QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Gos - Massoteres - 10K - Edició 2018

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 34 SANCHO AYALA ABAD 00:38:32
2 73 GERARD CABESTANY CASTELLA 00:38:45
3 55 JAUME NOGUÉS LLORENS 00:40:33
4 31 SERGI BERNAUS TOSQUELLA 00:41:16
5 19 JOAN TÉRMENS CANALS 00:42:38
6 24 JOSEP BERGUA MUÑOZ 00:42:40
7 25 JORGE MORILLAS SANCHEZ 00:42:45
8 22 MARIO GOMEZ LOZANO 00:42:52
9 26 SERGIO PEREZ LLENA 00:43:03
10 50 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:43:17
11 46 PACO MACIAS DURÁN 00:43:45
12 3 ALEX GUAL RIPOLL 00:44:54
13 11 KRYSA MIROSLAV 00:45:56
14 5 SANTI VILLEGAS GARCIA 00:46:19
15 47 JOSEP PONT MORROS 00:46:23
16 10 JOAN RIBES GUERRERO 00:46:55
17 74 JOEL PORCEL DEL OLMO 00:47:00
18 71 JORDI VIVES GABRIEL 00:47:06
19 49 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:47:17
20 48 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:47:25
21 61 JAUME ESCOLÀ CASTRO 00:48:00
22 14 XAVIER VIVES GABRIEL 00:48:27
23 36 DÍDAC ARQUÉ BADIA 00:48:33
24 21 EVA HERNANDEZ CUADROS 00:48:47
25 30 EDUARD BATLLE POMAR 00:49:41
26 52 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:50:01
27 4 IVAN SUÀREZ 00:50:13
28 6 FABIO SÁNCHEZ CÉSPEDES 00:50:40
29 2 ROBERT GUAL CAMPABADAL 00:50:47
30 17 ALBERT RUBIÓ BALAGUÉ 00:51:08
31 12 NÚRIA ALCÀNTARA RODRÍGUEZ 00:51:52
32 13 DAVID MIR CAMINAL 00:51:52
33 38 ROBERTO GOMEZ SARO 00:52:15
34 69 DANIEL VIDAL VERDÉS 00:53:35
35 40 MONTSE MAGALLON CORTADA 00:53:49
36 29 GERARD JUANOS VILLALTA 00:54:04
37 44 ROGER TRILLA OLIVA 00:54:48
38 60 ISMAEL CORTINA BERENGUER 00:55:39
39 28 SILVIA CALZADA CINTAS 00:55:39
40 33 JOSEP ALCONCHEL CABRERA 00:55:55
41 16 SANTI OMS VILANOVA 00:57:21
42 18 MARIONA SIMÓ SOLSONA 00:57:22
43 27 OCTAVI BENAGES IBARS 00:58:10
44 56 ESTER CABALLOL MURCIA 00:58:20
45 15 GICU DANILA 00:58:23
46 37 GERARD BAIGES GAYA 00:58:27
47 32 AXEL DANIEL MOCCIARO 00:59:19
48 59 MARTA CARDONA CAPDEVILA 00:59:24
49 66 ROGER RIBERA 00:59:57
50 72 BELÉN GUILLA GÓMEZ 01:00:37
51 62 GERARD JORDANA FERNANDEZ 01:01:53
52 64 XASMINA MAS POU 01:01:53
53 1 JOAN CARLES BONET URIACH 01:02:26
54 42 ARNALDO PANNON BONILAURI 01:02:51
55 51 ALFREDO MARTÍN CORPORALES 01:03:23
56 39 GEMMA GOU ALSINA 01:04:27
57 67 BERTA SALVADÓ BATLLE 01:06:58
58 70 MARTA VIDAL VERDÉS 01:07:05
59 23 MONTSE PUIG JIMENEZ 01:09:29
60 8 LLORENÇ RIBERA I SOLSONA 01:10:28
61 45 JOAN TRILLA PINOS 01:14:27
62 43 GERARD SOLÀ BALSELLS 01:14:38
63 41 TERESA NÚÑEZ GÒDIA 01:14:38
64 68 LLUIS SALVADÓ GOSET 01:16:41
65 58 PILAR BATLLE VIVES 01:16:41