QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Bassella - Miralcamp - 10K - Edició 2018

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 28 RICARD PASTÓ LLOBERA 00:34:21
2 13 JOSEP M CASTELLÓ BALAGUÉ 00:36:32
3 26 JULI NIUBÓ CABA 00:39:54
4 57 MARIO GOMEZ LOZANO 00:40:03
5 97 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:40:51
6 87 PACO MACIAS DURAN 00:40:51
7 39 XAVIER GÁLLEGO REÑÉ 00:41:22
8 93 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:41:29
9 89 ROSAMARI CARULLA ARGILES 00:41:34
10 67 SANTI FIGUERAS 00:42:17
11 12 JORDI CABELLO 00:42:38
12 34 JORDI SOLÉ OLIVES 00:42:38
13 95 MARC FELIU CARRERA 00:42:41
14 52 JOAN TERMENS CANALS 00:43:56
15 90 CARLOS BRITO NUESI 00:44:09
16 72 JORDI FALIP OLIVA 00:44:11
17 22 ANTONI LLOBERA TORRES 00:44:24
18 17 FREDY DIAZ RODRIGUEZ 00:44:27
19 96 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:44:38
20 64 PACO PEREZ OSORIO 00:44:47
21 88 JOAN SALVADOR ROBERT 00:45:18
22 110 PEP GAYA MIRÓ 00:45:24
23 55 ANNA ARTAL ESCRIU 00:45:33
24 78 FRANCESC PELLICER RIBERA 00:45:39
25 101 JOAN CARLES CHARLES MILLAN 00:45:44
26 107 JOSÉ VTE HERNÁNDEZ GUERRERO 00:46:01
27 108 PEDRO ARAUJO SANCHEZ 00:46:14
28 31 DAVID ROSELLO MIR 00:46:25
29 35 JOANA TOME PAMIES 00:46:28
30 92 JORDI RIBES COMPANYS 00:46:29
31 53 DAVID CABESTANY TIELL 00:46:50
32 6 FEDOR GALCERAN ARELLANO 00:46:56
33 7 FRANCESC SAURET GRAU 00:47:41
34 65 EDUARD BATLLE POMAR 00:47:55
35 113 JORDI BALP PIRÓ 00:48:03
36 24 JOSE CARLOS LOPEZ SALIDO 00:48:19
37 4 ROBERT GUAL CAMPABADAL 00:48:21
38 69 DÍDAC ARQUÉ BADIA 00:48:22
39 2 MIQUEL OLIVART MASBERNAT 00:48:37
40 8 JUAN CARLOS ABASCAL BARQUIN 00:48:38
41 79 JERLEYN PEREZ AREVALO 00:48:44
42 32 ANNA SERRA FLOREJACHS 00:49:02
43 16 BERNAT DIAZ FAYA 00:49:03
44 73 ROBERTO GOMEZ SARO 00:49:07
45 127 MIQUEL SOLE PUERTOLAS 00:49:08
46 25 JOSEP MONTSERRAT CAPDEVILA 00:49:44
47 512 DAVID MIR CAMINAL 00:49:57
48 44 NÚRIA ALCÀNTARA RODRÍGUEZ 00:49:58
49 5 IVAN SUÀREZ 00:50:02
50 91 JOAN LUQUE BARRULL 00:50:14
51 75 IBAN JAIME GARCIA 00:50:19
52 23 NURIA LLOBERA TORRES 00:50:28
53 76 ALEJANDRO MESA RICART 00:50:30
54 71 JOSE RAFAEL DURAN PABON 00:50:30
55 115 DAVINIA CAMI SUBIRA 00:50:33
56 66 MIQUEL RIBES BRESCOLI 00:50:45
57 82 OSCAR VILALTA 00:50:49
58 111 JORDI MÁS REIG 00:51:06
59 94 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:51:09
60 85 FRANCESC SEGARRA TELL 00:51:13
61 20 ALBERT GADEA LLEVOT 00:51:14
62 63 GERARD JUANOS VILLALTA 00:51:23
63 18 MANEL DIAZ SOLA 00:51:30
64 80 JOSEP MARIA URGELL MIR 00:51:31
65 29 XAVI PEREZ 00:51:51
66 50 ALBERT RUBIÓ BALAGUÉ 00:52:03
67 51 MARIONA SIMÓ SOLSONA 00:52:03
68 49 SANTI OMS VILANOVA 00:52:03
69 30 SALVADOR QUIROS GONZALEZ 00:52:05
70 106 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:52:06
71 98 SÍLVIA HILL MOLINA 00:52:07
72 21 MARCOS CAPELLA RIPOLL 00:52:12
73 122 JAUME REIG VALL 00:52:23
74 118 SÍLVIA FELIP BERENGUÉ 00:52:23
75 9 VICTOR BALLESTEROS PRIETO 00:52:24
76 54 JOAN CARLES PURCALLA PEREZ 00:52:33
77 104 SALVADOR RUBIO CURCO 00:52:44
78 74 SISCO GRANADOS CABESTANY 00:53:16
79 105 CARME SERRES GONZALEZ 00:53:23
80 86 NEUS GILI MASAGUÉ 00:53:37
81 123 JUAN LUIS ROSARIO PINA 00:53:45
82 61 SILVIA CALZADA CINTAS 00:53:46
83 109 ANTONIO SOLE VILAJOSANA 00:54:20
84 126 ILDEFONS VILARO AGUSTÍ 00:54:47
85 68 JOSEP LLUÍS TURUGUET LÓPEZ 00:54:53
86 47 MARC BALASCH MORENO 00:55:23
87 117 ALBERT FALGUERA MASSOT 00:55:35
88 81 XAVIER VALL CLOTA 00:55:44
89 114 XAVIER BUSTOS. MARIN 00:55:44
90 125 OSCAR VEGA PADILLA 00:56:33
91 136 BARTOMEU SIMÓ SIMÓ 00:56:51
92 27 EL HASSAN OUCHEN SOUSSI 00:56:51
93 103 ALFREDO MARTÍN CORPORALES 00:57:46
94 11 CONSOL BOSCH PIJUAN 00:57:52
95 102 ANNA FONTOVA PONS 00:58:17
96 116 JORDI CASES 00:58:51
97 120 TONI POSTIUS TERRADO 00:59:10
98 48 GICU DANILA 00:59:13
99 70 DANI CASTILLO RAMOS 00:59:26
100 42 ADRIANA PANÉ VILA 01:00:50
101 40 XAVIER BERNAUS PORTA 01:00:52
102 41 BENIGNE PALLÀS TORRES 01:00:53
103 37 BERTA VALL TIELL 01:01:15
104 10 ANNA BONJORN MATA 01:01:16
105 83 ROSA MARIA VINYALS 01:04:09
106 100 JOAN RAMON BUIXADERA BENSENY 01:04:09
107 62 ALFONS CALZADA DOLADE 01:04:10
108 58 MONTSE PUIG JIMENEZ 01:06:37
109 19 MIREIA ESTEVE SIMÓ 01:07:20
110 99 AURORA BARTRA QUILEZ 01:08:40