZO 00:56:58
176 267 LALI MESTRES FARRÉ 00:57:26
177 256 FRANCISCO GARCIA GIL 00:57:30
178 78 GOÑI RAMON 00:57:34
179 5 TERE LERI BIELA 00:58:00
180 203 GEMMA FIGUERAS FARRÉ 00:58:48
181 200 ESTHER CARBAJO CASAS 00:59:23
182 143 PRUDEN MORALES LEON 00:59:36
183 238 RODRIGO GAETE HARZENETTER 00:59:43
184 25 FRANCESC TORRENT MATEUS 00:59:59
185 234 JOAN CARLES TORRENT MATEUS 01:00:00
186 227 EDUARD FRAGO MONTANUY 01:00:06
187 261 JOSEP MARIA ROMÀ NAVARRO 01:01:05
188 34 JOAN ROGES FORNS 01:01:28
189 249 NURIA RODRIGUEZ PAULS 01:01:46
190 104 QUIM RAMOS I MAYOR 01:02:18
191 90 ANA NAVAL GRAU 01:03:00
192 12 MERCE VILA BOLDU 01:03:12
193 211 JOAN ESCORIHUELA MARTI 01:03:46
194 55 MANU ARGUDO BATALLA 01:04:37
195 210 ANGELA ARGUDO BATALLA 01:04:38
196 230 TONI MESSEGUE FOLGUERA 01:04:38
197 250 CARLES SOLÉ BONJORN 01:04:38
198 264 ISABEL HERNÁNDEZ ROMÀ 01:05:28
199 228 CARLOS TEJEDOR BONED 01:05:28
200 244 ANDREA TORREGROSA VERNET 01:05:45
201 35 EMILIO CONTRERAS FRIAS 01:06:10
202 265 CARINA NADAL GRIFOL 01:10:11
203 262 RAFEL NADAL CASTELLVI 01:10:14
204 51 ANTONIO VIGO BELLERA 01:11:30
205 10 INGRID GIMENEZ FIGUERA 01:18:40