QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Cassoles - Juneda - 10K - Edició 2015

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 81 ANTONI CARULLA ABADAL 00:34:21
2 39 ALEXANDRE TÀSSIES LLORDÉS 00:34:39
3 31 GERARD COMBALIA CLAVERIAS 00:37:23
4 51 JORDI BALAGUÉ I LINARES 00:37:32
5 26 FRANCISCO JAVIER CEBRIAN GARCIA 00:37:58
6 7 DAVID RODRIGUEZ TUDELA 00:38:14
7 89 JULIÀ MORANCHO TOMÁS 00:38:33
8 11 JOAN CIVIT VERGARA 00:38:55
9 23 JACOB VILADOMS BELLART 00:39:04
10 XAVIER PAMPOLS 00:39:52
11 42 POL VAQUÉ PIEDRAFITA 00:39:56
12 56 JOAN BOTA ESPAÑOL 00:39:56
13 RAMON REQUASENS 00:40:02
14 78 MIGUEL FRESNO AMATE 00:40:20
15 67 FRANCISCO MANUEL RODRIGUEZ HERRERA 00:40:33
16 86 ELISEO DEL OLMO MOYA 00:41:02
17 3 TONI GARCÍA JIMÉNEZ 00:41:13
18 37 ALBERT BARRUFET ROSINACH 00:41:22
19 47 GENIS LEAL SOLE 00:41:39
20 121 PEP BAJONA CASES 00:41:52
21 69 ALBERT ROURE SANVICEN 00:41:55
22 48 JULIAN MENAL RUIZ 00:41:59
23 8 ALBERT SOLÉ VALLS 00:42:04
24 29 PACO BEIRO GONZALEZ 00:42:06
25 18 ABEL GARCIA JIMÉNEZ 00:42:09
26 114 JAUME JUMBERT CABANILLAS 00:42:14
27 77 YOLANDA CEBRIAN GARCÍA 00:42:16
28 41 BERNAT VAQUÉ PIEDRAFITA 00:42:16
29 30 PERE CASAS MURTRA 00:42:44
30 80 JOSEP PONT MORROS 00:42:55
31 21 JAUME REBORDOSA LLIBERATO 00:43:01
32 66 EDUARD PAVÓN ALONSO 00:43:10
33 1 ANGEL FARRAN JULIÀ 00:43:15
34 60 VÍCTOR FILLAT GARRIDO 00:43:25
35 13 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:43:38
36 123 ? CAPDEVILA ROIG 00:43:40
37 106 RUBÉN CASALS RENALES 00:43:45
38 130 SERGI TOUS 00:44:13
39 34 PACO PEREZ OSORIO 00:44:19
40 92 FRANCISCO JOVE MARCH 00:44:27
41 27 DANI PÉREZ PACHECO 00:44:47
42 36 XAVIER REIG PASTOR 00:44:55
43 43 EDUARD BATLLE POMAR 00:45:00
44 91 JOAN RAMON VIAÑA TORRENTO 00:45:21
45 59 ALBERT FARRAS DUART 00:45:21
46 57 EDUARD CAPDEVILA ROMEU 00:45:41
47 85 ROBERT BEGUE 00:45:41
48 68 JOSEP ROIGE TAMARIT 00:45:44
49 40 CARLOS ENJUANES LLOP 00:45:51
50 19 JORDI HEREDIA ACEDO 00:46:03
51 16 CARLES CABUS SANTANDREU 00:46:11
52 113 EVA INGLADA ESTRUCH 00:46:12
53 126 JOSEP GELONCH 00:46:12
54 82 EMILIANO TORTOSA ALÍAS 00:46:14
55 22 JORDI SANS CHECA 00:46:25
56 111 RAÜL GELONCH SANCHEZ 00:46:50
57 103 ORIOL HUGUET DOMENECH 00:46:54
58 84 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:46:57
59 94 SERGIO DALMAU LOPEZ 00:47:02
60 102 TERESA CERDÀ I ROS 00:47:42
61 79 IRMA ZAVIRIUCHA 00:47:56
62 93 TON TARRAGÓ CABALLÉ 00:47:57
63 9 JORDI ALBINO RAMIREZ 00:48:02
64 20 JOSEP MARIA MORLANS SANS 00:48:22
65 83 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:48:25
66 65 XAVIER PAU ABELLA 00:48:26
67 61 ENRIC MASIP I ARDÈVOL 00:48:35
68 105 JOSEP Mª CABESTANY OLLE 00:48:51
69 90 JOSEP MARIA REIG MORELL 00:49:17
70 45 RAMON RAMES GOMEZ 00:49:24
71 49 SVETLA TRAYKOVA GUGOVA 00:49:24
72 95 ELISA LLADÓS CATALÀ 00:49:31
73 115 JAVIER LEON GONZALEZ 00:49:34
74 35 CARLES CAPELL PEIRO 00:49:35
75 28 JOSE MANUEL SEGURADO MORALEJO 00:49:48
76 72 JORDI VILAPLANA MAYORAL 00:49:51
77 33 MARIONA SIMO SOLSONA 00:49:58
78 108 LLUIS DOMINGO BUSTOS 00:49:59
79 53 ANNA BONET OLIVART 00:50:07
80 118 ARNAU SENTENACH ABAD 00:50:20
81 15 JOAN CARLES PURCALLA PEREZ 00:50:56
82 44 MIGUEL GÓMEZ VELASCO 00:50:58
83 4 JOAN MANEL PIQUÉ SAFONT 00:51:10
84 58 MARK FALCO GUARDIA 00:51:11
85 100 MARC LLOBERA LLADOS 00:51:40
86 64 DIEGO PATON HERRERO 00:51:59
87 97 VÍCTOR CORRAL BLANCH 00:52:01
88 25 MARIA DE LOS ANG CASTILLO HERNANDEZ 00:52:28
89 107 FORTU CHOCRON CAZES 00:52:41
90 116 XAVIER PÉREZ SIMÓ 00:53:41
91 63 PRUDEN MORALES LEON 00:53:47
92 71 IGNASI VILAPLANA CORREA 00:54:01
93 73 ALBERT BONELL BOSCH 00:54:07
94 87 JAVIER LOBO MUÑOZ 00:54:11
95 38 RAFEL MARTÍ VILAMAJÓ 00:54:23
96 88 CARME MARTIN BARROS 00:54:29
97 125 JORDI FORTET MOYA 00:54:55
98 32 NEUS GILI MASAGUÉ 00:55:00
99 6 LLORENÇ RIBERA I SOLSONA 00:55:09
100 99 GEORGINA SISÓ JOVÉ 00:55:23
101 98 SARA INGLÉS FIGUEROLA 00:55:43
102 14 TONI BORONAT CORNUDELLA 00:56:00
103 10 DANIEL GUIU GONZALEZ 00:56:00
104 50 ANNA GRAELLS NOGUEROLA 00:56:11
105 24 EMILIO CONTRERAS FRIAS 00:56:17
106 122 RAMON CAPELL SANTANDREU 00:56:32
107 120 JÚLIA VILÀ ARQUÉS 00:56:32
108 17 BLANCA CUNILLERA SABATÉ 00:56:33
109 101 JESUS CAPELL PEIRO 00:58:07
110 96 SILVIA FREIXES SORIA 00:58:30
111 55 MIREIA BORIA MINGUELLA 00:59:17
112 FRANCISCO GIMENEZ 01:00:46
113 112 RAMON GUILLAMET SANTANDREU 01:03:05
114 74 MARC GARCIA ALIAS 01:05:14
115 75 LAIA ROFES CORTADA 01:05:14
116 124 TERESA CAPDEVILA ROIG 01:05:57
117 62 AÏDA MATEUS CALDERÓ 01:06:05
118 119 ANNA TOMÉ PÀMIES 01:06:05
119 52 GEMMA ARQUES BARDAJI 01:12:07
120 110 LIDIA GELONCH SANCHEZ 01:12:08
121 109 ANNA FOLCH SATUÉ 01:12:08