QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Montmaneu 494 - Seròs - Curta - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 150 XAVIER BALAGUE SOLSONA 01:15:23
2 127 SERGI MESTRE DURÓ 01:18:26
3 105 TONI PRIETO ALMAGRO 01:22:49
4 81 PAU BALLESTÉ TEIXIDÓ 01:25:11
5 102 ÈRIC VÀZQUEZ PAGÈS 01:26:30
6 226 JORDI CALVÍS ARNÓ 01:27:01
7 100 JAVIER VISA ROMERO 01:27:02
8 204 JOAN GUILLÉN MARTINEZ 01:27:16
9 70 SANTIAGO GARCIA CASTERAS 01:29:16
10 139 IVAN LORENTE ALBANCHEL 01:29:20
11 61 MARC CONSUL MONTULL 01:30:40
12 200 ALBERT CARBONELL BADIA 01:32:09
13 217 AGUST PLAZA TEIXIDOR 01:32:43
14 151 XAVIER BALAGUE FELIU 01:32:44
15 187 DAVID LOPEZ 01:34:46
16 5 ALEJANDRO LAFUENTE IBARS 01:34:46
17 24 JORDI JUNY 01:35:56
18 205 JORDI SANCHEZ SOLANS 01:35:58
19 23 ROBERTO TORRE ALVAREZ 01:39:20
20 27 JORDI PEREA MARQUEZ 01:43:06
21 197 ALBERT SANS PETIT 01:43:06
22 169 GENIS FLORENSA RUESTES 01:43:08
23 211 VÍCTOR CAIRÓ TORRES 01:43:57
24 177 SILVIA MASOT ESTEVE 01:44:13
25 108 JOSEP MARIA PUIG FONTANET 01:44:14
26 73 SERGI BAIGET SABATE 01:44:42
27 74 MARC JOVÉ LONCÀ 01:44:47
28 93 JAVIER GARCIA CONDE 01:44:49
29 107 MARC PALAU VIDAL 01:47:10
30 184 RUBEN DUAIGÜES RODRIGUEZ 01:48:12
31 181 MANEL CUIT SENDRÓS 01:48:20
32 185 FEDE DIEZ ESCRIBANO 01:48:29
33 130 LARISA HOSLEAG LAZAR 01:48:48
34 113 VICTOR LINDE MONSECO 01:50:07
35 195 ALICIA SALILLAS TERUEL 01:50:09
36 10 JAVIER GARCIA SALINAS 01:50:53
37 51 VICTOR JIMÉNEZ VILES 01:52:31
38 12 ISAAC PAÜL OLIVA 01:52:32
39 209 LEYRE TARDIO SOLANS 01:54:07
40 136 ALBERT DONÉS I ANTEQUERA 01:56:54
41 7 GABRIEL JOVÉ ALBÀ 01:57:05
42 34 JORDI FARRÉ BARÓ 01:57:12
43 159 JOEL AGUSTI PUIGVERT 01:57:44
44 161 ROGER MOR PUIG 01:57:44
45 123 LUIS JIMENEZ RUIZ 01:58:46
46 42 EDGAR ESTEVEZ VAZQUEZ 01:59:09
47 170 JOEL PONS RODRIGUEZ 02:00:43
48 22 MERI MARTIN GARI 02:01:09
49 213 XAVIER TORRECILLA PUJOL 02:01:27
50 120 DAVID PERELLÓ GRACIA 02:02:23
51 88 ANTONIO SAMPIETRO AGUSTI 02:02:23
52 114 ERIK FERNANDEZ BLAS 02:02:48
53 121 JOSEP MARIA PERELLO GREGORI 02:02:50
54 122 ALEX VILASECA GASPAR 02:03:25
55 168 JESUS MIGUEL MARTIN 02:03:33
56 198 MARTA PANADERO GARCIA 02:04:03
57 196 FRANCISCO JAVIER MARTIN GARCIA 02:04:44
58 223 JORDI VILAPLANA BALLETE 02:06:48
59 191 ELISABETH ACEITUNA VALLE 02:07:15
60 192 JOSELUIS ACEITUNA PANADERO 02:08:13
61 193 JAVIER ACEITUNA PANADERO 02:08:13
62 227 ANA PEREZ 02:10:10
63 84 ESTHER ROIGÉ GARCIA 02:10:15
64 175 SILVIA SALVANS BLANC 02:10:15
65 176 XAVIER FARRE URRUTIA 02:10:26
66 201 TONI VALLES BLANN 02:13:17
67 75 JORDI DUAIGUES FLORENSA 02:13:18
68 142 BENJAMÍ QUIROGA ARBONES 02:13:18
69 47 ALBERT OTO MARINÉ 02:16:23
70 174 SERGI CERVERA ROSELL 02:18:07
71 104 MARCO LÓPEZ RIENDA 02:27:10
72 77 JOSEP ORTIZ MAZARICO 02:27:11
73 86 CRISTIAN MASA PINO 02:27:11
74 210 CHIARA ROSSI 02:29:54
75 203 FERNANDO MANSO CALLEN 03:00:09
76 199 JONATHAN MOLINA FERNANDEZ 03:26:12