QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Transplantbike - 30km - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 170 GERARD LLOP MARTINEZ 01:09:41
2 198 RODRIGO CASADO BERNAD 01:10:42
3 91 VICTOR GARCIA RUIZ 01:12:58
4 110 ISAAC LEDESMA CALVET 01:12:59
5 271 MARC MIRÓ PEIRÓ 01:13:00
6 285 OSCAR OLMEDO JIMENEZ 01:21:06
7 306 JORDI SALA SERRA 01:21:08
8 245 JAUME GABARRELLA BERGÉ 01:21:43
9 352 ALBERT PIÑOL ZAMORANO 01:22:50
10 299 ROBERTO OLANO SABATER 01:23:16
11 296 TONI MORELL CAÑIZARES 01:23:32
12 16 JAUME TORRUELLA BELLMUNT 01:24:30
13 359 JOAN BATLLE SANTAMARIA 01:25:47
14 322 JESUS RODRIGUEZ CUTILLAS 01:25:48
15 79 DAVID SARROCA POLO 01:27:06
16 159 IVAN SABATÉ SANCHO 01:27:07
17 272 ALEX LLADONOSA NAITA 01:27:23
18 11 FERRÁN PORTÉ PEYRET 01:29:44
19 232 MARC RALUY MÀSICH 01:30:14
20 261 TONI VACA IBARS 01:33:41
21 350 PACO SANCHEZ MERINO 01:36:08
22 348 ,JOSEP M PAGES CASAS 01:36:11
23 353 JORDI MERINO SANCHEZ 01:36:18
24 177 VLADIMI RONIEVA PASCUAL 01:36:36
25 176 ANNA ONIEVA LLOBERA 01:36:37
26 13 LAURA PALLEJÀ FIGUERAS 01:37:34
27 351 MARC BERNET LOPEZ 01:37:51
28 213 JOSEP MARIA CAPELL SOLSONA 01:39:47
29 134 CARLOS ALBERTO VILLAR CORTES 01:40:19
30 347 CARLES FERRER MARTINEZ 01:41:20
31 10 XAVIER FONT CALDERÓ 01:43:21
32 31 JUAN JOSÉ GONZÁLEZ PAVÓN 01:43:21
33 360 DIVINA FARRENY JUSTRIBÓ 01:43:34
34 294 LUIS ALLUE BALLABRIGA 01:43:34
35 71 LUIS MARTINEZ TALAVERA 01:44:42
36 70 JOSE MANUEL MORENO MARTINEZ 01:44:43
37 185 ELISABETH ACEITUNA VALLE 01:45:07
38 45 IRENE GÓMEZ COMPANYS 01:45:20
39 77 XAVI SASOT GINE 01:45:20
40 345 ANTONI LARA 01:46:39
41 334 JORDI TERRADO CASANOVAS 01:46:46
42 89 SALVADOR ESPINET MORLANS 01:47:36
43 268 MERI MOLLÓ MARSAL 01:48:16
44 269 JORDI MOLLÓ MARSAL 01:48:16
45 246 IHOR OSADCHUK 01:48:32
46 244 SALVADOR HIDALGO BENAIGES 01:48:46
47 5 JAVIER CASTILLO MAGAÑA 01:49:10
48 200 JAUME CABAU MATEUS 01:49:11
49 254 FLORIÀ BELINCHÓN MAJORAL 01:49:24
50 44 FERMIN MARTIN GARCIA 01:49:58
51 201 RAMON FELIP PONS I SOLÉ 01:50:11
52 242 MIQUEL SEGURA MINGUELL 01:50:50
53 260 XAVI BADIA ROGES 01:52:53
54 123 EDUARD AGUSTI COBOS 01:53:50
55 113 OSCAR COLLADO GONZALEZ 01:53:51
56 160 JAVI VENTAJA MARTIN 01:54:01
57 202 NARCIS MESSEGUE GONZALEZ 01:54:05
58 339 ROBERT MIRANDA MARTI 01:54:13
59 142 RUBEN VILAGINES AGUILA 01:54:20
60 109 JORDI PIQUÉ GINÉ 01:54:22
61 329 FERRAN FARRAN FARRE 01:54:27
62 328 MAITE FARRAN FARRE 01:54:28
63 210 JORDI SORIANO SORIGUE 01:55:11
64 158 IVAN MALAGON DIAZ 01:55:14
65 333 DANIEL PERAT RIBO 01:55:14
66 291 TOMASZ RYDLEWICZ 01:55:49
67 40 JOAN HERRERA GILABERT 01:55:55
68 243 AGUSTI SALVIA COSIALLS 01:57:34
69 342 ALBERT SALAZAR SANZ 01:57:34
70 173 CANDELA ALVAREZ 01:58:00
71 172 FRAN ALVAREZ 01:58:01
72 83 JOSEP MAJOS BONCOMPTE 01:58:35
73 284 DOMINIQUE SOUPA 01:58:37
74 311 JOAN IBARS PALAU 01:59:38
75 203 FRANCISCO JAVIER PÉREZ DE LA TORRE 01:59:50
76 155 DORI MILLON QUINTILLA 02:00:28
77 32 CARLOS PONS DOLSET 02:02:03
78 34 XAVI TORRENT VILAPLANA 02:02:04
79 108 ELADI URREA PRIM 02:02:25
80 112 JORDI CALVIS ARNO 02:02:42
81 263 OLAYO GÓMEZ FUENTES 02:02:46
82 277 ANTONIO TODA FERRAN 02:02:47
83 264 LUIS CASTILLO SERRANO 02:02:47
84 194 IGOR CELAYA LÓPEZ 02:03:16
85 36 XAVI COMABELLA MORALES 02:03:18
86 30 RICARD REHE CAELLES 02:03:18
87 61 ADRIÀ CODESAL PEDREGOSA 02:03:51
88 292 ANNA RYDLEWICZ 02:03:54
89 106 DAVID MATEU GONZALEZ 02:03:58
90 107 SÍLVIA HILL MOLINA 02:03:59
91 224 VICENT SUS DOLCET 02:04:18
92 48 SISCO SABIDO CLAVERO 02:04:19
93 338 ANTONIO SALAZAR BELTRAN 02:04:28
94 225 ANTONIO RAMIREZ FERNANDEZ 02:05:20
95 226 PAU RAMIREZ SAUREU 02:05:21
96 343 FRAB¡NCESC SORIGUE ARDIACA 02:05:30
97 344 JULIA SOLANI 02:05:31
98 63 JESUS MIGUEL MARTIN GARCÍA 02:06:17
99 215 XAVIER COMA NOVAU 02:10:12
100 314 JESUS PEREZ BARNUEVO 02:10:36
101 316 DAVID(D.TOST) TOST PÉREZ 02:10:38
102 249 ROBERT CASTELLNOU RECHE 02:10:43
103 64 MIGUEL AIXALA GONZALEZ 02:11:05
104 51 JORDI CABRÉ 02:11:08
105 303 XAVIER PINTO SUBIRADA 02:11:33
106 280 JOAN PALOMES CASES 02:12:13
107 325 OLIVER LOMBAO LOPEZ 02:12:59
108 211 JOSÉ LUIS SÁNCHEZ MERINO 02:13:01
109 302 JUAN CABALLERO RUBIA 02:14:36
110 24 OSCAR RICARDO ARTIGUES VILLAS 02:15:12
111 163 JORDI CORNET 02:16:15
112 42 JOSE MARIA PUERTOLAS PERALTA 02:16:19
113 75 FRANCISCO JAVIER PRATS BENAVENT 02:16:24
114 38 CONSTANTIN BOGHIAN 02:16:38
115 43 VALERIANO PLAZA LUCENA 02:16:40
116 39 FLORIN BOGHIAN 02:16:41
117 239 ABRAHAM ORTIZ GONZALEZ 02:16:45
118 58 FELIX FLORES RUIZ 02:16:46
119 9 DARIO MURILLO CASTELLS 02:17:30
120 8 ADRIAN MURILLO CASTELLS 02:17:30
121 248 ÓSCAR MARTÍN GARCÍA 02:17:45
122 92 RAMON BITRIÀ CASADO 02:18:25
123 27 CARLOS J. CANO SANCHEZ 02:19:04
124 22 MANUEL GIMENEZ PONCE 02:19:04
125 47 FRANCESC ROPERO 02:21:00
126 319 OSCAR PLANES VILLA 02:21:00
127 103 EVA MARIA ABILLAR COSTA 02:21:04
128 228 DANIEL SÁNCHEZ GONZÁLEZ 02:21:14
129 207 ENRIQUE RAMON RIBERA RIUS 02:21:44
130 122 ALFONSO TEIXIDO CERVERA 02:25:48
131 139 RUBEN DUAIGÜES RODRIGUEZ 02:25:49
132 124 JORDI CAMARASA ARGERICH 02:25:50
133 191 PATRICI AGUILA MAESTRO 02:26:54
134 15 ABEL LÓPEZ ARAGÜES 02:26:54
135 144 SONIA OLLE MORE 02:27:03
136 152 MARTA PANADERO GARCIA 02:27:04
137 190 ADRIA TOST 02:29:25
138 355 ALEIX GARCIA 02:29:25
139 358 ALBERT MALLA ESQUE 02:29:57
140 357 JORDI ESPAÑOL MORA 02:29:58
141 275 JOSEP RAMON ROSICARDA GARROFÉ 02:32:01
142 18 CARLES TENORIO CONESA 02:32:02
143 3 ALBERTO BARDAJI MOMBIELA 02:33:22
144 4 LAIA SOBREVIA ORTEGA 02:33:25
145 250 VICENT CANELLES 02:35:29
146 327 JUAN JOSÉ RODRÍGUEZ RUIZ 02:35:38
147 98 Mª MERCEDES GONZALEZ CONDE 02:36:50
148 84 MONICA CAGIGOS VILADEGUT 02:37:23
149 233 MIGUEL ANGEL SABATER PAREDES 02:37:23
150 253 VICTOR HORTET HERNANDEZ 02:38:23
151 162 SANTI CORNET 02:41:30
152 169 MÒNICA MOLÍ GONZÁLEZ 02:41:42
153 332 ESTHER ROIGÉ GARCIA 02:41:42
154 178 SERGIO LLAMAS DUQUE 02:41:42
155 265 JOSE SANTALLUSIA FIGUERA 02:41:44
156 267 AXEL SOLE PALAU 02:42:08
157 76 SISCO CONTRERAS GARCÍA 02:43:23
158 171 MARC MARTINEZ LEON 02:43:24
159 266 SERGI ANDRÉS GÓMEZ 02:43:48
160 310 MARIA LLUM TORRUELLA PARRILLA 02:44:34
161 309 ESTER PERISE DUAIGUES 02:44:34
162 326 MERCÈ PERISÉ DUAIGÜES 02:44:34
163 400 MONTSE PALAU FARGUES 02:44:38
164 138 ALICIA MENDOZA GARCIA 02:44:40
165 235 DANIEL RODRIGUEZ GONZALEZ 02:46:35
166 234 JOEL PONS RODRIGUEZ 02:46:35
167 186 ÁNGEL-AGUSTÍN BELANCHE ROCHE 02:47:11
168 240 JULIAN RUBIO RUBIO 02:47:12
169 115 MANEL PORTA LOPEZ-ACEVEDO 02:48:45
170 111 ADRIA CODESAL PEDREGOSA 02:48:45
171 146 JOAN DAVID PORTÉ ABILLÀ 02:48:56
172 192 FERNANDO DIAZ LOPEZ 03:05:29
173 130 CLARA CARMONA NAVARRA 03:08:48
174 128 NURIA CARMONA NAVARRA 03:08:49
175 127 ANTONIO FERREIRO PEREZ 03:08:51
176 129 ANTONIO CARMONA CRUCES 03:08:51
177 179 SEBASTIAN VASILE TODEA 03:14:52
178 180 TANIA GABRIELA TODEA 03:14:56
179 66 ROSA M. BADIA FORCAT 03:16:22
180 65 LORENA ALBEA 03:16:23
181 273 LAIA BORTOLO VIDAL 03:17:26
182 237 JOSAN GARCIA GUTIÉRREZ 04:20:56
183 119 ALBERT JANOT FELIU 04:25:25
184 315 ALEJANDRO SANTALLUSIA GUILAR 04:25:27