QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Cassoles - Juneda - 10K - Edició 2018

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 53 JOAN PALLÀS JANÉS 00:36:26
2 7 RAMON REQUESENS RODRÍGUEZ 00:36:45
3 18 JOSEP BERGUA MUÑOZ 00:37:19
4 5 MANEL GABERNET SAGRA 00:37:39
5 535 SERGI NUNES JORDAN 00:37:50
6 50 ANTONI CAPELL BUENDIA 00:38:07
7 20 JORGE MORILLAS SANCHEZ 00:38:13
8 59 ALBERT IBARS PEIRÓ 00:38:32
9 37 XAVI GUTIÉRREZ RIU 00:38:37
10 14 MARIO GOMEZ LOZANO 00:38:46
11 9 RAMON BOSCH SALLA 00:38:51
12 45 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:39:06
13 42 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:39:27
14 21 SERGIO PEREZ LLENA 00:39:44
15 13 GERARD ROSINACH TRIQUELL 00:40:17
16 29 OSCAR GARCIA SERRATE 00:41:01
17 10 ABEL GARCIA JIMÉNEZ 00:41:52
18 56 JOSEP BAJONA CASES 00:41:56
19 40 JOSEP MARIA CORRETGER OLIVART 00:42:55
20 39 CARLOS BRITO 00:42:57
21 73 IGNASI PALACIOS PEREZ 00:42:57
22 4 ANGEL FARRAN JULIÀ 00:43:04
23 35 RAMON ARRUFAT GONZÀLEZ 00:43:36
24 17 JORDI SERRA VILA 00:43:37
25 33 ROBERT TARRIO CARULLA 00:43:57
26 3 PACO RODRIGUEZ HERRERA 00:44:11
27 19 ELISA LLADÓS CATALÀ 00:44:21
28 43 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:44:47
29 41 JORDI MIRET BERROCAL 00:44:56
30 38 JOAN SALVADOR ROBERT 00:45:01
31 592 NIKO GARCÍA JIMENEZ 00:45:21
32 16 ENRIC LLAURADÓ PAJARES 00:46:13
33 68 JORDI VALLÉS BEÀ 00:46:15
34 64 CARLES PEIRET DE LA FUENTE 00:46:49
35 MONTSE MAGALLON CORTADA 00:47:20
36 12 XAVIER PAU ABELLA 00:47:25
37 48 JORDI ARQUÉS BARDAJÍ 00:47:44
38 1 IVAN SUÀREZ 00:47:55
39 NÚRIA ALCÀNTARA RODRÍGUEZ 00:48:11
40 44 GUSTAVO SANCHEZ ORREGO 00:48:41
41 30 ROBERTO GOMEZ SARO 00:49:07
42 27 JORDI CARDIL RIO 00:49:14
43 23 ANTONI TORRES MESTRE 00:49:16
44 54 LAURA PALLEJA FIGUERAS 00:49:24
45 22 IBAN FARRÉ FARRAN 00:50:01
46 52 CARME SERRES GONZALEZ 00:50:10
47 69 ALEX VEGA BLESA 00:50:14
48 36 NEUS GILI MASAGUÉ 00:50:58
49 49 DAVID RALUY 00:51:37
50 32 JOSEP PUIG RUBIES 00:51:44
51 6 MONTSE PEIRÓ CASES 00:52:32
52 57 PAU CORRETGE NIUBO 00:52:54
53 61 GABRIEL MALDONADO RABES 00:54:01
54 63 YOLANDA MARTINEZ MARTINEZ 00:54:29
55 67 OSCAR SORLI FOIX 00:54:29
56 62 KARMEN MARTINEZ MARTINEZ 00:55:40
57 65 ANGEL RAMIREZ VAYA 00:55:40
58 11 RAMON REQUESENS TORRELLAS 00:55:54
59 70 JULIA VILA ARQUES 00:56:54
60 74 SÍLVIA FREIXES SORIA 00:56:55
61 25 ROSA ARQUES CURCO 00:57:08
62 2 JOSEP Mª SALVIA SOLEDA 00:57:08
63 28 XAVIER CASADELLA QUER 01:01:37
64 46 NÚRIA FREIXES CAPDEVILA 01:02:41
65 47 JOSEP SALLA GONZÁLEZ 01:02:42
66 15 MONTSE PUIG JIMENEZ 01:07:36
67 58 MIQUEL GUICH ESCOLANO 01:09:32
68 72 SANDRA VILLUENDAS 01:10:12
69 71 JOSE ANTONIO VILLUENDAS 01:10:12
70 26 ALBERT BONELL BOSCH 01:10:13