QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Cursa de la primera premsada - La Granadella - 10K - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 54 ALBERT CAMARASA SANSA 00:39:28
2 10 RAMON BOSCH SALLA 00:39:40
3 20 SERGI BERNAUS TOSQUELLA 00:39:40
4 14 JOAN TERMENS CANALS 00:41:14
5 80 SERGI ESCOBAR BADIA 00:41:30
6 44 CRISTIAN CATALA BLAY 00:41:55
7 15 JORDI CARRASCAL LLIMÓS 00:42:18
8 46 KRYSA MIROSLAV 00:42:18
9 38 XAVI GUTIÉRREZ RIU 00:42:42
10 41 ROSAMARI CARULLA ARGILÉS 00:43:05
11 22 JORGE MORILLAS SANCHEZ 00:43:10
12 52 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:43:27
13 19 JOSEP BERGUA MUÑOZ 00:44:38
14 51 JOSEP MARIA ALEU ARDIACA 00:45:25
15 16 ENRIC FRANCH OLIVARES 00:45:35
16 47 JOAN RIBES ESTRADA 00:46:09
17 43 CARLOS BRITO NUESI 00:46:46
18 49 JOSEP BOCHACA GEA 00:46:52
19 2 ALEX GUAL RIPOLL 00:46:53
20 70 LLUIS SOLÉ FARRAN 00:47:00
21 39 STEVEN SHARP PERALTA 00:47:07
22 29 JOSEP CUESTA 00:47:07
23 32 MARC LANA MIR 00:47:57
24 35 SALVADOR VILA SANOU 00:48:21
25 3 IVAN SUÀREZ 00:48:31
26 21 ELISA LLADÓS CATALÀ 00:48:53
27 59 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:49:09
28 57 DAVID FONT VIDAL 00:49:20
29 36 FRANCESC SEGARRA TELL 00:49:24
30 50 JOSE DO PRADO 00:50:00
31 1 ROBERT GUAL CAMPABADAL 00:50:01
32 53 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:50:29
33 30 MARTA BALLESTÉ I PAU 00:51:05
34 77 MANEL PUERTAS INSA 00:51:06
35 55 JOAN CARLES CHARLES MILLAN 00:51:47
36 65 GENÍS GONZÀLEZ CASTELLÓ 00:52:02
37 61 JOAN SERÓ ROVIRA 00:53:04
38 79 IVAN ALCAZAR PINILLA 00:53:21
39 66 JESUS LOPEZ MARTI 00:53:22
40 78 MIGUEL AGUILERA AYUSO 00:53:25
41 37 JOAN AUGE ESPUGA 00:53:43
42 33 MONTSE MAGALLON CORTADA 00:53:48
43 63 PAU CARDIEL SAS 00:54:31
44 9 HAKIM SEDIKI AIT SILARBI 00:54:31
45 23 SILVIA CALZADA CINTAS 00:55:35
46 4 CONSOL BOSCH PIJUAN 00:55:46
47 48 IRMA ZAVIRIUCHA 00:56:45
48 34 JOSEP MIMBRERA CUENCA 00:56:49
49 26 GERARD JUANOS VILLALTA 00:56:50
50 17 MIQUEL SANTAEULÀRIA CAIRÓ 00:57:01
51 42 SANDRA ARAUJO SÀNCHEZ 00:57:05
52 45 JOAN LUQUE BARRULL 00:57:05
53 56 MAGDA FARRÉ SANS 00:57:34
54 58 ANNA FONTOVA PONS 01:01:30
55 71 XAVIER SUÑE 01:01:54
56 7 LAURA CASTELLS BAQUE 01:02:18
57 18 LLUIS RIQUELME PALAZON 01:02:42
58 64 ADRIÀ FLIX LOPEZ 01:02:56
59 75 JAUME BERNIS CASTELLS 01:03:05
60 24 ALFONS CALZADA DOLADE 01:03:05
61 76 ROSER GIMENO DUASO 01:03:19
62 74 IRENE VISA VILALTA 01:03:19
63 28 JOSEP LLUÍS TURUGUET LÓPEZ 01:03:48
64 73 RAUL VALVERDE GARCIA 01:08:04
65 62 AIDA CASTELLÓ CORRETGÉ 01:08:04
66 72 CARME VALLES QUINTILLA 01:15:35
67 5 GINA HORTAL CASTAÑO 01:15:57
68 69 JOSE DAMIAN SERRANO GALAN 01:16:14
69 68 MARISOL SARLE MOR 01:16:15