QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Cassoles - Juneda - 10K - Edició 2014

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 25 ALEXANDRE TÀSSIES LLORDÉS 00:33:21
2 9 JOSE RAMON RODRIGUEZ PALACIN 00:33:56
3 120 GERARD GARROTE SAYÓ 00:34:20
4 52 OSCAR PLAZA PEREZ 00:34:33
5 66 ANDREU CONTIJOCH CULLERÉ 00:35:35
6 16 FRANCISCO JAVIER CEBRIAN GARCIA 00:36:00
7 18 FRANCESC GASSÓ MINGUET 00:36:45
8 111 RAMON CARULLA ARGILÉS 00:36:45
9 112 JACOB VILADOMS BELLART 00:37:06
10 39 MARIO GUIU SANZ 00:37:32
11 75 PAU BARRUFET SEGARRA 00:38:10
12 20 JOAN MOGAS AMOROS 00:38:26
13 104 GERARD SATORRA MATEUS 00:38:51
14 57 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:39:39
15 78 JOAN BOTA ESPAÑOL 00:39:54
16 2 XAVIER VALL-LLAURA ESPINOSA 00:40:07
17 121 RUBEN ALAMAN IBIZA 00:40:25
18 43 FRANCISCO MANUEL RODRIGUEZ HERRERA 00:40:27
19 84 EDUARD PAVÓN ALONSO 00:40:38
20 36 FRANCESC XAVIER FÀBREGA CIURANA 00:40:42
21 51 ANTONI ARGILÉS FALGUERA 00:40:44
22 11 JAIRO CARRETERO SAN JOSE 00:41:07
23 50 XAVIER VILÀ PUIG 00:41:30
24 46 PAU TORRENT CABÚS 00:42:05
25 107 JAUME REBORDOSA LLIBERATO 00:42:22
26 81 ISMAEL GABARRÓ LACASA 00:42:38
27 58 DAVID CAÑO ROMEU 00:42:43
28 56 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:42:47
29 49 MANEL VILÀ PUIG 00:42:53
30 118 ANTONI PUIG ROMERO 00:42:59
31 19 MANOLO SANZO RUIZ 00:43:13
32 106 GILBERT CORTECANS ESTANY 00:43:24
33 86 FRANCESC REIG BORONAT 00:43:24
34 15 JORDI HEREDIA ACEDO 00:43:27
35 74 JOSEP GELONCH BOSCH 00:43:34
36 13 ALBERT ROURE SANVICEN 00:43:34
37 65 DANI FORTEZA ROSICH 00:43:43
38 BETSABE CABRERO MIRAS 00:43:58
39 90 DAVID FERNANDEZ 00:43:58
40 79 JORDI CAVA VILA 00:44:29
41 64 BENITO PASCUAL GARCIA 00:44:46
42 55 EMILIANO TORTOSA ALÍAS 00:44:52
43 5 JORDI AGULLÓ TORREGUITART 00:44:58
44 113 AUREA ARCE FARRE 00:45:22
45 26 XAVI TELLA CORNELLANA 00:45:22
46 108 JOSEP M BOLDU FERRANDIZ 00:45:37
47 109 JOSEP MARIA PETIT ESPLUGUES 00:45:49
48 32 ALEXANDRE BALAGUE ORTEU 00:46:14
49 115 FRANCESC XAVIER SANS DALMAU 00:46:37
50 69 ALBERT BONED ROQUÉ 00:46:40
51 68 JOAN CAVA VILÀ 00:46:49
52 59 JOSEP MARIA REIG MORELL 00:47:12
53 4 RAMON RIBALTA ADERN 00:47:21
54 31 IVAN SUÀREZ 00:47:25
55 37 ANGEL FARRAN JULIÀ 00:47:46
56 12 ANDREU DOMÍNGUEZ RODRÍGUEZ 00:47:47
57 60 FRANCESC XAVIER BERTRAN CEPA 00:47:55
58 85 JORDI RAMIREZ PASCUAL 00:48:00
59 67 SALVADOR BARÓ BERNAT 00:48:14
60 45 GERARD SABATÉ COLOM 00:48:18
61 42 XAVIER REIG LAMARCA 00:48:36
62 8 JOSE MANUEL RODRIGUEZ CASAL 00:49:01
63 119 MIQUEL ALBERT GINÉ SÁNCHEZ 00:49:39
64 29 SVETLA TRAYKOVA GUGOVA 00:49:51
65 63 MIKE MORELL SANGRADOR 00:49:53
66 80 ROGER CLARISÓ ROMEU 00:49:55
67 35 FRANCISCO CONSUEGRA HERNANDEZ 00:49:57
68 47 MIQUEL JOAN TORRENT MATEUS 00:50:05
69 27 MARIA DE LOS ANG CASTILLO HERNANDEZ 00:50:13
70 82 JAUME JUMBERT CABANILLAS 00:50:34
71 110 EDUARD CAPDEVILA ROMEU 00:50:34
72 6 MARTA BONET OLIVART 00:50:49
73 24 RAFEL MARTÍ VILAMAJÓ 00:50:59
74 34 ANNA BONET OLIVART 00:51:01
75 114 CRISTINA GUIU GONZÁLEZ 00:51:33
76 103 DANIEL GUIU GONZALEZ 00:51:33
77 91 JOSEP M. SOLE FALLADA 00:51:41
78 33 ROSA BATALLA FOIX 00:52:27
79 40 ISABEL HERNANDEZ ROMA 00:53:21
80 7 FRANCESC GARRIDO FERNANDEZ 00:53:23
81 14 BLANCA CUNILLERA SABATÉ 00:54:00
82 10 JOSEP M. VERGÉ PONS 00:54:03
83 70 JOSE LUIS SUBIAS ABANADES 00:54:34
84 53 GEMMA ARQUES BARDAJÍ 00:54:46
85 54 TONI BORONAT CORNUDELLA 00:54:47
86 62 IRENE MIRET PRIOR 00:54:55
87 61 ERNESTO DOMENECH SOLE 00:54:55
88 73 JÚLIA VILA ARQUES 00:55:06
89 72 ONA TEIXIDO BOIXADERA 00:55:07
90 83 MAGDA NICOLÁS GELONCH 00:55:14
91 77 MARK FALCO GUARDIA 00:58:00
92 76 LLUÍS QUER SARDANYONS 00:58:12
93 30 JOVITA XUCLÀ NOGUÉ 00:59:29
94 44 LAIA ROFES CORTADA 00:59:29
95 38 MARC GARCIA ALIAS 00:59:30
96 28 OLGA BAIGET CARDONA 00:59:44
97 48 GABRIEL TOST FONT 01:01:48
98 23 RAQUEL FARRE PRUNERA 01:02:27
99 71 ÈLIA CAPDEVILA SANCERNI 01:05:51
100 105 GEMMA ORTEU VERGE 01:05:51
101 21 MARIA BEGOÑA PEREZ MONTANO 01:08:14
102 22 IBAN RUBIO CASTILLO 01:08:15