QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultados Castillazuelo - Pueyo - 10K - Edición 2020

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 120 OSCAR SORIANO SANCHEZ 00:40:06
2 79 DIEGO HERMOSO SAN MODESTO 00:40:29
3 19 ANDRES CLAVERO MARTÍNEZ 00:41:10
4 81 FRANCISCO JESUS TORRES AVILA 00:42:20
5 6 NÉSTOR ARILLA SUBIAS 00:42:54
6 74 EDUARDO LUIS ALOS 00:43:17
7 89 RUBÉN RODRÍGUEZ PRÓSPERO 00:44:48
8 82 SERGIO ESTAÚN CLAVER 00:46:01
9 16 ALEJANDRO CASTARLENAS CHELA 00:46:28
10 118 DANIEL CREMADES ARROYOS 00:46:29
11 13 ANGEL CALLEJAS ESCATIN 00:46:35
12 101 CARLOS FERRAZ IUSAN 00:46:38
13 77 JOSE RAMON VILLA 00:46:51
14 75 JORGE CORNIEL CORVINOS 00:47:20
15 121 SERGIO BOSQUE BUIL 00:47:53
16 43 JOSE ANTONIO MANERO NAVARRO 00:47:58
17 21 JAIME FERRANDO CASTILLO 00:48:06
18 113 ANTONIO ALBAR GONZÁLEZ-VALERIO 00:48:17
19 76 ALINA STROIA 00:48:32
20 93 ABEL ARROYO CULLERES 00:49:01
21 85 JORGE LLANAS BUIL 00:49:41
22 112 GUSTAVO GIL FINESTRA 00:49:52
23 87 YON RAMOS GONZALEZ 00:50:17
24 56 LUIS SANCERNI SALGADO 00:50:31
25 109 MARIO SOLANS RASO 00:50:37
26 95 PEDRO BERGES BARÓN 00:50:39
27 86 CARLOS LOSCERTALES BELLOSTAS 00:51:00
28 26 RUBÉN GRASA SESMA 00:51:14
29 94 BORJA ARROYOS CAMPO 00:51:29
30 18 ROBERTO CAVERO ROSALES 00:51:49
31 105 MIGUEL ANGEL PINIES DUESO 00:51:51
32 60 DANIEL SIERRA GARRIDO 00:51:54
33 88 MARIO ALMUNIA BRAVO 00:52:17
34 98 LUIS ESTER DORADO 00:52:17
35 27 JOSÉ ANTONIO GRAU COSCULLUELA 00:52:19
36 8 MIGUEL ANGEL BARFALUY BUIL 00:53:00
37 106 JESUS ELIAS RIOS MOLINER 00:53:08
38 65 NOEMÍ TOMÁS NERIN 00:53:44
39 35 MARIANO LACAMBRA CASTILLO 00:53:45
40 32 PACO JORDAN ONCINS 00:53:55
41 58 MIGUEL SANZ GIL 00:54:07
42 131 NACHO FERRER DE LA HOZ 00:54:24
43 107 IVAN RODRIGUEZ LUIS 00:54:26
44 108 DAVID SANCHEZ CONEJOS 00:54:51
45 102 JOSE LABORDA MUR 00:55:01
46 12 JOEL BORBÓN CONS 00:55:29
47 40 RAFA LUEZA VALERO 00:55:32
48 57 SERGIO SANMARTÍN BISPE 00:55:50
49 51 SANTIAGO PUEYO SOLER 00:55:50
50 122 JAVIER GARCÍA CASASNOVAS 00:55:51
51 50 JOSE ANTONIO PUERTO MAZANA 00:55:55
52 25 LUCÍA GRASA RODRIGO 00:56:05
53 3 DAVID ALAS BISTUER 00:56:06
54 59 JESUS SANZ SIERRA 00:56:22
55 67 VÍCTOR MANUEL TORRES TRASTOY 00:57:09
56 41 DAVID MAIRAL COLL 00:57:09
57 104 CRISTINA MARTÍNEZ GIMÉNEZ 00:57:14
58 110 JOSÉ LUIS VÁZQUEZ PÉREZ 00:57:44
59 127 RAMIRO ESPAÑOL ALTEMIR 00:57:44
60 114 SANTI GILABERTE LABUENA 00:57:53
61 78 JOSE ANGEL DELGADO GUILLEN 00:58:16
62 73 RAQUEL CIUDAD BERICAT 00:58:17
63 117 NACHO CASTAN ARILLA 00:58:31
64 126 ESTHER CAMPO SÁNCHEZ 00:58:58
65 134 PAU ROSET VENTURA 00:59:54
66 31 MIGUEL JORDAN ONCINS 00:59:58
67 96 MIGUEL BORRORTO VIGUERA 01:00:05
68 100 MARTIN FERNANDEZ GIRON 01:00:39
69 125 JOSE MIGUEL PEDROSO GONZALEZ 01:00:56
70 133 MAREYLI RIBERA VELAZQUEZ 01:01:27
71 103 RAQUEL LOPEZ TREMOSA 01:01:33
72 61 ALEX SIERRA MOLINA 01:01:33
73 17 MARIAN CASTELLO LACOSTA 01:01:39
74 91 VLADIMIR MIRANDA DOMÍNGUEZ 01:01:41
75 47 JOSEMARIA NAVARRO HERAS 01:01:43
76 52 LUISA ROBLEDO RODRIGUEZ 01:02:19
77 119 PALOMA CITOLER BOTELLER 01:02:19
78 36 EZEQUIEL LAPORTA SOPENA 01:03:12
79 130 SERGIO ZAMBRANA ALTARRIBA 01:03:13
80 132 CARLOS SANCHEZ MALAGUITA 01:03:15
81 84 RAUL BUISAN MARTINEZ 01:04:15
82 4 ELENA ALBAR GONZÁLEZ-VALERIO 01:04:45
83 30 MANU JORDAN ONCINS 01:04:50
84 129 RAQUEL TURMO LACORT 01:04:52
85 128 LAURA TURMO LACORT 01:04:53
86 116 MAPI MARCUELLO CAPABLO 01:06:09
87 123 DULZIS BAGÜESTE GRAMISEL 01:08:00
88 69 JAVIER VIÑUALES ANDREU 01:09:42
89 90 PILAR NAVARRO TRALLERO 01:09:42
90 70 JORGE VIÑUALES ANDREU 01:09:43
91 49 RITA PIEDRAFITA TREMOSA 01:14:57
92 124 SUSANA BAGÜESTE GRAMISEL 01:14:57
93 46 ANAMARI MONCASI CEBOLLERO 01:14:58
94 34 MARIA JOSE ´PEQUE´ JUSTE ARNAL 01:17:14
95 97 LOLA CÁCERES MARTÍNEZ 01:17:46
96 115 GABRI IOSIF 01:18:42