QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultados San Silvestre - Barbastro - MINI - Edición 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 1529 URBEZ GIL GARCIA 00:02:58
2 1588 ADAM SAYD TAHRI 00:03:06
3 1527 JORGE ESCARTIN ABADIAS 00:03:16
4 1584 YOUSSEF MOTAOUAKIL ELOBBADI 00:03:25
5 1576 ELARBI FARAHOUNE 00:03:27
6 1574 ELYAS ENNAJI BELLOUH 00:03:30
7 1581 ANAS HAIDA MANSOUR 00:03:30
8 1570 ELYAS ELLAGHAHS 00:03:32
9 1507 JOSE LUIS DURAN CALERO 00:03:36
10 1568 WAFAAH EL MOUTAOUAKIL 00:03:37
11 1551 RODRIGO MIGUEL RIVERA 00:03:40
12 1569 YASMIN EL MOUTAOUAKIL 00:03:41
13 1516 CLAUDIA SAMPEDRO PALACÍN 00:03:43
14 1590 NEIL RUBIO MARTÍN 00:03:45
15 1513 SOFIA NASARRE BLAZQUEZ 00:03:46
16 1577 RAYAN FARAHOUNE 00:03:49
17 1572 ABDELILAH ELYESSEFY 00:03:50
18 25 MARTIN BALLESTEROS 00:03:51
19 1543 VEGA SIERRA RIO 00:03:51
20 1575 HANZA FAIK 00:03:56
21 1579 BILAL HAIDA CHEMITI 00:03:56
22 1585 LAURA MURILLO ARREGUI 00:03:57
23 1563 OMAIMA EL BOUAZZAOUI HAIDA 00:03:59
24 1549 JORGE FUSTER CASTILLO 00:04:00
25 1571 FARA ELLAGHAHS 00:04:00
26 1606 SERGIO BISTUER 00:04:00
27 1580 WALID HAIDA CHEMITI 00:04:01
28 1602 PAULA GUIRAL CASTILLO 00:04:01
29 1601 DANIEL SOUSA 00:04:01
30 1546 IZAN GARRIDO VIDAL 00:04:02
31 1502 DAVID BESTUE MALO 00:04:05
32 1510 JUAN LACOMA LORIENTE 00:04:08
33 1544 MARAH SIMON PUJOLS 00:04:09
34 1557 BADR BELOUH CHARFAOUI 00:04:16
35 1578 ERIK GARCIA LALIENA 00:04:21
36 1548 GORKA CANTIN ECHEVARNE 00:04:22
37 1593 ARTURO TALABARDON JORDAN 00:04:26
38 1547 CLARA ARILLA FORTUÑO 00:04:26
39 1552 PABLO SORIA CORONAS 00:04:30
40 1600 MATEO FUMAZ 00:04:32
41 1598 LASZLO CASQUILLO 00:04:32
42 1573 AMAL ELYESSEFY 00:04:33
43 1582 RAYAN HAIDA MANSOUR 00:04:39
44 1514 BRUNO RODRIGO ARILLA 00:04:41
45 1501 INÉS ABADÍAS FRANCO 00:04:41
46 1533 CLARA LACOMA SALAS 00:04:42
47 1505 BRUNO COSCOJUELA VIADER 00:04:43
48 1537 PABLO NERIN GARCES 00:04:43
49 1530 ALEJANDRA GIRAL CASTILLO 00:04:43
50 1542 DANIELA SIERRA RIO 00:04:43
51 1540 MIREIA RIVERA TAPIA 00:04:44
52 1587 HUGO SAHUN NAVARRO 00:04:47
53 1506 JUAN COSCOJUELA VIADER 00:04:50
54 1509 NOA LACAMBRA. TOMAS 00:04:50
55 1561 IMRAN EL ANSARY 00:04:52
56 1519 JORGE MIGUEL CASAÑAL 00:04:52
57 1597 IMI CASQUILLO 00:04:57
58 1504 PAULA CAVERO FONS 00:04:57
59 1604 NATALIA LLEIDA TORRES 00:05:00
60 1517 INÉS SANTA-BARBARA PALACIO 00:05:00
61 1554 NAYRA SUBIAS ANGLES 00:05:06
62 1564 ZAKARIA EL HABIB NOUINI 00:05:07
63 1503 VICTORIA CASTILLÓN EZQUERRA 00:05:08
64 1520 PAULA SARASA GUZMAN 00:05:08
65 1528 LIA GARZON PONS 00:05:09
66 1589 ANIOL GONZÁLEZ MARTIN 00:05:27
67 1591 JACOBO MIRANDA CAMBRA 00:05:38
68 1556 SAMI ANKOU 00:05:50
69 1518 LINA GHOUZLANE 00:05:59
70 1599 JAVIER SANCHEZ 00:06:23
71 1535 MARTIN MANZANERA CAVERO 00:09:11