QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Cassoles - Juneda - 10K - Edició 2017

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 8 RICARD PASTÓ LLOBERA 00:34:41
2 33 ALEXANDRE TÀSSIES LLORDÉS 00:35:16
3 12 OSCAR BALSELLS SALES 00:36:53
4 43 ALEX SALINAS GOMEZ 00:37:12
5 32 AXEL TREPAT FONTANET 00:37:58
6 39 JOSEP MARIA BERGUA MUÑOZ 00:38:09
7 28 RAMON REQUESENS RODRÍGUEZ 00:39:01
8 70 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:39:19
9 54 JOSEP BONET OLIVART 00:39:21
10 62 MIGUEL FRESNO AMATE 00:39:28
11 4 SERGI BADIA GARCIA 00:39:35
12 19 RAMON BOSCH SALLA 00:39:58
13 41 SERGIO PEREZ LLENA 00:40:09
14 1 JOSEP MARIA BALASCH VILARO 00:40:10
15 34 MARIO GOMEZ LOZANO 00:40:28
16 23 JORDI MACIÀ ARBÓS 00:40:49
17 65 JAVI MONZON MANSO 00:40:50
18 5 TONI GARCIA JIMENEZ 00:40:58
19 25 JAUME REBORDOSA LLIBERATO 00:41:55
20 10 JOAN SIRVENT SOLÀ 00:41:58
21 76 JOSEP BAJONA CASES 00:42:35
22 18 RAMON BONET OLIVART 00:42:43
23 27 PACO BEIRO GONZALEZ 00:42:57
24 71 LLUIS MODESTO ROURE 00:43:08
25 50 RUBEN ALAMAN IBIZA 00:43:17
26 37 ENRIC LLAURADÓ PAJARES 00:43:29
27 59 RAMON ARRUFAT GONZALEZ 00:43:37
28 7 ANGEL FARRAN JULIÀ 00:43:47
29 64 QUIM SUMALLA SUAREZ 00:43:55
30 78 ANTONI GIRVENT LÓPEZ 00:44:22
31 61 JOSEP MARIA CORRETGER OLIVART 00:44:26
32 36 CARLOS ENJUANES LLOP 00:44:39
33 69 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:45:01
34 30 MARTA ALTISENT SANAHUJA 00:45:15
35 14 JORDI DE MONTEYS SEGURA 00:45:15
36 38 JORDI SERRA VILA 00:45:22
37 95 IOAN SOPORAN 00:46:00
38 91 FERRAN MAS CARRE 00:46:03
39 102 NIKO GARCÍA JIMENEZ 00:46:05
40 92 ORIOL MORENO CAPDEVILA 00:46:06
41 63 JORDI MIRET BERROCAL 00:46:44
42 17 NÚRIA ALCÀNTARA RODRÍGUEZ 00:46:54
43 29 XAVIER PAU ABELLA 00:47:05
44 6 MANEL HERNANDEZ ROMERO 00:47:23
45 31 XAVI TELLA CORNELLANA 00:47:29
46 99 JORDI CAVA VILA 00:47:41
47 15 JORDI NICOLAU INGLES 00:47:42
48 3 IVAN SUÀREZ 00:48:05
49 11 JORDI ALBINO RAMÍREZ 00:48:09
50 26 TONI SANCHEZ AGUILA 00:48:16
51 24 JOSEP MARIA MORLANS SANS 00:48:19
52 88 JORDI GIL SÁNCHEZ 00:48:27
53 49 JOSEP ROFES BARCELO 00:48:43
54 97 ALEX VEGA BLESA 00:48:56
55 79 AIDA CANO DEL SOL 00:49:09
56 93 CARLES PEIRET DE LA FUENTE 00:49:09
57 101 MANEL PUERTAS INSA 00:49:36
58 48 ANTONI TORRES MESTRE 00:49:41
59 80 NURIA AGUILAR MOLES 00:50:08
60 100 ANTONI AMENÓS AMPURDANÉS 00:50:11
61 21 ABEL GARCIA JIMÉNEZ 00:50:16
62 73 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:50:28
63 67 JOSE MILLA MORA 00:50:49
64 52 LLUIS ARNAU GARCIA 00:50:56
65 55 EDU CAPDEVILA RONEU 00:51:25
66 83 JORDI ARQUES BARDAJI 00:51:25
67 94 JORDI RAMÍREZ PASCUAL 00:51:26
68 74 MONTSE ROLLIZO HERAS 00:52:31
69 68 ALFREDO PIÑOL CAMÍ 00:52:37
70 53 ROSA BATALLA FOIX 00:52:53
71 75 LAURA GIL PAULS 00:53:13
72 20 BLANCA CUNILLERA SABATÉ 00:53:35
73 9 MONTSE PEIRÓ CASES 00:53:46
74 47 ROGER CLOSA VILARDELL 00:54:31
75 89 MARC GINOVART FUSTER 00:54:44
76 51 VÍCTOR ALEXANDRE GÓMEZ 00:55:20
77 2 ÍNGRID GIMENEZ FIGUERA 00:55:22
78 66 JOSEP VECIANA CARBONELL 00:55:30
79 40 MIQUEL CABUS JOVE 00:55:31
80 77 MARTA CAMÍ MOR 00:55:40
81 46 GERARD PALLEROLA RIUS 00:55:42
82 81 MARTA VIDAL VERDÉS 00:55:59
83 60 JORDI CASADELLA QUER 00:56:54
84 98 AINTXANE MONZÓN MANSO 00:57:44
85 85 MIQUEL GARCIA SAIZ 00:57:50
86 84 NADIA FONTANET RHONI 00:58:01
87 72 ANNA FONTOVA PONS 00:58:10
88 35 MONTSE PUIG JIMENEZ 01:00:07
89 56 XAVIER CASADELLA QUER 01:01:54
90 45 Mª PAZ MOLERO PEREZ 01:02:16
91 13 CRISTINA LUCAS MORENO 01:02:59
92 86 RAMON GELONCH COLOM 01:05:15
93 87 ROMÀ GELONCH MATEUS 01:05:15
94 TERESA GRAU VISA 01:05:40
95 90 MIQUEL GUICH ESCOLANO 01:13:30