QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Montmaneu 494 - Seròs - Llarga - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 207 JOAN ALONSO MOR 02:19:28
2 212 DIEGO TAMAYO MARTÍNEZ 02:19:28
3 220 ALBERT MASANA SOLE 02:19:29
4 188 CARLOS PARDO GIL 02:19:32
5 149 JOSEP FRANCO BO 02:27:05
6 208 JORDI GRAU CIRERA 02:28:43
7 6 CARLES PUJOL LONCÀ 02:28:43
8 67 XAVI SANCHEZ MOLINA 02:28:44
9 95 ARTEMIO ZAPATER SERRANO 02:28:44
10 145 ALBERT SANTAMARIA FONOLLOSA 02:32:35
11 219 JORDI GUIXÉ XINOS 02:32:59
12 98 JORDI CONESA MASA 02:34:19
13 158 JOAQUIN REYES VILLAGRASA 02:34:46
14 194 JOAN AMADEU GILI NOGUERA 02:34:46
15 171 BERNAT REÑE BELLMUNT 02:34:47
16 129 JAUME BADIA VILADRICH 02:34:53
17 96 MIQUEL MERCADÉ CUADRAT 02:35:14
18 180 LLUIS GARCIA SUBIRATS 02:35:19
19 224 MAITRI MARTINEZ BECANA 02:35:25
20 48 JOSÉ MARI FLORES MONTULL 02:35:25
21 144 JOAQUIN OLMOS LAO 02:35:55
22 135 FERNANDO JOVER IBARZ 02:35:58
23 106 JOSEP AMILL FONTANALS 02:36:01
24 218 FRANCESC CAMINO LOPEZ 02:41:48
25 31 JAVIER HERRERA ACUÑA 02:41:49
26 110 FERNANDO BELTRÁN GARCÍA 02:41:50
27 63 JOAN DOLADE BONET 02:41:53
28 56 CARLES CAPDEVILA BELIO 02:41:55
29 9 JOAN CARLES OMS ARTAL 02:41:56
30 125 JOSEP RAMON PALAU MOLINS 02:41:56
31 79 CESAR LUENGO BAEZA 02:42:30
32 80 PEPE LUENGO BAEZA 02:42:30
33 172 MANU PEDREGOSA GONZALEZ 02:44:04
34 186 DANIEL BALAÑÀ LLADÓ 02:44:41
35 124 IVAN GALAN ESTEBAN 02:44:43
36 109 BERNAT RIBA SANCHEZ 02:44:44
37 49 ANTONIO FLORES LOPEZ 02:44:45
38 225 JORDI FARGUES GIMENO 02:47:43
39 99 JAVIER NAVARRO PLANA 02:48:20
40 21 DAVID BARBECHO GRIMALDOS 02:48:36
41 8 JORDI PALENCIA PRATS 02:48:36
42 62 JORGE COSTA SOROLLA 02:49:57
43 173 ERIC GONZALEZ SANCHEZ 02:49:58
44 69 MARC COTONAT HERNÁNDEZ 02:50:01
45 112 FRANCESC MOLINS SERRANO 02:51:42
46 72 JESÚS FILELLA CACHO 02:51:43
47 132 JULIÀ MIRET GOMÀ 02:51:44
48 156 RICARDO SASETA SOLER 02:52:34
49 157 SERGI CENARRO SOLER 02:52:35
50 189 JORDI PLANES VILLA 02:54:28
51 90 JOAQUIN MARCO SOLER 02:55:15
52 101 JAVIER SOROLLA GALINDO 02:55:15
53 97 ENRIC SUBIRÓS HERNÁNDEZ 02:55:18
54 116 NATXO PIJUAN CANALS 02:55:18
55 65 JOSEP LLUÍS ROIGÉ BAULIES 02:55:23
56 152 XAVIER ROCA SIRERA 02:55:40
57 18 ELISEU SISÓ RIBES 02:55:50
58 20 ISMAEL GROS VIDAL 02:57:14
59 94 JOSEP ROCA LLOBET 02:57:15
60 92 CARLOS LÓPEZ GUILLÉN 02:57:41
61 17 ELOI SISÓ MIRET 02:58:50
62 140 DAVID CORBELLA FABREGA 02:59:47
63 53 DAVID FIGUEROLA PALLARUELO 03:00:03
64 167 ROBERT PICADIZO GUILLAUMET 03:00:08
65 128 TONI VIDAL CAMELL 03:00:23
66 138 FRANK CAMPAYO FRANCO 03:00:34
67 117 ENRIC IBARS GODIA 03:00:40
68 60 PETRONEL GIGEL CIRNU 03:00:46
69 160 VICENÇ TRIQUELL DOMEYO 03:00:53
70 154 HARRY BARRAGAN 03:01:07
71 153 TONI TARROCH ALVAREZ 03:01:17
72 179 ROC BADIA BOSCH 03:01:54
73 214 JAVIER VALERA NAVARRO 03:02:11
74 202 XAVI PRUNERA MASIP 03:03:50
75 119 RUBEN IBÁÑEZ BERNAL 03:04:02
76 118 JOSEP ROGELIO PENAS CASALS 03:04:50
77 19 MARC RIBES MESALLES 03:05:17
78 36 RAÜL BARÓ CORTIELLA 03:07:09
79 43 DELFIN BARO CORTIELLA 03:07:09
80 55 JORDI MOIX GIRÓ 03:07:10
81 71 RICARDO ROMERO GUEVARA 03:07:51
82 28 JESÚS PIRLA PASCUAL 03:07:52
83 54 JORDI FRANQUET BORRULL 03:09:10
84 91 MARIO SOLÉ ALBI 03:09:10
85 221 JESUS COMELLES DIAZ 03:09:16
86 76 ENRIC MARGALEF PALLARÉS 03:09:43
87 78 MIGUEL ENRECH GUIRAL 03:10:50
88 26 JOSEP MARIA FARRE PASCUAL 03:11:09
89 134 PAU IZCARA CASALS 03:13:53
90 182 XAVI CARULLA GOMEZ 03:14:27
91 87 JOAN JOSEP CALLAU GAVARRO 03:14:58
92 4 DAVID GROS VIDAL 03:15:16
93 131 XAVI GARÍ ABELLA 03:16:05
94 46 JAUME CLARET CIVIT 03:16:29
95 183 JORDI SINDRE ABELLO 03:16:35
96 29 IRENE BADIA CASTELLS 03:17:07
97 147 RICARD FLORENSA PIJUAN 03:17:18
98 148 FIDEL FLORENSA PIJUAN 03:18:12
99 50 ROBERT FLORENSA MESALLES 03:18:50
100 2 JORDI CASTELLNOU ROCA 03:21:47
101 143 MARC VALLÉSLIBERATO 03:22:02
102 228 JOSEP MARIA FRANCI MERCADE 03:23:44
103 162 MANEL BADIA BUSQUETS 03:26:57
104 146 NATÀLIA BADIA BUSQUETS 03:26:57
105 83 ANTONIO MELET ROYO 03:30:01
106 137 MACIEK BERBEC 03:30:01
107 82 MIGUEL IBARZ IBARZ 03:30:02
108 89 JUANMA AGUILAR 03:30:45
109 115 ROBER MELET TEIXIDO 03:31:25
110 111 SERGIO SOLER MONCADA 03:32:03
111 133 IVÁN NAVARRO FORNOS 03:32:04
112 40 GENÍS VILADEGUT PELEGRÍ 03:33:25
113 68 LLUÍS SERRA JORDA 03:33:38
114 37 MIQUEL CASALS PELEGRI 03:34:03
115 206 JOAN SEDÓ SOLÉ 03:34:04
116 155 CARLES GUARDIOLA MASIP 03:34:21
117 59 ERIC VIDAL ROSELLÓ 03:34:23
118 13 EDGARD MARTINEZ MESALLES 03:35:13
119 190 SERGI PLAZA TEIXIDO 03:35:13
120 126 ENRIC EZQUERRA ESPIN 03:35:38
121 45 MARC GUIMÓ SAMPIETRO 03:36:37
122 38 JAUME CASALS PALAU 03:37:02
123 25 JOSEP RAMON DONES CORTES 03:37:45
124 3 JAVIER CASTILLO MAGAÑA 03:37:45
125 64 IVAN PRATS CONSUL 03:37:57
126 11 NÚRIA MORRERES PRIM 03:39:36
127 216 ROGER SANFELIU PRAT 03:39:58
128 222 VICTOR AZANUY BARRAFÓN 03:40:03
129 58 GONÇAL FONTANET MOR 03:41:41
130 229 CARLOS FALCETO MACARULLA 03:43:00
131 30 JOSEP MARIA BADIA PERNA 04:04:50
132 85 EDUARD TEIXIDÓ ROIGÉ 04:12:50
133 66 TOMÀS ROIGÉ GARCÍA 04:12:52
134 33 IRENE PRADAS BARRIGA 04:14:18