QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Cassoles - Juneda - 10K - Edició 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 1 ALEXANDRE TÀSSIES LLORDÉS 00:36:03
2 5 EDUARD AIXALÀ CULLERÉ 00:36:52
3 99 PEREZ RENDO 00:37:16
4 100 EUDALD CARRERAS JUZGADO 00:38:00
5 43 JAUME FARRÉ FARRÉ 00:38:30
6 63 MIGUEL FRESNO AMATE 00:38:55
7 44 JAUME JUMBERT CABANILLAS 00:39:15
8 59 JOEL FARRÀ CALVET 00:39:15
9 3 TONI GARCIA JIMENEZ 00:39:28
10 16 XAVI GUTIÉRREZ RIU 00:39:30
11 49 GUILLEM PADROSA DANÉS 00:39:47
12 36 ALEXANDRE BALAGUE ORTEU 00:39:57
13 37 ARNAU DONES LLOBERA 00:40:17
14 6 JOSEP BONET OLIVART 00:40:38
15 64 FRANCISCO MACIAS DURAN 00:40:47
16 65 JOAN SALVADOR ROBERT 00:40:48
17 2 ROSAMARI CARULLA ARGILÉS 00:41:32
18 73 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:41:45
19 17 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:42:12
20 22 JAUME REBORDOSA LLIBERATO 00:42:23
21 25 PACO BEIRO GONZALEZ 00:42:51
22 45 ADRIA MALAGON GALLART 00:43:19
23 XAVIER REIG PASTOR 00:43:24
24 9 JOSE CARLOS LOPEZ SALIDO 00:44:11
25 71 EMILIANO TORTOSA ALÍAS 00:44:30
26 60 RAMON ARRUFAT GONZALEZ 00:44:45
27 70 GEMMA BONJORN TREPAT 00:44:52
28 19 ABEL GARCIA JIMÉNEZ 00:45:04
29 83 ANDER DIEZ GARCIA 00:45:05
30 54 JORDI SERRA VILA 00:45:10
31 8 ANGEL FARRAN JULIÀ 00:45:11
32 101 ANTONI PUIG ROMERO 00:45:30
33 38 EDUARD BATLLE POMAR 00:45:35
34 58 JORDI VILÀ PUIG 00:46:00
35 15 PERE FARRÉ GOMÉS 00:46:20
36 94 XAVIER VALLÈS RUERA 00:46:20
37 81 ORIOL CUCURULL POCURULL 00:46:21
38 32 MARTA ALTISENT SANAHUJA 00:46:40
39 34 XAVI TELLA CORNELLANA 00:46:40
40 20 JORDI HEREDIA ACEDO 00:46:47
41 40 JORDI SOLE BENACH 00:46:53
42 97 SALVADOR BARÓ 00:47:12
43 77 MARTÍ BOLDÚ CHINCHÓ 00:47:12
44 28 XAVIER PAU ABELLA 00:47:58
45 41 SVETLA TRAYKOVA GUGOVA 00:48:05
46 72 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:48:11
47 84 ANTONI GIRVENT LÓPEZ 00:48:27
48 61 OLGA NAVARRO CAVALLÉ 00:48:30
49 21 JOSEP MARIA MORLANS SANS 00:48:35
50 55 JOSEP MARIA TORRES MARSOL 00:48:43
51 89 ANNA ROSET MOYA 00:48:51
52 92 OMAR SERRA ALDOMÀ 00:48:52
53 50 MARC PUIG ARIASOL 00:49:05
54 62 DAVID TOMILLERO GOMES 00:49:26
55 30 CARLES CAPELL PEIRO 00:49:27
56 53 JAUME SANTACANA MIRO 00:49:29
57 23 TONI SANCHEZ AGUILA 00:49:45
58 96 DRISS KAMMACH EZ ZOUYN 00:49:58
59 33 RAUL LAVIN BARQUIN 00:49:58
60 4 JOAN MANEL PIQUÉ SAFONT 00:50:04
61 35 ANNA BONET OLIVART 00:50:24
62 14 CARME SERRES GONZALEZ 00:50:26
63 7 BERNAT DIAZ FAYA 00:50:58
64 69 RAMON ROSELL 00:51:06
65 57 ANTONI VALLÉS BEÀ 00:51:06
66 51 XAVIER PUJOL SOLE 00:51:20
67 56 MANEL TOSQUELLA GIRIBET 00:51:32
68 12 SERGI CABESTANY CIDONCHA 00:51:54
69 87 GERARD PAREJA SALMERÓN 00:51:57
70 10 JOANNA OKARMA 00:52:06
71 46 ERIC MARTINEZ VARGA 00:52:27
72 24 JOSE MANUEL SEGURADO MORALEJO 00:52:51
73 27 NEUS GILI MASAGUÉ 00:53:02
74 90 ROGER SALMERON MENA 00:53:26
75 13 ROSER ESPELT OBIS 00:53:29
76 78 GHEORGHE DUMITRU DANILA 00:53:41
77 66 IVET FREIXES OLONA 00:53:50
78 26 JOAN MARTIN TORRES 00:54:15
79 76 GERARD PEIRÓ BELL-LLOCH 00:54:18
80 82 JORDI CARDIL RÍO 00:55:12
81 88 DANI PONTS PORTA 00:55:14
82 86 MARC MINGUELLA BALLETBO 00:55:48
83 29 JORDI ARQUÉS GORGUES 00:55:49
84 18 BLANCA CUNILLERA SABATÉ 00:55:58
85 68 DAVID BARS CORTINA 00:56:27
86 67 ANGEL MASANES ROSAS 00:56:31
87 93 PERE ULLASTRE JUANOLA 00:57:34
88 75 MAHITE MARIN CAICEDO 00:57:57
89 48 MAGDA ORTEU CORTES 00:57:57
90 91 MIGUEL SANCHEZ RUIZ 00:58:42
91 52 TONI SANCHEZ ARANDA 00:58:43
92 79 JESUS CAPELL PEIRÓ 00:58:49
93 39 RAMON REQUESENS TORRELLAS 00:59:11
94 85 MARCEL LAHUERTA MOLGO 00:59:21
95 74 ALFREDO MARTÍN CORPORALES 01:01:39