QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Transplantbike - 30km - Edició 2018

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 48 GERARD LLOP MARTINEZ 01:18:23
2 300 ERIC SORIGUE PONS 01:18:24
3 45 MARC JARNE BONEL 01:21:55
4 34 VICTOR GARCIA RUIZ 01:24:19
5 299 JORDI CALVIS 01:25:43
6 16 CRISTIAN CATALA BLAY 01:28:28
7 15 RODRIGO CASADO BERNAD 01:29:03
8 92 JESUS RODRIGUEZ CUTILLAS 01:30:59
9 281 ADRIA PUCHE MAURIN 01:32:00
10 78 TONI PARROT MAGRÍ 01:33:26
11 120 ROC BELLOSTAS CARRERAS 01:33:27
12 84 FERRAN PORTE PEYRET 01:35:43
13 91 MARC RÓDENAS BUENO 01:35:54
14 90 FRANCISCO REMON GIMENEZ 01:35:54
15 113 DAVID SARROCA POLO 01:36:58
16 96 ALEX SANTALLUSIA AGUILAR 01:37:55
17 137 CARLOS CUENCA MARTINEZ 01:40:03
18 282 JORDI MACIA MARTINEZ 01:40:19
19 2 EDUARD AGUSTÍ COBOS 01:40:37
20 140 JORDI SANCHEZ SOLANS 01:41:24
21 87 MARC RALUY MASICH 01:42:34
22 123 FRAN PONCE BUSTOS 01:45:35
23 25 ROSA ESPACHS OLIVERA 01:45:39
24 81 MIQUEL ANGEL PIÑOL GALLART 01:45:40
25 19 ENRIC COLL BADIA 01:46:19
26 141 SERGI BAIGET 01:48:53
27 49 DAVID LOPEZ 01:51:05
28 83 JAUME PLANES OCAÑA 01:51:29
29 24 RUBEN DUAIGÜES RODRIGUEZ 01:51:31
30 101 XAVIER TORRES VIDAL 01:52:03
31 130 ARMANDO CAÑIZARES CARRILLO 01:53:45
32 44 ALBERT JANOT FELIU 01:56:06
33 54 JOSEP MAJOS BONCOMPTE 01:56:09
34 109 MARC SÁNCHEZ MARGALEF 01:56:35
35 30 XAVIER FONT CALDERÓ 01:56:51
36 68 CARMELO MORENO MARTÍNEZ 01:57:21
37 22 MANEL CUIT SENDRÓS 01:57:41
38 115 JONATHAN TORRES SALGUERO 02:00:15
39 50 ABEL LOPEZ ARAGUES 02:00:48
40 290 DAVID ROYO CALAVERA 02:01:04
41 139 ALBERT SOLE 02:01:04
42 143 ENRIC SALES NADAL 02:01:04
43 116 ANTONIO HERRERA PEREZ 02:01:40
44 59 JOSE MANUEL MELERO VILLAR 02:01:42
45 56 LUIS MARTÍNEZ TALAVERA 02:01:42
46 100 MARC TORRES BACARDI 02:03:11
47 63 JORDI MESTRES HERNANDEZ 02:04:04
48 283 DANIEL OROS BRAVO 02:04:04
49 57 SILVIA MASOT ESTEVE 02:04:28
50 37 IRENE GOMEZ COMPANYS 02:04:29
51 99 PERE SORRIBES QUEROL 02:04:29
52 31 RAMON FORNELLS GONZALEZ 02:04:30
53 64 DORI MILLÓN QUINTILLÀ 02:05:02
54 103 JOSEP M VIDAL RIBERA 02:06:10
55 104 ADRIA GUIU JUAREZ 02:06:49
56 287 RAUL MUÑOZ 02:06:56
57 288 DAVID PEREZ REY 02:06:56
58 70 MARIBEL MUÑOZ MACIAS 02:08:06
59 119 SERGIO LEDESMA FERNANDEZ 02:10:25
60 121 AIDA GENÉ BADIA 02:10:46
61 102 MIKEL UGARTE JAYO 02:11:10
62 18 ADRIA CODESAL PEDREGOSA 02:12:49
63 93 FRANCESC ROPERO 02:14:01
64 95 ALVARO SANCHEZ DE ALBA 02:14:22
65 108 ORIOL MARIN 02:14:24
66 79 ALEJANDRO PATIÑO PRIETO 02:14:28
67 55 OSCAR MARCH 02:14:32
68 111 ADRIÀ MARTÍN TOST 02:15:10
69 5 FRANCISCO ARROYO MUÑOZ 02:17:28
70 69 JOSÉ MANUEL MORENO MARTÍNEZ 02:17:28
71 127 PEPE MUÑOZ ESCALONA 02:17:41
72 33 JOSEP RAMON GALLEGO BRESCÓ 02:20:50
73 23 XAVI DEJUAN GONZALEZ 02:20:50
74 72 ADRIAN MURILLO CASTELLS 02:20:59
75 71 DARIO MURILLO CASTELLS 02:20:59
76 39 JUANJO GONZÁLEZ PAVÓN 02:21:57
77 88 PAU RAMIREZ SAUREU 02:22:34
78 67 FERNANDO MORENO CITOLER 02:23:33
79 80 MASIA PEDROS GUIU 02:23:35
80 284 JONATAN FERNANDEZ VILLAR 02:23:37
81 52 DANI LUNAR RUBIES 02:23:39
82 51 ADRIÀ LUNAR ALBARRACIN 02:23:41
83 107 MARINA ESPEJO SANCHEZ 02:24:07
84 176 JOSE MANUEL GRUÑEIRO TARRAGONA 02:24:56
85 134 JORDI CORNET COLOMINA 02:25:00
86 262 ALEIX OLONDRIZ VALVERDE 02:25:08
87 85 JOSE MARIA PUERTOLAS PERALTA 02:26:30
88 20 MARI CARMEN CONMABELLA MORALE 02:26:42
89 1 EVA Mª ABILLAR COSTA 02:27:12
90 285 ADRIA PONCE CATALA 02:27:30
91 286 ALBERT LATORRE MARSELLES 02:27:32
92 114 ALICIA SALILLAS TERUEL 02:28:18
93 27 GEMMA ESTEVE ORTEU 02:31:03
94 36 CLÀUDIA GISPERT VALLS 02:31:19
95 76 JOSEPM PAGES CASAS 02:31:20
96 74 ANNA ONIEVA LLOBERA 02:32:40
97 42 LLUÏSA HUGUET RECASENS 02:32:41
98 75 VLADIMIR ONIEVA PASCUAL 02:33:12
99 26 SALVADOR ESPINET MORLANS 02:33:17
100 82 OSCAR PLANES 02:33:17
101 28 CARMEN FERREIRO PEREZ 02:35:01
102 38 MARIA MERCEDES GONZALEZ CONDE 02:35:25
103 232 JORDI DOMINGO GARCIA 02:35:29
104 77 MARTA PANADERO GARCIA 02:36:27
105 73 SONIA OLLE MORE 02:36:27
106 47 FRANCISCO LEDESMA CARMONA 02:37:03
107 133 JULIA SOLANS SUBIRADA 02:37:32
108 132 FRANCESC SORIGUE ARDIACA 02:37:33
109 256 ANDRES RIOS MADRIGAL 02:37:54
110 65 EDUARD MIR BRAVO 02:37:57
111 252 XAVIER MARSAL LATRAS 02:37:59
112 124 EDUARD ANTORN MONSEBY 02:38:13
113 188 CRIS MARTÍN TERRAZA 02:39:49
114 112 IGOR CELAYA LÓPEZ 02:40:30
115 129 ELISABEHT CAMATS PERNA 02:42:39
116 128 MIKI CORTES CAMINS 02:42:40
117 142 ALBA ROMA FARRENY 02:43:09
118 136 JOSE LUIS SANCHEZ MERINO 02:46:43
119 6 JORDI BERGE 02:59:46
120 40 JORDI GORINA VIVES 03:06:07
121 35 ISABEL MARIA GINER SORO 03:06:07
122 60 DOLORS MENA CAPDEVILA 03:07:47
123 21 ROC CRISTÒFOL MAGRÍ 03:07:47
124 32 MARISSE FRANQUESA ROS 03:10:15
125 17 MAITE CAUS ENRIQUEZ 03:10:15
126 97 XAVI SASOT GINE 03:12:38
127 289 JORGE OLLE 03:16:33
128 94 CHIARA ROSSI 03:16:34
129 106 LAIA SOBREVIA 03:25:18
130 105 ALBERTO BARDAJI 03:25:19
131 12 ANTONIO CARMONA CRUCES 03:27:27
132 14 CLARA CARMONA NAVARRA 03:27:32
133 13 NURIA CARMONA NAVARRA 03:29:12
134 29 ANTONIO FERRERO PEREZ 03:29:13
135 53 ENRIC MADRUGA ARMENGOL 03:33:35
136 66 GERARD MONCUSI FARRE 03:33:41
137 8 MARINA BOADELLA REGALADO 03:36:50
138 4 PAU ARNAU MAZARICO 03:36:50
139 89 MªANGELS REGALADO SANCHEZ 03:37:14
140 7 JORDI BOADELLA IBÁÑEZ 03:37:14
141 11 JORDI CABRÉ RUIZ 03:38:58
142 58 AIDA MATEU GARCIA 03:38:59
143 10 GUILLEM BOLEA SEGURA 03:43:07
144 9 ALBERT BOLEA PIERA 03:43:08
145 110 BELÉN BARBER 03:48:51
146 62 MARTI MERINO PORTE 03:49:17
147 61 XAVIER MERINO GONZALEZ 03:49:25
148 126 NOE CANO GIMENEZ 03:53:17
149 125 CARLOS CANO SANCHEZ 03:53:18